Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 14:22, ShadowG napisał:

Ja nie nawidzę hip-hopu, ani metalu.

Ja tak samo, ale mimo wszystko bardziej nienawidze hip-hopu. The best of music for me: TRANCE (Techno też może być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 09:12, janusz82 napisał:

ci polscy hiphopowcy najpierw sie naćpają a potem piszą teksty dlatego sa one takie bez sensu.tylko
żeby był rym :(((


Chyba oszalałeś, albo masz 10 lat, albo nie znasz polskiego hh. Proponuje sobie poczytać teksty na przykład lony, albo Eldo, a zobaczysz że wcale nie jest tak jak myślisz, a wielu raperów przeciwstawia sie właśnie takiemu podejściu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 09:41, Budo napisał:

> ci polscy hiphopowcy najpierw sie naćpają a potem piszą teksty dlatego sa one takie bez
sensu.tylko
> żeby był rym :(((

Chyba oszalałeś, albo masz 10 lat, albo nie znasz polskiego hh. Proponuje sobie poczytać teksty
na przykład lony, albo Eldo, a zobaczysz że wcale nie jest tak jak myślisz, a wielu raperów
przeciwstawia sie właśnie takiemu podejściu.



ale większośc piosenek które lecą w tv to właśnie takie bezsensowne rymowanki. może i jest troche prawdy w tym co mówisz ale ja jakos tego nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2006 o 09:44, janusz82 napisał:

ale większośc piosenek które lecą w tv to właśnie takie bezsensowne rymowanki. może i jest
troche prawdy w tym co mówisz ale ja jakos tego nie dostrzegam.


Bo nie znasz tematu, a sie wypowiadasz. Oczywiście że w tv większość to badziewie i komercja, tak było i będzie ;]
Ale nie wszystko, teraz często leca na vivie chociażby polskie dobre klipy WWO "Mogę wszystko", czy nowy kawałek OSTR''ego. A jest tego więcej i to znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 09:46, Budo napisał:


> ale większośc piosenek które lecą w tv to właśnie takie bezsensowne rymowanki. może i
jest
> troche prawdy w tym co mówisz ale ja jakos tego nie dostrzegam.

Bo nie znasz tematu, a sie wypowiadasz. Oczywiście że w tv większość to badziewie i komercja,
tak było i będzie ;]
Ale nie wszystko, teraz często leca na vivie chociażby polskie dobre klipy WWO "Mogę wszystko",
czy nowy kawałek OSTR''ego. A jest tego więcej i to znacznie więcej.



taaa słyszałem ostatnio piosenke ostr`ego tytul "o robieniu bitów" gościu nawija przez kilka minut o czymś co w ogóle nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2006 o 09:50, janusz82 napisał:

taaa słyszałem ostatnio piosenke ostr`ego tytul "o robieniu bitów" gościu nawija przez kilka
minut o czymś co w ogóle nie ma sensu.


No cóż, jeśli czegoś nie rozumiesz, niekoniecznie znaczy to że jest to pozbawione sensu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 09:59, Budo napisał:


> taaa słyszałem ostatnio piosenke ostr`ego tytul "o robieniu bitów" gościu nawija przez
kilka
> minut o czymś co w ogóle nie ma sensu.

No cóż, jeśli czegoś nie rozumiesz, niekoniecznie znaczy to że jest to pozbawione sensu ;]



nie tylko ja tego nie rozumiem. a w ogóle co tu rozumieć skoro ktoś gada byle co tylko żeby mu sie to rymowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem jakimś hip hopu, to ja nie jestem, ale skoro twierdzisz, że te gadanie do rymu takie proste jest, to sam spróbuj. Trochę tolerancji. Ja osobiście wolę metal z tych dwóch gatunków, choć ktoś może zarzucić, że "metalowcy"
drą mordę bez sensu... A tak nie jest (najczęściej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 10:01, janusz82 napisał:

nie tylko ja tego nie rozumiem. a w ogóle co tu rozumieć skoro ktoś gada byle co tylko żeby
mu sie to rymowało.


Znakiem tego jestem fanem metalu ? A metal chociaż rozumiesz, rozumiesz przesłanie utworów, których słuchasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 12:46, Vaxinar napisał:

> nie tylko ja tego nie rozumiem. a w ogóle co tu rozumieć skoro ktoś gada byle co tylko
żeby
> mu sie to rymowało.

Znakiem tego jestem fanem metalu ? A metal chociaż rozumiesz, rozumiesz przesłanie utworów,
których słuchasz ?



no pewnie. mi wystarcza sama muzyka, słowa czasem są zbędne. metal, techno czy trance mozna zrozumieć słuchając tylko samej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 12:51, janusz82 napisał:

no pewnie. mi wystarcza sama muzyka, słowa czasem są zbędne. metal, techno czy trance mozna
zrozumieć słuchając tylko samej muzyki.


Dobre sobie. Tekst nic dla Ciebie nie znaczy - to źle. Bo interpretacja metalu polega głównie na interpretacji tekstu - aby wiedzieć czego słuchasz musisz wiedzieć o czym śpiewają. Skoro nie rozumiesz tekstu to nie rozumiesz muzyki. Techno możesz sobe interpretować bez słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 13:14, Vaxinar napisał:

> no pewnie. mi wystarcza sama muzyka, słowa czasem są zbędne. metal, techno czy trance
mozna
> zrozumieć słuchając tylko samej muzyki.

Dobre sobie. Tekst nic dla Ciebie nie znaczy - to źle. Bo interpretacja metalu polega głównie
na interpretacji tekstu - aby wiedzieć czego słuchasz musisz wiedzieć o czym śpiewają. Skoro
nie rozumiesz tekstu to nie rozumiesz muzyki. Techno możesz sobe interpretować bez słów.



czy ja mówie że nie rozumiem tekstu. mówie tylko że czasem wystarcza sama muzyka żeby zrozumieć jej przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 13:44, janusz82 napisał:

czy ja mówie że nie rozumiem tekstu. mówie tylko że czasem wystarcza sama muzyka żeby zrozumieć
jej przesłanie.


Tak, ale ja mówię, że aby zrozumieć to trzeba umieć zinterpretować. Nie wystarczy mieć polską wersję tekstu przed oczyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować