Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia finalny wygląd standardowego wydania Wiedźmina!

165 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 11:51, Sarturias napisał:

Niestety nie będę tego miał (póki co) :)


Będąc wrednym, powiem: a ja będę miał już za niedługo ;P
Wydanie naprawdę soczyste :] CDP się postarało.

Wszyscy razem: DZIĘKUJEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK lepsze o. :P Nie no ładnie to wygląda. U nas gry (pudełka i ich zawartość) mają ponad światowy poziom zauważyłem i dobrze że w Tym szczególnym przypadku jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo mi się podoba i za ta kase to się naprawdę opłaca. Brawo dla CDP za tą edycję. Wiadomo może jaki tytuł tego opowiadania Andrzeja Sapkowskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 11:54, Kafar napisał:

EK lepsze o. :P Nie no ładnie to wygląda. U nas gry (pudełka i ich zawartość) mają ponad światowy
poziom zauważyłem i dobrze że w Tym szczególnym przypadku jest tak samo.


Ale jakość samych pudełek [karton] nie powala. Mam parę z CDP i z Cenegi i te drugie są lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 11:58, Voii napisał:

> EK lepsze o. :P Nie no ładnie to wygląda. U nas gry (pudełka i ich zawartość) mają ponad
światowy
> poziom zauważyłem i dobrze że w Tym szczególnym przypadku jest tak samo.

Ale jakość samych pudełek [karton] nie powala. Mam parę z CDP i z Cenegi i te drugie są lepszej
jakości.


Nie wiem nie widziałem jeszcze na żywo pudełka wiedźmina. A staram się nie oceniać wszystkiego tak samo. Kiedyś cenega też robiła badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. Nie ma co. Muszę przyznać, że wygląda to całkiem przyzwoicie. :)
Zapomnieliście tylko napomknąć o dodatkowym etui dla pre-orderów z gram.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 11:58, Voii napisał:

Ale jakość samych pudełek [karton] nie powala. Mam parę z CDP i z Cenegi i te drugie są lepszej
jakości.

Ja osobiście myślę odwrotnie. Uważam że Cenega ma gorszej jakości wydania od CDP, ale to oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 dni do premiery 6-5do wysyłki :P i się zobaczy co to wyszło i mam nadzieje ze 200zł idzie w długi czas spędzony przed wiedźminem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, w Szkocji, Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina nie jest nawet w połowie tak wypasiona jak zwykła edycja w Polsce... Chyba będę musiał trochę poczekać z kupnem Witchera aż przylecę do Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wygląda to bardzo ładnie, szczególnie, że to edycja podstawowa :] osobiście czekam na moją EK, ale gdybym się nie załapał to ta by mi też wystarczyła :). Gratulacje CDP, dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawartość, to polskie wydanie podstawowe, jest porównywalne z wesją kolekcjonerską wydawaną na Zachodzie.
Znowu na forach zagranicznych pojawią się narzekania graczy "dlaczego nie urodziłem się w Polsce" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 12:07, Igor FCBayern napisał:

Tutaj, w Szkocji, Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina nie jest nawet w połowie tak wypasiona jak
zwykła edycja w Polsce... Chyba będę musiał trochę poczekać z kupnem Witchera aż przylecę do
Polski ;)


A to opowiedz o limitowanej wersji europejskiej, bo wczoraj troszkę szukałem - odsyłali do stronki ATARI, ale na oddziale UK nic nie znalazłem :(
Może to nie temat - jeśli masz jakieś linki czy coś to albo na GG (jeśli masz) albo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować