Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Hehe ciężko powiedzieć bo to dwa zupełnie inne światy. Nie można chyba powiedzieć , że cośjest lepsze - można co bardziej osobiście nam siępodoba. No ja bezsprzecznie wolę metal od hiphopu co nie znaczy , że nie zdarza mi się go słuichać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:26, BeenMan napisał:

ja wole metal... a zhip-hopu hemp gru :)))

a skad mam wiedziec co jest lepsze dla ciebie??? Przeciez kazdy ma inny gust a o gustach sie nie mowi;] Wiec wiesz...
Ja tam wole HH bo metalu nie lubie i tyle.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego tematu to lepiej nie podejmować- można wytworzyć niezdrową atmosfere;) Pozatym i tak wszyscy wiedzą, że Blues i Jazz rządzą niepodzielnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:26, BeenMan napisał:

ja wole metal... a zhip-hopu hemp gru :)))


Metal oczywiście. ;) Był jest i będzie.
Ale to fakt, że ten temat stworzy tutaj zła atmosferę jak się zaczną ziomki i metale wyzywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po co piszesz że Jazz i Blues rządzi ?? :> :] (nie mam do tego gatunku nic bo też lubie to i to :] ) do muzyki trzeba być nastawionym otwarcie na wszystkie gatunki. Ja nie lubie trzymać się jednego gatunku i na mojej muzykografii rządzi Rock Techno Electronica Jungle itd. itp. mógłbym tak wymieniać w nieskończonośc :] a tak pozatym : O Gustach Nie Dyskutuje Się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:27, BaRt3k. napisał:

a skad mam wiedziec co jest lepsze dla ciebie???

Dobrze powiedziane!

Dnia 26.12.2005 o 23:27, BaRt3k. napisał:

Ja tam wole HH bo metalu nie lubie i tyle.:D

Ja tez wole Hip-Hop a za metalem nie przepadam, a metalowcow (tzn. fanow tej muzyki) to juz w ogole XXX (lepiej sie nie wypowiem bo mi status obniza)!!! Jestem totalnym antymetalowcem - I HATE THEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze chodzi mi o fanow - ktorzy ubieraja sie w podarte ciuchy.. jakies koszulki slipknotow... nosza potargane wlosy itp. Jesli zas ktos po prostu lubi ta muzyke, ale ubiera sie i zachowuje jak cywilizowany czlowiek - to go szanuje i nic do niego nie mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:32, Vaxinar napisał:

Metal oczywiście. ;) Był jest i będzie.
Ale to fakt, że ten temat stworzy tutaj zła atmosferę jak się zaczną ziomki i metale wyzywać.
:D


Będą walki zbrojne z użyciem ciękich argumentów...

Poza tym, ja jednak wolę metal, nie żebym zaraz za nim przepadał, powiem więcej, nie podchodzi mi. Lecz HH jest zbyt komercyjny, zbyt popularny, nieodpowiada mi towarzystwo "hiphopowców", nie widzę w tym nic artystycznego.
A tak na marginesie dodam (żeby nieco rozgrzać etn temat ;)) - old rock rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta metalowcy.. to przewaznie preferuja tanie wina - a to WSTYD!!!!!!!! Panowie... ja rozumiem ze mozna posmakowac czasem.. ale nie chlac litrami jakies komadosy czy pierun ich wie co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować