Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis - Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

Szczerze powiedziawszy to EK nie wygląda zbyt ciekawie, za taką cenę. A gry jak na razie nie kupię, bo wymagania mnie przerastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że po EK wiedźmina już wszystkie pozostałe będą się wydawały biedne ^^
Ja zamówiłem, drobne problemy miałem, ale się udało. Miałem kupić crysisa jak stanieje, ale co tam kolekcjonerka to kolekcjonerka, z pesa zrezygnuję chwilowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niegadajcie że ubogie, albo że sie nieopłaca, bo kosztuje tylko 20 zł więcej od premierówki zwykłej, a mieć coś co jest w nakładzie 100 egzemplarzy na kraj to jednak jest cos. Chociaz moze chodzi o to ze tylko 100 egz. jest na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi bardzo, ale:

- żeby w to grać w miare normalnie, trzeba mieć kompa chyba z przyszłości,
- to nie wygląda zbyt bogato jak na kolekcjonerkę.... poprostu zero "przepychu" obecneo w EK Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac komentarze widac ze Wiedźmin wygrywa z Crysisem nie tylko pod wzgledem zawartosci pudełka ale i samym zainteresowaniem grą.Ehhh nie sądziłem ze doczekam czasów kiedy to Polskie studio będzie robiło sporą konkurencje takiemu gigantowi jak EA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle uboga ta EK więc nie warto kupować. Co prawda tylko 20zł więcej niż standardowa wersja ale jakoś nie chce mi się tego zamawiać. Na pewno kupię grę bo wszystko wskazuje na to ,że będzie to hit o którym długo nie zapomnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować