Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - analiza walki na GameSpocie

68 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 23:03, b4r4n napisał:

Jestem ciekaw jak wygląda kampania za naszymi granicami. No i co się stanie jeśli Wiedźmin
okaże się klapą.



...no ja np. w takim przypadku podaję się do dymisji i idę na wcześniejszą emeryturę:)))

Ale chyba nie mam co marzyć o zielonej trawce;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tylko wiedźmin i wiedźmin. Nie mówię że to jest złe, ale... No właśnie zawsze jest jakieś ale... Dawajcie tutaj premierę, a nie takie informacje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 23:03, b4r4n napisał:

Jestem ciekaw jak wygląda kampania za naszymi granicami. No i co się stanie jeśli Wiedźmin
okaże się klapą.


Jak gra okaże się klapą to ja chy6ba zakończę karierę gracza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wiedźmin okaże się klapą, to... to.... To życie straci sens :-D.
A na poważnie. Mam szczerą nadzieję, że gra będzie świetna! I że CDP będzie wydawało kolejne, jeszcze lepsze produkcje. No i że w końcu Polska zacznie coś znaczyć na świecie w temacie gier. Tego sobie i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ikona zamieni się w płonący miecz, należy kliknąć ponownie. W tym momencie będzie można wykonać kombo kilku ataków, zadając większe obrażenia. Nie możesz z obłędem w oczach uderzać w przycisk myszki, bo to nie będzie zgodne z rytmem Geralta.

a bedzie opcja Autofight? Wybaczcie ale po godzinie "kliknij ponownie" o przepraszam po godzinie "finezyjnego machania orężem" będę miał serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news z seri "Co takiego ciekawego będzie w wiedźminie odcinek 444" Przeciez im więcej dowiemy sie teraz o wiedźimnie tym będziemy miec mniejsza frajde z grania. A dziwne jeszcze nieczytałem newsa, który niepochlebnie odnosił się do wiedźmina. Nie mówie zę nie lubie wiedźmina, wręcz go ubóstwiam, ale za niedługo będe myslał że wpadłem w paranoje bo wszędze widze wiedźmina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie! Lepiej sprawic, by ludzie tak zaczeli tak bardzo miec dosc Wiedzmina, ze nie beda mogli na niego patrzyc, a moze nawet i grac. Gratulacje, jedna osobe juz skutecznie zniecheciliscie :/...

W innym temacie napisales, ze Wiedzmin ma szanse zmienic rynek gier w PL - tak samo jak BG. Sam jednak stwierdziles, ze sytuacja wtedy byla inna. BG udalo sie osiagnac sukces BEZ koniecznosci tysiecy newsow i ''ciekawostek''. Dlaczego nie mozna tego bylo zrobic z Wiedzminem? Sam uwazam, ze Wiedzmin jest na tyle dobry, ze moglby obronic sie sam. Ale nieee... lepiej dajmy mu karabin maszynowy do walki z nozownikiem. Bo tak to wlasnie wyglada. Ale coz - niee ja decyduje ile jest Wiedzmo-newsow. W takim tez wypadku, moge sobie odpuscic glowna strone gram.pl na najblizsze dwa tygodnie. Life is brutal jak to mawiaja :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki chwyt marketingowy ja już od dość dawna omija wszystkie komentarze na temat wiedzmina szerokim łukiem, ile można słuchać tego samego. CDP ma możliwość to reklamuje gre na potęge trudno mu się dziwić, że często robi to w sposób nachalny no cóż... takie prawa rynku ;)

Jedyne co warte przeczytania to rzeczowe recenzje z servisów światowych, bo tam znajdziemy konkrety - nie kolejne zapewnienia że wiedźmin jest wspaniały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie newsy nazywają sie marketingiem. Im więcej informacji tym więcej luda się dowie. Zrozumiałbym wasze narzekania gdyby newsy były tylko o wiedźminie. To tak jak po roku oglądania wiadomości o wojnach, śmierci i bezsensownych sprzeczkach politycznych powiedzieć: "Kopernik wstrzymaj Ziemię, ja wysiadam!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam tekst jest tu: http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/news.html?sid=6181059&om_act=convert&om_clk=newsfeatures&tag=newsfeatures;titl e;1

Cóż, cieszę się, że walka odbierana jest dobrze, w końcu to jednak clue tej gry. Nie chodzi tu o skomplikowane pojedynki słowne, czy tworzenie mikstur z odczynników. To są dalszoplanowe czynniki. Walka jest najważniejsza. Bez tego nie ma porządnego RPG. Sam osobiście mam nadzieję, że system uników będzie dobrze oddany. Wiadomo - Geralt nie był tak bardzo ofensywny, on unikał ciosów i odbijał je, a gdy przeciwnik popełniał błąd zgładzał ich. Nie liczę, że będzie można precyzyjnie oddawać ciosy, prosto w tętnice, serce, czy duży paluch u nogi. Głupie, niepotrzebne szczególiki. Sama walka niech będzie dobra i dobrze, że jest.

Oj, CDP, naprawdę mocno Wieśka reklamujecie. Przystopujcie nieco. Weekend wystarczy, nie chcemy co chwilę nowych newsów typu "ukończono robienie nadruków na płyty Wieśka" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam coraz bardziej wiedzmin mi sie podoba, zamowilem go juz w sierpniu, ale mam nadzieje ze chociaż na minimalnych detalach bede mogl pograc, bo ramu troche za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)Geralt potrafi machać szabelką i to całkiem zręcznie. Na własnej skórze przekonać się będzie można już za kilka dni." Jakoś nie mam ochoty przekonać sie o tym na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 08:48, Liqid napisał:

Sam tekst jest tu: http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/news.html?sid=6181059&om_act=convert&om_clk=newsfeatures&tag=newsfeatures;titl
e;1

Cóż, cieszę się, że walka odbierana jest dobrze, w końcu to jednak clue tej gry. Nie chodzi
tu o skomplikowane pojedynki słowne, czy tworzenie mikstur z odczynników. To są dalszoplanowe
czynniki. Walka jest najważniejsza. Bez tego nie ma porządnego RPG. Sam osobiście mam nadzieję,
że system uników będzie dobrze oddany. Wiadomo - Geralt nie był tak bardzo ofensywny, on unikał
ciosów i odbijał je, a gdy przeciwnik popełniał błąd zgładzał ich.


Proszę mi wierzyć, że akurat alchemia (na poziomie trudności Hard) jest podstawowym elementem walki :) Oczywiście - można walczyć i bez niej. Wydaje nam się jednak, że kto skorzysta, nie pożałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 08:18, Piotrek K. napisał:

Pewnie! Lepiej sprawic, by ludzie tak zaczeli tak bardzo miec dosc Wiedzmina, ze nie beda mogli
na niego patrzyc, a moze nawet i grac. Gratulacje, jedna osobe juz skutecznie zniecheciliscie
:/...

W innym temacie napisales, ze Wiedzmin ma szanse zmienic rynek gier w PL - tak samo jak BG.
Sam jednak stwierdziles, ze sytuacja wtedy byla inna. BG udalo sie osiagnac sukces BEZ koniecznosci
tysiecy newsow i ''ciekawostek''. Dlaczego nie mozna tego bylo zrobic z Wiedzminem? Sam uwazam,
ze Wiedzmin jest na tyle dobry, ze moglby obronic sie sam. Ale nieee... lepiej dajmy mu karabin
maszynowy do walki z nozownikiem. Bo tak to wlasnie wyglada. Ale coz - niee ja decyduje ile
jest Wiedzmo-newsow. W takim tez wypadku, moge sobie odpuscic glowna strone gram.pl na najblizsze
dwa tygodnie. Life is brutal jak to mawiaja :/...


Cóż. Nie da się ukryć, że newsów się pojawia więcej. Nie mnie oceniać czy to dobrze, czy źle. Ale chyba lepiej wiedzieć więcej niż mniej, prwada? :) Przynajmniej nie będziesz mógł powiedzieć, że kupujesz w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować