Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Laptop" z trzema monitorami 17-calowymi?

41 postów w tym temacie

Kurde, podoba mi się to. Ultra szybki komputer, z którym do tego można swobodnie podróżować. Miodzio :). Co prawda cena pewnie będzie zabójcza, ale tak to już jest w przypadku towarów luksusowych. Co do wagi: pewnie z kilkanaście kilo będzie, ale i tak lepsze to niż taskanie całego jeszcze większego PC-ta oraz osobnego dużego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moocne! A ceny nie podali z tego samego powodu co w Empikach - aby nie straszyć:) Ach no i te trzy monitorki przydadzą się w grze Supreme Commander. Tylko sobie wyobrazić - jeden ekran zarządzanie budową, drugi to mapa globalna a trzeci widok domyślny :)) Tylko że jestem za słaby na ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest tak praktyczny jak laptop, ale nazwałbym go wyjątkowo łatwym w przenoszeniu komputerem stacjonarnym. I to jakim!!! Technika idzie naprawdę do przodu. Ciekawe jaka będzie moc następnego xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany! Czego to oni nie wymyślą!

Martwi mnie tylko jedna rzecz - ile to coś wytrzyma na akumulatorach? 3 monitory LCD, Q6600, 2x 8800GTX, 2GB RAM, przecież do tego trzeba porządny akumlat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę aby laptop potrzebował zasialania 650 wat! 250wat, jak na laptopa to bardzo dużo, a co dopiero owe 650. Dodatkowo wyposażenie robi niemałe wrażenie. No, takie "laptop" będzie pewnie ważył z przynajmniej 10kg. Jestem ciekaw jaka będzie cena... ;D może poniżej 10tys....funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:49, DJ Danielus napisał:

O rany! Czego to oni nie wymyślą!

Martwi mnie tylko jedna rzecz - ile to coś wytrzyma na akumulatorach? 3 monitory LCD, Q6600,
2x 8800GTX, 2GB RAM, przecież do tego trzeba porządny akumlat!

jak to na jakim ?? Z TIRA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkretna maszynka, mieć takie coś w domu to dopiero szpan :P
Wątpie żeby jakaś dzisiejsza gra na tym działała bo nie obsługują takiej rozdzielczości, ale może wyjdą jakieś patche i będzie można w przyszłości pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować