Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Teraz jest beta powiedzmy "otwarta" noo i na początek zrobiłem wieśka :D przy okazji mam 60fps nie ma lagów gra miodna ;) (w przypadku do poprzedniej wersji (płatnej))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 16:39, Redjevel napisał:

Teraz jest beta powiedzmy "otwarta"


A warto w ogóle się tym zajmować? Poprawili coś w stosunku do wersji pierwotnej? Dostałem się w końcu do closed-bety, instaluję właśnie grę, ale mam pewne wątpliwości, czy aby nie tracę tylko czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ... niby nie :)
Co tu dużo powiadać...

Wiesiek na dysce!! ^^ dobra już nie będę dawał zdjęć (tylko chciałem się pochwalić Wieśkiem który i tak zaaa bardzo mi nie wyszedł ale co tam :))

20110423204923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 20:50, Redjevel napisał:

Niby tak ... niby nie :)


Nie ma to jak rzeczowa, konkretna odpowiedź :p Dobra, zainstaluje się, to sam sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dostałem do bety znowu! ( w pierwszą wersję też grałem jak była beta! ^^ ) No i po przejściu treningu przy zmianie instancji gra się wysypała :D No niezły początek nie ma co :P Ale tak to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 12:56, napierniczak napisał:

Beta jeszcze trwa? Mogę się jeszcze zarejestrować? Gdzie mogę to zrobić?



Podejrzewam, że na stronie głównej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak wiele się w grze nie zmieniło...

Sterowanie nadal drętwe, niezależnie od tego, czy prowadzimy samochód sportowy, czy ciężarówkę (dziwnie się poczułem, gdy okazało się, że van, którego zarekwirowałem na ulicy, jeździ szybciej i jest bardziej zwrotny od sportowego wózka, którym poruszałem się wcześniej).

W systemie walki również większych zmian nie zauważyłem, ciągle występują te same problemy - ubicie kogoś nie jest kwestią umiejętności, ale szczęścia. Władowałem w gościa cały magazynek z odległości może 10 metrów. On mnie trafił dwa razy i było po mnie.

W dalszym ciągu brakuje grze dynamizmu i czegoś, co z braku lepszego określenia, nazwę "ciągłością". W grach z serii GTA przestojów między misjami było raczej niewiele, a jeśli już występowały, to na wyraźne życzenie gracza, który w tym czasie miał ochotę sobie pojeździć po mieście, poszukać paczek itp. W APB przestoje potrafią czasem trwać nawet kilka minut, w trakcie których do roboty mamy wielkie NIC. Bo nawet nie możemy postrzelać do przestępców, grając jako glina.

Jedyną zaletą tego tytułu będzie chyba to, że jest darmowy... Obszerniejszy tekst na ten temat zamieszczę za jakiś czas na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ja się zapisałem na betę, nie dostałem zaproszenia. Czy istnieje jakaś inna opcja zagrania w to? Bo czasami odnoszę wrażenie, że ludzie mówią jakby grali w finalna wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 11:20, Marcin08 napisał:

kurcze, ja się zapisałem na betę, nie dostałem zaproszenia.


Zaproszenia wysyłane są "falami". Ostatnio (w ubiegłym tygodniu) wyszlo 35 tysięcy zaproszeń.

Dnia 25.04.2011 o 11:20, Marcin08 napisał:

Czy istnieje jakaś inna opcja zagrania w to?


Bez zaproszenia? Raczej nie. To sieciówka, wszystko trzymane jest na serwerach, więc na dobrą sprawę nawet konta w grze nie stworzysz.

Dnia 25.04.2011 o 11:20, Marcin08 napisał:

Bo czasami odnoszę wrażenie, że ludzie mówią jakby grali w finalna wersje...


W finalną nie. Ale do premiery coraz bliżej, a zmian w stosunku do APB 1.0 nie widać. "Relację" z zabawy mam na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do osób co spędziły więcej czasu niż ja na becie :P
Jak można np kupić lepszy aparat kajdanki itp ?

I widzę że marketplace uruchomiony jest ale nie dali żadnych punktów żeby go potestować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2011 o 11:41, MasterChiefGT napisał:

I widzę że marketplace uruchomiony jest ale nie dali żadnych punktów żeby go potestować
:P


Promocja polega na tym że jeżeli kupisz te punkty a następnie np premium to nie zabierze ci punktów choć i tak po co kupować premium jak i tak postacie usuną....
Niby na gamers first możesz zdobyć parę punktów za free za wypełnienie paru ofert ... no ale żadna znacząca suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko do bardziej zapoznanych z grą.
Dlaczego mam takie brzydkie tekstury ? Są strasznie rozmyte , nic na nich nie widać . W edytorze postaci , sklepie jest wszystko ok , ale gdy powracam do gry - masakra , to głównie występuję u postaci albo jest najbardziej zauważalne . Dodam ,że spełniam wszystkie wymagania sprzętowe aż po nad to i mam Windows 7 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w betę i zaraz po wyjściu z tutoriala zostałem zrównany z ziemią i zmieszany z błotem, wszyscy mają lepsze bronie, lepsze samochody i są lepsi. Po za tym, ładuje w gościa cały magazynek, on we mnie strzela 4 razy i padam, a on dalej sobie biega. Granaty wydają się zbyt mocne, praktycznie każda drużyna na którą gram zaczyna od obsypania nas granatami. Tutorial jakiś zbyt krótki, w ogóle nie uczy jak sobie poradzić w walce..chyba że coś mnie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wina mojego kompa, ale odnoszę wrażenie że jest nawet gorzej niż poprzednio. Na chwile obecną na minimalnych detalach i niskiej rozdzielczości nie jest w stanie grać, wszystko tnie, auto reaguje z ogromnym opóźnieniem, czasy ładowania są ekstremalnie długie...
ogólnie jestem zawiedziony, bo pierwotne APB mimo wielu minusów jednak lubiłem i dawało się grać... teraz narazie mogę o tym zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować