Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driver: Parallel Lines - okiem Zaixa

32 postów w tym temacie

Mi sie wydaje fajna. Z checią bym zagrał, a jako ze pewnie szybko (myslę że gdzieś na początku przyszłego roku) trafi np. do Topsellera to wtedy sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałam. Muszę powiedzieć, że ostatni Driver mi się nawet podobał, bo pomimo dość przestarzałej grafiki oferuje sporo dobrej zabawy. I jeszcze ta papierowa mapka :P... 8/10 dla tych, którzy lubią samochodówki i którym się podobała seria GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Na szczęście na otarcie łez pojawił się Driver: Paralel Lines.''''
Bardziej pasowało by stwierdzenie: na nieszczęście pojawił się Driver: Paralel Lines który niejednego gracza doprowadzi do rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pisze to po 2 mies ale ten kto gral pisze ze fajna ja daje 9,5 na /10 mi ta gra sie podoba pasuje bardziej do realnego zycia niz bra 3 i san andreas . kto lubi samochody i kraksy jak jego to bawi to bym dal 10 / 10 niektuzy lubiom tylko bijatyki i opisujam takie gierki i a dotego usuwania szybko przesedliście jakieś misje? bo samo jezdzenie pomampce to serio nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Driverów nie lubiłem. Zagrałem w DPL u kumpla. Porażka na całej linii frontu. Już stara, poczciwa i klasyczna Mafia The City of Los Heaven jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Driver jedynka to było coś.Niczego nie udawał i można było sobie poszaleć.Tutaj chyba twórcy prubóją się upodobnić do gta ale driver parallel lines to nic innego jak g...o.nawet się nie równa do gta vice city a co dopiero do gta sa nie mówiąc już o czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować