Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Ja lubie muzyke metalową ale nie jestem jakiś tam metalowcem. Nie słucham jak goście żygają na mikrofon lub coś tam buczą jak zwierzęta, to chore. Ale rock/metal/punk NEVER DEAD! forever & ever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:44, Janeks napisał:

Zreszta metalowcy.. to przewaznie preferuja tanie wina - a to WSTYD!!!!!!!! Panowie... ja rozumiem
ze mozna posmakowac czasem.. ale nie chlac litrami jakies komadosy czy pierun ich wie co jeszcze...


Nie wiesz co dobre... Zresztą mam kumpli, którzy słuchają HH i razem ze mną piją takie trunki. Ja do HH nic nie mam, nie słucham, wolę rocka progresywnego i metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:46, Modest-Vermin napisał:

Ja lubie muzyke metalową ale nie jestem jakiś tam metalowcem. Nie słucham jak goście żygają
na mikrofon lub coś tam buczą jak zwierzęta, to chore.


Bardzo dobrze powiedziane - tu sie zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow O_o

kilka moich odczuć jak zobaczyłem wątek: prowokacja, zdeżenie dwóch kultur, dziwny wątek... ;]

to jak porównywać Diablo i Baldura (niby oba cRPG, ale jednak zupełnie różne), albo jak Gothic i Morrowind, albo WoW i GW, albo boże narodzenie i wielkanoc ;P

raz że o gustach się nie dyskutuje, dwa utrudnia tu dyskusję fakt że o ile ktoś ma już własne zdanie to NIEMOŻLIWA chyba jest jego zmiana niezależnie od argumentów i poziomu dyskusji (a jeżeli już się tak stanie... biedny konwertyta który zdradził sam siebie... O_o ) no i jednak za metal vs HH kryje się pewna ideologia, sposób bycia etc.

no i na logikę - ciężko stereotypowego gościa z długimi włosami zatrzymać na ulicy i spytać co myśli o megamiksie, tak samo jak zioma w spodniach rozmiar "za duży" spytać co myśli o solówce :] to "trochę" mija się z celem ;]


ja więc myślę że może dajmy wątkowi zniknąć gdzieś w przepastnosci archiwum a każdy niech słucha czego chce... i gra albo w WoW albo w GW ;]


... tak BTW to tylko \m/ METAL! YEAH! \m/ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:39, BeenMan napisał:

trzeba być tolerancyjnym


No właśnie a tutaj już widzę post Pana fana hip hopu. Pragnę nadmienić, że zwykły fan metalu to odrazu nie jest metalowiec. Bo metalowiec to poglądy itd a zwykły fan muzyki to fan muzyki, którego nie wyróżnisz na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak kogos moze podniecac ubieranie sie w podarte ciuchy... noszenie koszulek z odwroconym krzyzem... preferowanie jakis faszystowskim mysli - nie dziwcie ze my hip hopowcy WaS (tych ktorzy ubieraja sie jak wyzej opisalem) nie lubimy :)... a ze czasem ktos nie wytrzyma i z kopa da metalowcowi w twarz no to wybaczcie - cierpliwosc ludzka kiedys sie konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:49, Puszkin napisał:

Masz coś do tanich win?? :> to się pije zawsze i wszędzie a przynajmniej stać na to każdego
a w wakacje lepsze to niż wydawanie kasy na browary

ja wole wypic browar niz jakiegos mozgoje** za 3 zł ale to tylko moje zdanie ( a jak jest wiecej kasy to kupuje wiecej borwarków :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę aby metalowcy propagowali jakieś faszystowskie myśli... człowieku to ja powinienem lać dresów bo napadają na ludzi i klepią kogo popadnie a zresztą od kiedy hiphopowcy są tak uczuleni na odwrócone krzyże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa zwłaszcza jak ktoś 4 miesiące temu gada że lubi krótkie włosy i nigdy nie zapusci długich a teraz tylko skończył gim i odrazu zapuszcza (brudas) ... bał sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow :) widzę że nawet nie znasz powodu, dla którego "stereotypowy" metal nosi odwrócone krzyże, pentagramy i ma 666 na koszulce... to oczywiście ma swój cel ale nie mnie o tym rozprawiać :]

... ale może przybliżysz nam dlaczego stereotypowy hiphop to naroman, alkoholik, alfons i nie gorszy hedonista niż metal??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy metalowiec ubiera się jak małpa?
Ja chodzę ubrany normalnie... tylko na czarno... czasem nawet założę luźniejsze bojówki...

Mnie z kolei rozbraja subkultura i sposób ubierania hip-hopowców

Nie dajcie się zwieść stereotypom... nie każdy metal to żądny zagłady i krwi wyznawca szatana...
tak jak niektórzy hip-hopowcy nie są łysymi, tępymi przymułami noszącymi luźne dresy i chodzącymi na ustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować