Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - wersja na PS3 potwierdzona

46 postów w tym temacie

kolejna gra, która powinna zadowolić graczy na PS3, pod warunkiem, że będzie prezentowała się taką ogromną grywalnością jak pod PC, co prawda wiadomo że będą uproszczenia jak zawsze z konsolami :) ale myślę że nie będzie źle.
pozdrawiam kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx informuję Cię że LP PC to konwersja z X0, więc nie wiem o jakich uproszczeniach konsolowych Ty mówisz?;P Poza tym nie wiem gdzie Ty tam widziałeś tą ogromną grywalność? Cholernie nudna gra, normalnie produkcja która moim zdaniem takiej firmie jak Capcom nie przystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra początkowo budziłą we mnie emocje, ale gdy w niązagrałem to po połowie gry nie dało się w nią grac taka nuda i beznadzieja. Tylko grafa nawet daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzieki takim "ekspertom" tematu jak kindziukxxx poziom komentarzy na gram.pl sukcesywnie spada w do.... Boje sie, ze wkrotce osiagnie calkowicie neostradowy bruk. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:30, Irc100 napisał:

Nie wiem gdzie ty to czytałeś bo ja czytałem w kilku miejscach i wszędzie zachwalali grę...

a ja dla odmiany grałem na X0 i mówię że to syf, najnudniejsza i najsłabsza gra Capcomu w jaką miałem wątpliwą przyjemność zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje że teraz Sony "odpłaci" którymś z exclusivów w konwersji na x360. A co Do LP to mi przypadł do gustu. co prawda jest potwornie liniowy ale grafika i to "coś" spowodowało iż nieoderwałem sie od Blashaka dopuki go nieskończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:54, Irc100 napisał:

Nie grałem...mówię co czytałem w CDA.


No tak CD-A i wszystko jasne.

Co do gry. Mam takie same zdanie jak Benitokks i Grz3chu. LP to najgorsza gra od Capcomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:21, Beliar-13 napisał:

No to PS3 uzyskało bardzo dobrą grę. No to teraz niech dadzą nam coś z PS3 na PC :D


Najpierw PS3 weżnie sobie Crysis''a , Lost Planet jest z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować