Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 00:17, Janeks napisał:

A jeden metal z mojej szkoly mial koszulke z 666 itp i poszedl na religie i mial z tego podjare...
Ale go pobili po szkole.... i bardzo dobrze


Naucz sie odrozniac pozerow od metali ,to samo tyczy sie twojego grona zerokospodniowcow:-] (wiek gimnazjalny/poczatki sredniaka to wiek glupi w ktorym mlodziez jest niewaidomo jaka super i wielu z nich chce byc bardziej super i zaklada koszulke z 666 ,HWDP czy czyms innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:21, Tarno napisał:

> A jeden metal z mojej szkoly mial koszulke z 666 itp i poszedl na religie i mial z tego
podjare...
> Ale go pobili po szkole.... i bardzo dobrze
ile ty masz lat czlowieku a ty idziesz w koszulce z trawa na religi i masz z ziomami podjare

A skad Ty wiesz? Ja o takich gosciach tez nie mam najlespzego zdania!
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:22, Lampek napisał:

No i ten nieszczęsny pentagram... to nie jest znak satanistów. Aby się o tym dowiedzieć, nie
trzeba szukać daleko w encyklopediach itp. Najmniej wytrwali niech przeczytają pierwsze kilka
stron Kodu Leonarda da Vinci.

2)
metal to nie satanista
satanista może być metalem
metal może być satanistą
satanista może być hip hop''owcem
hip hop''owiec może być satanistą
3)
Osoby ulegające stereotypom mają skłonności do nietolerancji.
Osoby nietolerancyjne mają skłonności do rasizmu/szowinizmu.

Yeep :-] Gadasz jak nalezy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:

"mam do tych niektorych fanow!"
Nadal nie podałeś racjonalnego powodu dlaczego Ich nielubisz :P są normalnymi ludzimi tylko
że ubierają się inaczej tak samo jak sk8ci :P


Mam nadzieje ze nie mylisz sk8''tow z hip hopami :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:23, Janeks napisał:

> > A jeden metal z mojej szkoly mial koszulke z 666 itp i poszedl na religie i mial
z tego
> podjare...
> > Ale go pobili po szkole.... i bardzo dobrze
> ile ty masz lat czlowieku a ty idziesz w koszulce z trawa na religi i masz z ziomami podjare

A skad Ty wiesz? Ja o takich gosciach tez nie mam najlespzego zdania!
>


Hmm czy ty wogole o kims masz dobre zdanie czy jestes ten jedyny ktorego slowo jest jedyne i sluszne ?? :D
Ujme to tak nie czytaj za duzo pism mlodziezowych bo ci mozg wypiora ;D (albo jzu d otego doszlo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:28, Mr_Hyde napisał:


> "mam do tych niektorych fanow!"
> Nadal nie podałeś racjonalnego powodu dlaczego Ich nielubisz :P są normalnymi ludzimi
tylko
> że ubierają się inaczej tak samo jak sk8ci :P

Mam nadzieje ze nie mylisz sk8''tow z hip hopami :D .

no wlasnie sk8ci to kolesie typu jay adams, tony hawk, bam margera itp :),
a hip hopowce to kolesie w szeleszczacych dresach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:28, Mr_Hyde napisał:

Mam nadzieje ze nie mylisz sk8''tow z hip hopami :D .

Nie mylle ale chodzi o ubiór ;) a dokładniej o te legendarne spodenki :]

Janeks
Pentagram pierwotnie oznaczał symbol doskonałości i symbolizował 5 ran Chrystusa więc masz tu poganów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:

Przyznaj się masz 12 lat....Równanie z ziemią dzieciaka mode ON + sarkazm mode ON

mam 18... :D... smianie sie z metala mode ON :DDDD
A Ty masz opita mo.. przez dresa i teraz sie wyzywasz

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:


Widziałeś metala? brawo :] a ja widziałem Hip-hopowca i mi nie przeszkadźa jego wygląd bo to
sprawa gustu. Lecz wg Twojej teori ubieranie się inaczej jest dziwactwem a więc czemu nie mówisz
nic o tych uber spodniach? sam sobie to przemyśl...

Do tych metali o ktorych ja pisze tez bym nic nie mial ale irytuja mnie ich znaki, "SATANY"!!!! itp. itp.

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:


Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:


"Ja bizkita lubie..."
O kurcze no to pewnie wg Twojej teori właśnie czcisz szatana i palisz koty :] nie ma to jak
stereotyp, co nie?

Napisalem na samym poczatku ze do muzyki nic nie mam ale mam cos do poszczegolnych metalowcow

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:


"Tak czuje sie lepszy..(..)"
Nie czujesz się właśnie plugawiony że właśnie rozmawiasz z takimi plugastwami jak ja?

Ty to napsasales

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:

:P takie
stwierdźenie jest conajmniej żenujące. Taa co Ty nie powiesz odwrócone krzyże i te sprawy wow
zadziwiasz mnie :] Tylko że to jest sposób zwrócenia uwagi na zespół tak samo

No.. bardzo inteligenty sposob!!!

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:

;) krzyże to przesada ale człowieku Ty nawet nie wiesz co to pentagram :]

Nie wiem?! A moze Ty sie pdozielisz ta wiadomoscia...

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:

wyprzedźe Twe myśli
i powiem Ci odrazu że nawet w 1% nie wiesz co to satanizm i nie ma on nic wspólnego z kultem
szatana + czynieniem zła.

Ale dla ogromnej liczby metali wlasnie ma cos wspolnego... bo chociazby noszenie koszulki z 666 :)

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:


"mam do tych niektorych fanow!"
Nadal nie podałeś racjonalnego powodu dlaczego Ich nielubisz :P

No nie ma... nie lubie ich za wyglad!

Dnia 27.12.2005 o 00:22, WoWmen napisał:

"Nie sa zupelnie inne!"
Taa? są tak samo inne jak gadżety "metali" :P bezsensowny argument...

Ale gadzety sk8tow nie nawiazuja do religii... nie ponizaja Chrystusa... i krzyza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:33, WoWmen napisał:

> Mam nadzieje ze nie mylisz sk8''tow z hip hopami :D .
Nie mylle ale chodzi o ubiór ;) a dokładniej o te legendarne spodenki :]

Janeks
Pentagram pierwotnie oznaczał symbol doskonałości i symbolizował 5 ran Chrystusa więc masz
tu poganów :]

Tylko ze pentagram... byl przed nasza era

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 00:33, WoWmen napisał:

> Mam nadzieje ze nie mylisz sk8''tow z hip hopami :D .
Nie mylle ale chodzi o ubiór ;) a dokładniej o te legendarne spodenki :]

Janeks
Pentagram pierwotnie oznaczał symbol doskonałości i symbolizował 5 ran Chrystusa więc masz
tu poganów :]

to znaczy ze mylisz sk8ci nie nosza takich spodni tylko w europie przyja sie jakis taki głupi stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janeks jak na 18 lat to naprawde jestes mocno ograniczony . Twoje spojzenie na swiat i na ludzi ogranicza sie do stereotypow i nietolerancji :-] . jestes naprawde doskonalym kandydatem do Mlodziezy Wszechpolskiej :P .

kNOT dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kolejny temat wywołujący konflikty. Ja słucham hip-hopu, lubię naprawdę dobrą klasykę gatunku w stylu Busta Rhymes, DMX, Method Man, Cypress Hill i inne. Żadnego polskiego hipho-polo. Metal wg mnie jest drętwy i przeważnie cechuje się głupimi tekstami, chociaż może to stereotyp z czasów jak jeszcze metalu się słuchało. Tylko podoba mi się jeden w zasadzie zespół- Haggard. To taki gotyk, fajnie się tego słucha. W każdym razie pozdro ziomy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko nie zauważyłem tego śmiania się :] Nie wyżywam się tylko próbuje wyhamować dziecko które ma 18 lat. Morde jak się domyślam co chiałeś napisać to sobie oszczędź bo nie mam zamiaru słuchać wyzwisk.
No i co Cie to obchodzi że mają takie znaki? HWDP i Ganji nie skomentujesz co nie? bo po co wkońcu honor by Ci uciekł...
Napisałem bo tak uważasz bo wkońcu "jesteś lepszy" żenujące. Hmm tak samo inteligenty sposób jak powtarzanie przekleństw w 10s odstępstwach i obrażanie policji która nic im nie zrobiła. Co do pentagramu napisałem powyżej.
O wyglądzie już mówiłęm że to nie jest argument bo to samo można powiedzieć o każdym ubiorze(spodnie opuszczone, dresy i inne warjacje) 666 nie jest liczą szatana(bestii) czytaj ostatnie wiadomości o badaczach biblii odczytano że jest 616 ;) Dla pewności wpisz to w googlach jeśli niewierzysz ;P Hmm w każdym rodźaju muzyki są odłamy które przesadzają np. w metalu zespół Deicide a także symbole ale np koszulka z Jezusem palącym maichuane też jest przegięciem :P A na koniec, osoby mówiące cały czas "szatan" i noszące obrócone krzyże itp. to poprostu takie coś jak kibice i pseudokibice :P nie wiedźą co to oznacza ale noszą dla szpanu tak jak hwdp itp. :P W tej batalii przegrywasz do zera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Twoje spojzenie na swiat i na ludzi

Dnia 27.12.2005 o 00:43, Mr_Hyde napisał:

ogranicza sie do stereotypow i nietolerancji :-]

Dlaczego? Bo nie lubie osob ktore nie toleruja innych religii? Bo sie zachowuja czesto nieodpowiednie? Wiem ze to niektorzy.. ale do tych normalnych nic nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować