Zaloguj się, aby obserwować  
Elav

Sprawa ceny "Wiedźmina". Proszę o wyjaśnienie.

4 posty w tym temacie

Witam serdecznie!

To już mój topic i drugi w sprawie "DeŁiczera". Otóż jestem wysoce zdegustowany ceną "Wiedźmina", poza obrębem CD PROJEKT, tudzież gram.pl (na jedno wychodzi). Gdy zamawiałem grę w czerwcu byłem przekonany, iż gra faktycznie w sklepach będzie kosztować 99zł, a ja zużywając swoje 10wPLN wyjdę na plus... Już ostatnio było głośno, że mediamartk będzie prowadził przedsprzedaż, a kilka dni temu wpadła mi w ręce oferta cenowa sklepu "Selgros Cash & Carry", gdzie "The Witcher" kosztuje 85 zł z groszami. Oto zdjęcie:

http://images33.fotosik.pl/4/d259ce0d66ec34bc.jpg

I tutaj moje pytanie... Dlaczego poza ściśle związanym z "Wiedźminem" sklepem gry wyjdą taniej? Ja szanuję to, że grę dostanę 2 dni wcześniej, że przywiozą mi ją do domu i nie zamierzam odwołać zamówienia. Tylko co by było gdybym nie miał w ogóle wPLN? Wtedy zapłacił bym za grę 99 zł, a czy istotnie tak powinno być? Tylko tego cchciałem się dowiedzieć. Mam nadzieję, że nie sprawiłem kłopotów.

Pozdrawiam,
Elav

PS: Proszę o nie wyzywanie mnie, nie banowanie i w ogóle odnoszenie się z kulturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:14, Elav napisał:

Witam serdecznie!

To już mój topic i drugi w sprawie "DeŁiczera". Otóż jestem wysoce zdegustowany ceną "Wiedźmina",
poza obrębem CD PROJEKT, tudzież gram.pl (na jedno wychodzi). Gdy zamawiałem grę w czerwcu
byłem przekonany, iż gra faktycznie w sklepach będzie kosztować 99zł, a ja zużywając swoje
10wPLN wyjdę na plus... Już ostatnio było głośno, że mediamartk będzie prowadził przedsprzedaż,
a kilka dni temu wpadła mi w ręce oferta cenowa sklepu "Selgros Cash & Carry", gdzie "The Witcher"
kosztuje 85 zł z groszami. Oto zdjęcie:

http://images33.fotosik.pl/4/d259ce0d66ec34bc.jpg

I tutaj moje pytanie... Dlaczego poza ściśle związanym z "Wiedźminem" sklepem gry wyjdą taniej?
Ja szanuję to, że grę dostanę 2 dni wcześniej, że przywiozą mi ją do domu i nie zamierzam odwołać
zamówienia. Tylko co by było gdybym nie miał w ogóle wPLN? Wtedy zapłacił bym za grę 99 zł,
a czy istotnie tak powinno być? Tylko tego cchciałem się dowiedzieć. Mam nadzieję, że nie sprawiłem
kłopotów.

Pozdrawiam,
Elav

PS: Proszę o nie wyzywanie mnie, nie banowanie i w ogóle odnoszenie się z kulturą :)


Bo taka jest sugerowana cena detaliczna WIedźmina, a to, że inne sklepy się do tego niezobowiązują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:19, Długi18 napisał:

> Witam serdecznie!
>
> To już mój topic i drugi w sprawie "DeŁiczera". Otóż jestem wysoce zdegustowany ceną "Wiedźmina",

> poza obrębem CD PROJEKT, tudzież gram.pl (na jedno wychodzi). Gdy zamawiałem grę w czerwcu

> byłem przekonany, iż gra faktycznie w sklepach będzie kosztować 99zł, a ja zużywając swoje

> 10wPLN wyjdę na plus... Już ostatnio było głośno, że mediamartk będzie prowadził przedsprzedaż,

> a kilka dni temu wpadła mi w ręce oferta cenowa sklepu "Selgros Cash & Carry", gdzie "The
Witcher"
> kosztuje 85 zł z groszami. Oto zdjęcie:
>
> http://images33.fotosik.pl/4/d259ce0d66ec34bc.jpg
>
> I tutaj moje pytanie... Dlaczego poza ściśle związanym z "Wiedźminem" sklepem gry wyjdą
taniej?
> Ja szanuję to, że grę dostanę 2 dni wcześniej, że przywiozą mi ją do domu i nie zamierzam
odwołać
> zamówienia. Tylko co by było gdybym nie miał w ogóle wPLN? Wtedy zapłacił bym za grę 99
zł,
> a czy istotnie tak powinno być? Tylko tego cchciałem się dowiedzieć. Mam nadzieję, że
nie sprawiłem
> kłopotów.
>
> Pozdrawiam,
> Elav
>
> PS: Proszę o nie wyzywanie mnie, nie banowanie i w ogóle odnoszenie się z kulturą :)

Bo taka jest sugerowana cena detaliczna WIedźmina, a to, że inne sklepy się do tego niezobowiązują....


Ale zwróć uwagę, żę te sklepy też muszą na czymś zarobić ;/ To po ile CD PROJEKT sprzedaje tego wiedźmina 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o Wiedźminie już jest.

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851#u_6306

P:Dlaczego poza ściśle związanym z "Wiedźminem" sklepem gry wyjdą taniej?
O: Jedno słowo - Konkurencja. 99 zł to sugerowana cena detaliczna. Jeśli ktoś sprzedaje poniżej tej ceny to robi to kosztem wielkośći marży.

P:Tylko co by było gdybym nie miał w ogóle wPLN?
O: Gdybyś nie miał wPLN-ów to nie mógłbyś skorzystać z możliwości obniżenia ceny za pomocą wPLN-ów.

P: To po ile CD PROJEKT sprzedaje tego wiedźmina 50 zł?
O: Na to pytanie nikt nie udzieli Ci odpowiedzi.

Temat zamykam.

Na przyszłość dopisuj się do już istniejących tematów i tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować