Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Jestem maksymalnie zainteresowany grą, od kiedy przeszła na f2p. Powie mi ktoś, co zostało objęte mikropłatnościami? I czy te mikropłatności są niezbędne do gry? A jeżeli, to czy opłaca się wydawać pieniądze? I przede wszystkim jak się zmieniła w stosunku do wcześniejszego P2P-owego APB? Bo pamiętam zalew krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 09:03, Deput napisał:

Jestem maksymalnie zainteresowany grą, od kiedy przeszła na f2p. Powie mi ktoś, co zostało
objęte mikropłatnościami? I czy te mikropłatności są niezbędne do gry? A jeżeli, to czy
opłaca się wydawać pieniądze? I przede wszystkim jak się zmieniła w stosunku do wcześniejszego
P2P-owego APB? Bo pamiętam zalew krytyki.


Mikropłatności obejmują unikalną broń(oraz tą na czas nieograniczony), zdjęcie limitów z customizacji(obejmuje to ilość slotów w których można zapisywać zestawy ubrań, ilość motywów, które możemy umieścić na ubraniach i autach, oraz ilość warstw których możemy użyć przy tworzeniu motywu) i to w zasadzie tyle. Jak najbardziej da się grać bez płacenia i nie sprawa to większych kłopotów(chociaż wiele osób tłumaczy swoje niedostatki w umiejętnościach tym, że przeciwnicy mają "premium" broń - stąd też wiele wojen na forach). Moim zdaniem gra ogólnie rzecz ujmując zmierza w dobrym kierunku, jeśli mowa o rozwiązaniach czysto technicznych(bo fanem f2p nie jestem, więc na ten temat się nie wypowiem). Niestety silnik gry jest, jaki jest i jeszcze dużo czasu minie zanim uda się go w zadowalającym stopniu zoptymalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekują na finalną wersję APB i stąd pytanie - opłaca się grać w betę? Granie w obecną wersje przyniesie mi jakieś "korzyści"? Czy konto nie ulegnie zmianie(czyt. czy przy wyjściu finalnej wersji nie wyczyszczą z uzyskanych osiągnięć na becie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi strasznie laguje... w zasadzie to głłownie w aucie - nacisnę raz strzałkę do przodu a auto jedzie 10m bez możliwości skrętu, a jak już się uda skręcić to tylko gwałtownie bez możliwości uniknięcia zderzenia... Wina neta? Inne gry mi nie lagują a chodzić w miarę się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 15:40, crash807 napisał:

Ale mi strasznie laguje... w zasadzie to głłownie w aucie - nacisnę raz strzałkę do przodu
a auto jedzie 10m bez możliwości skrętu, a jak już się uda skręcić to tylko gwałtownie
bez możliwości uniknięcia zderzenia... Wina neta? Inne gry mi nie lagują a chodzić w
miarę się da.


Myślę że to winna trochę gry a trochę komputera bo wątpię żeby takie lagi były przez internet mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 10:09, kryst90 napisał:

Myślę że to winna trochę gry a trochę komputera bo wątpię żeby takie lagi były przez
internet mało prawdopodobne.


Komputer mam dość dobry... a ma ktoś jeszcze taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 13:10, crash807 napisał:

Komputer mam dość dobry... a ma ktoś jeszcze taki problem?


Wszyscy mają taki problem i nie da się go zwalczyć. Problem leży po stronie gry - sterowanie autem jest server-sided(klawiatura - serwer - auto), zamiast client-sided(klawiatura - auto - serwer), jak w większości gier. Oznacza to mniej więcej tyle, że o ile nie będziesz miał pingu w granicach 10-20ms to możesz zapomnieć o w miarę płynnej jeździe. Po dłuższym czasie idzie się przyzwyczaić, byleby ping nie przekraczał pewnej granicy, bo wtedy jazda traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 01:54, Kirabaxior napisał:

Czy można kupować bronie za pieniądze w grze? Czy tylko za prawdziwe a Armas Marketplace?


Można kupić za pieniądze w grze...u kontaktów. Aczkolwiek taka kupiona broń za kase w grze znika po 10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od dłuższego czasu gram w APB r. ale niestety sam . natrafiłem na wielu polaków , grałem z nimi , ale ja gram w to dość często (jak tylko mogę) a oni raczej rzadko .. , miałbym ochotę znaleźć jakiś polski klan na którym osoby grały by regularnie a nie raz w tygodniu .

Nick : DeFokksy
serw. : Obeya eu1
Frakcja : enforce
Raiting : 160 (chyba max :P)

mam też criminala , ale wolał bym grać enforcem :D


Chętnych proszę o kontakt :
gg: 3192662
skype : jedrek161
ewentualnie piszcie tu , NIE PISZCIE NA PV!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 14:40, mtsach napisał:

APB Reloaded - na Steamie już jest: http://store.steampowered.com/app/113400/ (free to
play)

Wiadomo coś o wykorzystywaniu innych, lepszych zabezpieczeń?
Jak mi wiadomo to hackerstwo mnożyło się tam. Może pojawienie się na platformie Steam(z wykorzystaniem ich zabezpieczeń?) rozwiąże ten problem.

Ps. Sporo osiągnięć do odblokowania jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 09:59, Ecko09 napisał:

Dużo cheaterów tera biega w grze?

Gram tydzień i nie widziałem żadnego. Nawet na czacie nie widać narzekań.

Dnia 16.12.2011 o 09:59, Ecko09 napisał:

I jak optymalizacja?

Nieciekawie - na moim sprzęcie(masz mnie na xfire, więc wklejać go nie będę) gram bez AA - kosmos z tym jest.. FPSy ładnie wyglądają, między 45, a 60 jest.

Za to pingi ładne. Fight Club to 20 ms, dystrykty po ~50 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może biega po San Paro? Ja od czasu do czasu biegam sobie, głównie dla aczików.
Od ostatniego kontaktu poprawili znacznie optymalizacje. Kiedyś patrzyło się z drżeniem na zużycie pamięci. Teraz wygląda to dużo lepiej.
Gra dalej jest "pay2szpan", jednak jak ktoś ma zgraną ekipę to można bawić się bez wydawania jakiejkolwiek gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zaprosić ludzi do utworzenia społeczności lub clanu w grze All Points Bulletin: Reloaded. Ostatnimi czasy gra ta zapadła dla polskiej społecznośći w niepamięć. Jedyna strona z newsami i forum zniknęła. Polskie forum z oficjalnej strony APB zniknęło. Chciałbym namówić do spróbowania swoich sił w tej grze Wam wszystkim. Może po krótce przedstawię tą grę jeśli ktoś by nie kojażył. APB to wirtualny świat, w którym główne skrzypce grają gangi, brutalni gliniarze, strzelaniny, pościgi oraz wszechobecne chaos i anarchia. Wszystko to w luksusowych sceneriach fikcyjnej metropolii San Paro. Duży świat, co prawda instancjonowany, ale zapewniający pełną swobodę poczynań. Tak jak wspomniałem ludzi jest coraz mniej ale jednak na tyle dużo żeby można było z tego czerpać ogromną frajdę. Świat gry jest żywy, bardzo realny i sprawia wrażenie, że mógłby zupełnie spokojnie funkcjonować bez udziału gracza. Nie powinno się tego tytułu w ogóle porównywać do GTA. System i idea tej gry jest nieco inna. Możesz być kim chcesz, wyglądać jak chcesz, robić co chcesz, jeździć czym chcesz i zabijać, kraść, demolować jak tylko Ci się podoba. Tylko to jest nieco podobne do GTA ale wiadomo, że GTA było pierwsze, więc zawsze będą porównania. Dotykając stwierdzania "Możesz być kim chcesz". Edytor postaci. Jest przeogromny i daje wolną rękę, we wszystkich aspektach tego jak chcesz aby Twój Kryminalista lub Policjant wyglądał. Nie dość że wygląd jest możliwy do edytowania we wsztystkich kierunkach, to edycji mogą zostać podddane również ogromy ciuchów i samochodów. Począwszy od koloru karoserii, przez np. sygnał kogutów (dla Policjantów), do modyfikacji karoserii (ospojlerowanie, felgi itp.). Zostawmy to. Fabuły jako takiej nie ma w ogóle i osobiście wydaje mi się, że popsułoby to ogólny image tego tytułu. Zasada jest prosta wciskasz klawisz gotowości do przyjęcia misji i wykonujesz określone cele, przy okazji zabijając ogrom przeciwników. Kryminaliści próbują włamów, podpaleń, kradzieży itp a Policja próbuje ich powstrzymać np. celnym strzałem w głowę lub przejechaniem po 3 przeciwnikach śmieciarką. Oczywiście działa to także w drugą stronę. Więc żeby nie pisać rozprawki (a mógłbym, bo gra tla mnie jest fenomenalna i tylko jej mógłbym poświęcić dłuższą chwilę swojego czasu) chciałbym oznajmić. Jeśli takowa grupa graczy znajdzie się i wyraziłaby chęć wspólnej zabawy. Będę w stanie zfinansować utworzenie strony internetowej, serwera TS itp. żeby zwiększyć zainteresowanie ze strony polskiej społecznośc. APB mimo jescze kilku niedociągnięć, wciąż jest grą majstersztykiem w swojej kategorii ! Dziękuję za poświęcenie paru chwil i serdecznie zapraszam. Jeśli byłoby wystarczająco chętnych to moglibyśmy zatrzęść ulicami San Paro, bardziej niż niegdyś sławny klan Hussar lub jemu podobne. Pozdrawiam. Wizjoner :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować