Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia finalny wygląd standardowego wydania Wiedźmina!

165 postów w tym temacie

Zawartość tej edycji mnie dosłownie zamurowała. TAKI zestaw za 100zł? Wiecie co, chyba jednak kupię tego Wiedźmina bez czekania na recenzje, tak mnie to zachęciło.Ogromne brawa dla CDP, że tak dopieszcza graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wydanie ;),ale i tak na pewno nie zakupie wiedźmina dopóki nie będę miał dobrego kompa :P (na tym kompie to nawet intro na pewno by nie poszło ;( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech zaklepalem sobie odrazu EK, a niedawno okazalo sie ze moze mi nie odpalic :|. Normalnie szok, nie wiem co ja wtedy zrobie xD

A to wydanie pdostawowe przypomina EK innych gier ;). I oby tak dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne wydanie! Jednak czułbym się lepiej, gdybyście pokazali już zdjęcie, a nie wizualizację:). Jak porównuję to z zachodnią EK, to mi się wydaje, że nasza podstawowa wersja jest lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo podobieństwa do Ek ale to mówi tylko jedno że nie było warto sępić się o te specjalne wydanie bo podstawowe w zupełności mi wystarczy:) Problem jest jedynie z finansami więc nie wiem kiedy kupię na razie bede wyczekiwał premiery ewentualnie demka a potem podejme decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko super, tez nie moge sie doczekac. nawet w domu mi powiedzieli ze mam juz pier.....ca na punkcie tego wiedzmina. Ale niestety pamietam kiedy Diablo 2 wyszedl w zlotej edycji (w 2005 roku) i tez bylo szalenstwo, to niestety na przesylke czekalem 2 TYGODNIE, nie mowie ze to cd projekt zawalil, ale jednak fakt faktem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować