Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 00:05, WoWmen napisał:

> Moj kumpel ma jakas koszulke... nie wiem behemotha, slipknota czy kogos tam i tam mial
jakies
> swastyki itp.
Człowieku a Ty wiesz co to jest swastyka? raczej Ci nie chodzi o hakenkreuz tylko o pentagram.
Behemoth ma je dość często.

Tak wiem co to jest swastyka - chodze do klasy historycznej to wiem...
poza tym pentagramy - tez mnie u metali irytuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ze swastyka bo widzialem swastyke - nie wiem czy to byl behemot czy cos - nie slucham takiej muzy...
Dlaczego nie lubie metali (tych niektorych) - bo wkurzaja mnie ich poglady... ich zachowania, ich ubrania, ich styl - ich spodnie ktore wpijaja sie im w tylek i w ogole wszystko mnie w nich wkurza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ubioru:
Niektórzy metale - fani, uważają się za oddancyh tej muzyce. Dlatego tak się ubierają. Im metal kojarzy się z przygnębiającą czernią (uwielbiam czerń ;) ), długimi płaszczami, glanami, długimi włosami itp. Co do nich można mieć? Oni przynajmniej jakoś w tym wyglądają (nie mówię o brudasach - obdartusach). Ja np. spokojnie patrzę się na parę metali, a śmieję się gdy widzę łysego ''kolo'', odzianego w spodnie, które wlecze za sobą, z wielgachną bluzą z kapturem, a w jego słowniku istnieje kilka słów - najważniejsze na K , z jakąś ''panienką'' odzianą w różowo-błękitno-białe ciuszki, blond włosami do pasa, obciachowymi butami, pięciocentymetrowymi paznokciami pod kolor wdzianka, która też klnie na potęgę.
Jakoś nie zdarzyło mi się spotkać bluzgających metali - z reguły są cisi.
A takich ''gangsta niewiadomoco'' jest pełno w Warszawie. Wyglądają na groźnych i tak się stroją, aby nie wiem... szanować ich? Bać się? Tja...nie mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:07, Mr_Hyde napisał:

> > Pierwsze słyszę aby metalowcy propagowali jakieś faszystowskie myśli..
> Moj kumpel ma jakas koszulke... nie wiem behemotha, slipknota czy kogos tam i tam mial
jakies
> swastyki itp.
> >
Rotfl ?? Czy ty przypadkiem sastyk nei mylisz z pentagramami . Albo wzor byl dla ciebie za
skomplikowany na koszulce i sam nie wiedziales co sie tam znajduje ?? :-] . NIe przypomiam
sobie zadnej koszulki Behemotha , Slipknota wogole nie przypominam sobie zadnych majacych jakies
swasty ?? :P . Moze zobaczyles jakiegos skina ,a potem metala i tak to jakos dziwnie zapamietales
?? :D . Metale nie wyznaja faszyzmu nie bawia sie w zadne ideologie . jest to sposob na zycie
plus duuze zamilowanie do muzyki metalowej . Swoim ubirem odzwierciedla tylko to co uwielbia
. Hip hopy z swoim workiem na "pupie" tez odzwierciedlaja sie tym samym .



Oj siedź cicho, przecież wiesz doskonale że on jest od wszystkich nas lepszy bo nosi spodnie z krokiem w kolanach a nie dżinsy zwykłe (wiadomo - w takich to tylko obszarpańce jakieś chodzą)i i zapewne takie bardzo "źąą" czapki z napisem "HWDP" (bo takie nikogo nie urażają, za to moje długie nieuczesane pióra już tak) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeden metal z mojej szkoly mial koszulke z 666 itp i poszedl na religie i mial z tego podjare...
Ale go pobili po szkole.... i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:17, Janeks napisał:

A jeden metal z mojej szkoly mial koszulke z 666 itp i poszedl na religie i mial z tego podjare...
Ale go pobili po szkole.... i bardzo dobrze


Ale Ciebie nikt nie podbije, bo masz Sqada, który stoi za rogiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 00:16, Carve napisał:


Oj siedź cicho, przecież wiesz doskonale że on jest od wszystkich nas lepszy bo nosi spodnie
z krokiem w kolanach a nie dżinsy zwykłe (wiadomo - w takich to tylko obszarpańce jakieś chodzą)i
i zapewne takie bardzo "źąą" czapki z napisem "HWDP" (bo takie nikogo nie urażają, za to moje
długie nieuczesane pióra już tak) ;)

o... mylisz sie - ja chodze jak mi jest wygodnie... ubieram normalne spodnie... normalne koszulki - a jezeli zakladm luzne spodnie to ddlatego ze jest mi w nich wygodnie. I nie zakladam drchow za kolana!!! I jesli ubieasz sie jak brudas obszarpaniec... i masz zajawke to wspolczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:17, Janeks napisał:

A jeden metal z mojej szkoly mial koszulke z 666 itp i poszedl na religie i mial z tego podjare...
Ale go pobili po szkole.... i bardzo dobrze

ile ty masz lat czlowieku a ty idziesz w koszulce z trawa na religi i masz z ziomami podjare ja tez nie lubie metali takich obdartych ale ludzie no to jest przeczkole czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ten nieszczęsny pentagram... to nie jest znak satanistów. Aby się o tym dowiedzieć, nie trzeba szukać daleko w encyklopediach itp. Najmniej wytrwali niech przeczytają pierwsze kilka stron Kodu Leonarda da Vinci.

2)
metal to nie satanista
satanista może być metalem
metal może być satanistą
satanista może być hip hop''owcem
hip hop''owiec może być satanistą
3)
Osoby ulegające stereotypom mają skłonności do nietolerancji.
Osoby nietolerancyjne mają skłonności do rasizmu/szowinizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:18, Carve napisał:

> poza tym pentagramy - tez mnie u metali irytuja

Wiesz ty chociaż co pentagram symbolizuje?

Wiem... byl to znak ktory poganie w dawnych czasach czcili, kojarzony byl z idealem. Symbolika w ktorej nawiazuje do szatana jestbledna i jest wymyslem wczesnego kosciola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się masz 12 lat....Równanie z ziemią dzieciaka mode ON + sarkazm mode ON

Widziałeś metala? brawo :] a ja widziałem Hip-hopowca i mi nie przeszkadźa jego wygląd bo to sprawa gustu. Lecz wg Twojej teori ubieranie się inaczej jest dziwactwem a więc czemu nie mówisz nic o tych uber spodniach? sam sobie to przemyśl...

"Dokładnie tak!"
Jak nie lubisz nie słuchaj i amen :P wielu fanów metalu nawet za tym nieprzepada bo to dość mocna odmniana.

"Ja bizkita lubie..."
O kurcze no to pewnie wg Twojej teori właśnie czcisz szatana i palisz koty :] nie ma to jak stereotyp, co nie?

"Tak czuje sie lepszy..(..)"
Nie czujesz się właśnie plugawiony że właśnie rozmawiasz z takimi plugastwami jak ja? :P takie stwierdźenie jest conajmniej żenujące. Taa co Ty nie powiesz odwrócone krzyże i te sprawy wow zadziwiasz mnie :] Tylko że to jest sposób zwrócenia uwagi na zespół tak samo jak hh ma ganje ;) krzyże to przesada ale człowieku Ty nawet nie wiesz co to pentagram :] wyprzedźe Twe myśli i powiem Ci odrazu że nawet w 1% nie wiesz co to satanizm i nie ma on nic wspólnego z kultem szatana + czynieniem zła.

"mam do tych niektorych fanow!"
Nadal nie podałeś racjonalnego powodu dlaczego Ich nielubisz :P są normalnymi ludzimi tylko że ubierają się inaczej tak samo jak sk8ci :P

"nie widze nic ciekawego w teksci"
Paktofonika to nie tylko jeden utwór...

"TAK, TAK - wlasnie za wyglad!!!"
Odpowiedź troszke powyżej :]

"Nie sa zupelnie inne!"
Taa? są tak samo inne jak gadżety "metali" :P bezsensowny argument...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować