Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia finalny wygląd standardowego wydania Wiedźmina!

165 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 17:59, SzaacH napisał:

> > Wydanie bogate i ładne. Tylko, że obrazek go przedstawiający był już na gram.pl od
dawna
> (tylko,
> > że bez napisów i numerków). Więc w sumie żadna nowość.
>
> No jest pewna różnica między tym obecnym obrazkiem a tym wcześniejszym - teraz okazuje
się,
> że nie będzie tego dodatkowego etui, które miało byc tylko w gram.pl


CZeść :)

Tak różnica jest rzeczywiście taka jak mówisz. Wydanie Gram.pl będzie miało specjalne etui.
Nic sie pod tym względem nie zmieniło :)

Informacja tutaj:

http://www.gram.pl/sk8_8QnqHO7_Wiedzmin.html


Nie rozumiem, jeżeli jest różnica o jakiej mówię(że w tej nowej wersji obrazka nie ma juz etui black & white) a jednak będzie to etui, to dlaczego zostało ono usunięte z wizualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem Wiedźmina do ręki - mam szczęście, że komputer wymieniłem 4 miesiące temu, mimo to i tak nieźle go obciąża ;). Osobiście nie gustuję w tego rodzaju grach, kupiłem ją tylko z jednego względu - jet to Polski produkt a jego twórcy wiele obiecywali - na razie się nie zawiodłem - grafika robi wrażenie, wrażenia z grywalności będę mógł ocenić dopiero wówczas gdy wrócę z pracy. Jeszcze jedno - jestem mile zaskoczony wersją podstawową - rzeczywiście wygląda jak inne EK - nie żałuję wydanych pieniędzy - co rzadko mi się zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem potwierdzenie że moja zakupiona edycja Wiedzmina właśnie została wysłana, może jutro już będzie biorąc pod uwagę jak się streszczają ci dzisiejszy kurierzy :/ Już się nie mogę doczekać, zwłaszcza że wpakowałem kupę szmalu w kompa aby w to pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:52, hagen321 napisał:

mam pytanie jakimi wozami jezdzi masterlink bo tu jest jeden ale caly żółty z napisem DHL????


Ty tylko robisz z siebie idiotę, czy naprawdę zadając gdzie popadnie tak durne pytania działasz za swoim rozumem? Jeśli tak, to współczuję.

Nie, Masterlnik nie jeździ żółtymi wozami z czerwonym napisem DHL. Nie jeździ brązowymi z napisem UPS. Nie jeździ też niebieskimi z napisem POLICJA oraz czerwonymi oznaczonymi STRAŻ.
Masterlnik jeździ białymi z napisem (niespodzianka!) DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować