Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellgate: London - informacje o demie

49 postów w tym temacie

Nie ma za co:) W ramach rekompensaty za straty moralne poproszę o kolekcjonerską edycję Hellgate :p

Wiem, wiem, mogę co najwyżej pomarzyć. Europa nie dostanie edycji kolekcjonerskiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellgate''a kupie pewnie na święta, ponieważ problemem jest to, że po prostu ten abonament za multi zdeka przeszkadza i nawet tworzy niebalansowanie między tymi skromniejszymi a bogatszymi graczami. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 12:46, greg_f napisał:

> Pamiętam ja się zagrywałem w Diablo II więc na pewno się skuszę, ale jakoś nie jestem
przekonany
> do tej gry.

A co ma Diablo do Hellgate: London? o_O

Twórców? Gameplay? Wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się dziwi, co ma Diablo do Hellgate''a - przecież twórcy Hellgate''a odłączyli się od Blizzarda, bo chcieli, żeby Diablo 3 właśnie tak wyglądało tak jak teraz Hellgate:L. Więc w listopadzie zobaczymy, jakby mogło wyglądać Diablo 3, gdyby Blizzard przyjął projekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam betę multi i powiem tak - to gra w duchu pierwszego Diablo. Gra się fajnie, kosząc tabuny potworków i wykonując zadania z cyklu zabij, przynieś, zabij i pozbieraj. Przeszedłem 3 stacje jednak i mi się odechciało. Może Diablo 1 było objawieniem swoich czasów a jego multi czymś prosto z kosmosu jak na rok 97 czy 96. Obecnie to po prostu kolejny hack&slash, miła godzinka czy dwie wieczorkiem po ciężkim dniu w fabryce czy innej szkole. Jeśli chodzi o multi to nie jest to MMo na pewno. Miłośnikom rozwałki w multi polecałbym raczej Tabula Rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bora, jest dokładnie tak, jak mówisz. Na początku byłem niesamowicie podekscytowany, że dostałem się do testów alfa. Potem entuzjazm przeszedł, została chłodna refleksja i przeświadczenie, że to niezła gra, ale do Diablo jej daleko. Szczerze mówiąc, bardziej podoba mi się ostatnia wersja Mythos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować