Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

xD człowieku co Ty piszesz :P a co "metale" mają powiedzieć o osobach które mają "krok w kolanach" (chodzi o spodnie ;) tak moja babcia mówi :D) Ty chyba wżyciu nie widziałeś prawdziwego metala :P a pewnie gdybyś zobaczył Gothe to by Ci szczena opadła :D. Nie wiem dlaczego ten spór nie jest prowadźony w wątku ogólnm o muzyce :P Ja tam wole metal :P Dla Twojej informacji metal to nie "darcie" jakie jest pewnie Twoje pojęcie o tej muzyce :P
Death i Black to owszem dla Ciebie tylko rzeźnia :P ale inne rodźaje są owiele spokojniejsze i milsze dla ucha osobnika który słucha np PoPu. Nawet Linkin Park i Limp Bizkid to metal :P odmiana nu-metal :P bądź co bądz należy to do tego gatunku choć dla mnie to disco-polo :P Jeszcze raz a co masz do wyglądu? czujesz się lepszy nosząc nisko opuszczone spodnie i mając koszulke na ganją niewiedźąc co to? :P (mówie teraz stereotypowo :P). Jeśli wyrażasz się na temat innego rodźaju muzyki to przynajmniej go poznaj. Ja sam uważam że HH też jest dobry ale w starszym wykonaniu bo obecny to komercyjny syf w większości :/ Kaliber 44 i Paktofonika (obecne Pocachontas czy jakoś tak :P) to jasna strona HH której da się słuchać a ich teksty nie są aż tak żenujące a wręcz ciekawiące :P Twa nienawiść do metali jest niczym nieuzasadniona więc nie wiem co chciałeś poprzez nią wyrazić :P A co do koszulek SlipKnoTa to też nic w nich złego nie ma to tosamo jak te hh czapeczki :P.
A co decyzji o zamknięciu to o tym decyduje moderator a nie spamerzy x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:53, Puszkin napisał:

Pierwsze słyszę aby metalowcy propagowali jakieś faszystowskie myśli..

Moj kumpel ma jakas koszulke... nie wiem behemotha, slipknota czy kogos tam i tam mial jakies swastyki itp. > człowieku to ja powinienem

Dnia 26.12.2005 o 23:53, Puszkin napisał:

lać dresów

Stary.. lej.. lej ile wlezie - byle bys przezyl :D

Dnia 26.12.2005 o 23:53, Puszkin napisał:

bo napadają na ludzi i klepią kogo popadnie

Ale dres to niekoniecznie hip hopowiec - to cholota i element!

Dnia 26.12.2005 o 23:53, Puszkin napisał:

a zresztą od kiedy hiphopowcy są tak
uczuleni na odwrócone krzyże ??

- od zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko w lużne ciuchy sie ubieram (często nawet na czarno) lubie tak być ubrany i kto mi zabroni ------------- słucham metalu i ubieram sie jak hip-hopowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:55, Monastor napisał:

Czy każdy metalowiec ubiera się jak małpa?

Nie - napisalem to wczesnie... czlowiek ktory slucha metalu a zachowuje sie i ubiera jak cywilizaowana osoba - to zasluguje na szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:51, Janeks napisał:

Ja nie wiem jak kogos moze podniecac ubieranie sie w podarte ciuchy... noszenie koszulek z
odwroconym krzyzem... preferowanie jakis faszystowskim mysli - nie dziwcie ze my hip hopowcy
WaS (tych ktorzy ubieraja sie jak wyzej opisalem) nie lubimy :)... a ze czasem ktos nie wytrzyma
i z kopa da metalowcowi w twarz no to wybaczcie - cierpliwosc ludzka kiedys sie konczy :D


Janeks cos masz bardzo male pojecie o metalach (wogoele znasz jakiegos ??) . Bo psizesz brednie ,albo nasluchales sie mitow o nich rotfl .

Tak btw. kazdy slucha czego chce i ubiera sie jak chce . Ten temat jest z lekka bezsensu . Ie wie mczy to prowokacja czy jakis chlopiec nie pomyslal nad tym co napisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze Nagły Atak Spawacza :] a LP i LB nie wiem jak to można zaliczyć do nu metalu bo ja nawet nie wiem jak taki gatunek jak to coś może istnieć ;p A gotów ostatnio widziałem i mi szczęka nie opadła :] owszem wśród tych jasnych ubrań taka całkowita czerń jest dziwna ale nie robi to na mnie jakiegoś szokującego wrażenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:57, BeenMan napisał:

ja tylko w lużne ciuchy sie ubieram (często nawet na czarno) lubie tak być ubrany i kto mi
zabroni ------------- słucham metalu i ubieram sie jak hip-hopowiec



Czyli trochę jak fan rap-metalu ;p Bardzo duża ilość samych wykonawców metalu ubiera sięjak hiphopowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:01, upiordliwy napisał:

> ja tylko w lużne ciuchy sie ubieram (często nawet na czarno) lubie tak być ubrany i kto
mi
> zabroni ------------- słucham metalu i ubieram sie jak hip-hopowiec


Czyli trochę jak fan rap-metalu ;p Bardzo duża ilość samych wykonawców metalu ubiera sięjak
hiphopowcy.

komuś to przeszkadza jedni chodza w dresach drudzy wyznają satana a inni słuchają rapu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:55, Monastor napisał:

Czy każdy metalowiec ubiera się jak małpa?
Ja chodzę ubrany normalnie... tylko na czarno... czasem nawet założę luźniejsze bojówki...

Mnie z kolei rozbraja subkultura i sposób ubierania hip-hopowców

Nie dajcie się zwieść stereotypom... nie każdy metal to żądny zagłady i krwi wyznawca szatana...
tak jak niektórzy hip-hopowcy nie są łysymi, tępymi przymułami noszącymi luźne dresy i chodzącymi
na ustawki


no własnie chodzi o to ze hip hopocy ta tepi łusi kolesie którzy chodza w dresach. ja np słucham Dr.DRE, 2Pac''a, itp nosze luźne spodnie ale nie krok w kolanach i nigdy dresy, słucham tez System of a Down, Nirvany i Led zeppelin i strasznie nie lubie wygladu metali w sensie czrne obdarte ciuchy i długie włosy zle mi sie to kojazya a pozatym uwazam ze lepsze jest chodzenie na ustawki niz stanie w centrum warszawy i chlanie taniego wina darcie sie na starszych ludzi ktorzy przechodza przez ulice itp, a na ustawkach odchodza fajne akcje :) ( jesli kogos uraziłem to z góry przepraszam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... moim zdaniem: tytuł tematu bez sensu.
Dlaczego? Nie da się powiedzieć, co jest lepsze, bo przecież nie przekonam Twoich uszu, do mojej muzyki ;)
Ale wydaje mi się, że chodziło Ci raczej, abyśmy powiedzieli, co się nam bardziej podoba. Jeśli tak, to spoko:
mnie się bardziej podoba metal. Ale nie taki, że...ARRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!SATAN!!!!!!!!!!!!!!F*CK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
wolę taki, z którego można wyłowić słowa, melodię itp. dlatego bardziej skłaniam się do Nu metalu, Hard rock''a...ale w grunice rzeczy, KoRn''a lubię ;). Nie mam też nic przeciwko System of a Down (chociaż to nie czystej wod metal) albo Children of Bodom(słuchałem 3-4 piosenek więc nie powinienem się wypowiadać...)
Nie ubieram się jak metal, bardziej jak Hip-Hop''owiec - można tak pomyśleć, bo lubię luźne spodnie i bluzy z kapturem. Ale nie ograniczam się tylko do tego.
A co do Hip Hop''u to raczej za nim nie przepadam. Ale polubiłem kawałki Donia, Dębców i Peji. Ale nawet nie mam ich na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham głównie rocka, ewentualnie reggae lub ska choć czasem jakiś metal się w słuchawki zaplata. HH nie trawię


>a metalowcow (tzn. fanow tej muzyki) to juz w ogole XXX (lepiej sie nie wypowiem bo mi status obniza)!!! Jestem >totalnym antymetalowcem - I HATE THEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnia 26.12.2005 o 23:39, Janeks napisał:

Dodam tylko ze chodzi mi o fanow - ktorzy ubieraja sie w podarte ciuchy.. jakies koszulki slipknotow...
nosza potargane wlosy itp. Jesli zas ktos po prostu lubi ta muzyke, ale ubiera sie i zachowuje
jak cywilizowany czlowiek - to go szanuje i nic do niego nie mam!!!


" I HATE THEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Bo? Może jakieś argumenty?


Jedno pytanie - nosisz może spodnie z krokiem w kolanach? Zresztą nosisz, nie nosisz, każdy kto nosi takie spodnie niszczy moje poczucie estetyki i co, mam go za to nienawidzić od razu? To, że lubię chodzić w glanach i spranych dżinsach (bo tak mi wygodnie) klasyfikuje mnie jako gorszego człowieka któremu nie należy się szacunek? Przestaję wierzyć w ludzkość czasami...

>Zreszta metalowcy.. to przewaznie preferuja tanie wina - a to WSTYD!!!!!!!! Panowie... ja rozumiem ze mozna >posmakowac czasem.. ale nie chlac litrami jakies komadosy czy pierun ich wie co jeszcze...

Po 1; tanie wino jest dobre, bo jest tanie i dobre, co ci w nim nie pasuje? :)
Po 2; moja sprawa co piję i akurat młodzież w wieku gimnazjalno licealnym bardzo często sięga po takowe trunki i tutaj żadnej roli nie gra muzyka jakiej słuchają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:57, Janeks napisał:

Moj kumpel ma jakas koszulke... nie wiem behemotha, slipknota czy kogos tam i tam mial jakies
swastyki itp.

Człowieku a Ty wiesz co to jest swastyka? raczej Ci nie chodzi o hakenkreuz tylko o pentagram. Behemoth ma je dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też słucham metalu. Sczególnie black''u. A żeby było jeszcze ciekawiej to ubieram się jak dresiarz i również nikt mi nie zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

Ty chyba wżyciu nie widziałeś prawdziwego metala
:P a pewnie gdybyś zobaczył Gothe to by Ci szczena opadła :D.

Widzialem i to nieraz!

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

Death i Black to owszem dla Ciebie tylko rzeźnia :P

Dokladnie tak!

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

ale inne rodźaje są owiele spokojniejsze
i milsze dla ucha osobnika który słucha np PoPu. Nawet Linkin Park i Limp Bizkid to metal :P
odmiana nu-metal :P

Ja bizkita lubie...

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

a co masz do wyglądu? czujesz się lepszy nosząc nisko opuszczone spodnie i mając koszulke
na ganją niewiedźąc co to?

Tak czuje sie lepszy... bo nie nosze krzyzy do gory nogami i koszulek z szatanem czy innymi kaszaniastymi wzorkami...

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

Jeśli wyrażasz się na temat innego
rodźaju muzyki to przynajmniej go poznaj.

Sluchalem nie raz metalu - do samej muzy nic nie mam... ale mam do tych niektorych fanow!
Ja sam uważam że HH też jest dobry ale w starszym

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

Kaliber 44 i Paktofonika (obecne Pocachontas
czy jakoś tak :P) to jasna strona HH której da się słuchać a ich teksty nie są aż tak żenujące
a wręcz ciekawiące :P

Ja akurat nie widze nic ciekawego w tekscie - "jestem bogiem... uswiadom to sobie"

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

Twa nienawiść do metali jest niczym nieuzasadniona więc nie wiem co chciałeś
poprzez nią wyrazić

Irytuja mnie niektorzy metale - nie lubie ich... TAK, TAK - wlasnie za wyglad!!!
>:P A co do koszulek SlipKnoTa to też nic w nich złego nie ma to tosamo

Dnia 26.12.2005 o 23:56, WoWmen napisał:

jak te hh czapeczki :P.

Nie sa zupelnie inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:57, Janeks napisał:

> Pierwsze słyszę aby metalowcy propagowali jakieś faszystowskie myśli..
Moj kumpel ma jakas koszulke... nie wiem behemotha, slipknota czy kogos tam i tam mial jakies
swastyki itp.


Rotfl ?? Czy ty przypadkiem sastyk nei mylisz z pentagramami . Albo wzor byl dla ciebie za skomplikowany na koszulce i sam nie wiedziales co sie tam znajduje ?? :-] . NIe przypomiam sobie zadnej koszulki Behemotha , Slipknota wogole nie przypominam sobie zadnych majacych jakies swasty ?? :P . Moze zobaczyles jakiegos skina ,a potem metala i tak to jakos dziwnie zapamietales ?? :D . Metale nie wyznaja faszyzmu nie bawia sie w zadne ideologie . jest to sposob na zycie plus duuze zamilowanie do muzyki metalowej . Swoim ubirem odzwierciedla tylko to co uwielbia . Hip hopy z swoim workiem na "pupie" tez odzwierciedlaja sie tym samym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 00:00, Mr_Hyde napisał:


Janeks cos masz bardzo male pojecie o metalach (wogoele znasz jakiegos ??) . Bo psizesz brednie
,albo nasluchales sie mitow o nich rotfl .

Chodze do L.O. gdzie jest sporo metalowcow.. w ogole znam metalowcow i widze dosc czesto...
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najgorszy syf w muzyce jaki znam to nie pop czy diisco polo tylko "zespoły" Sydney Polak ( nawet nie wiem jak to dobrze napisac ale to nie wazne) czy 1, 8 L no i jeszcze MEZO przez cały ten syf Hip hop ma zła opinnie. Ale np Kaliber 44 to klasyka :) dla mnie oni sa zajebisci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować