Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na gorąco - czat z B. Polchem

17 postów w tym temacie

Ja tam byłem i było bardzo fajnie. :P
PS. Soleila - chyba to moje pierwsze pytanie dałaś tak na odwal, bym potem Ci głowy nie zawracał. Zaprzeczysz? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Dosłownie przed chwilą mieliście okazję wziąć udział w czacie z twórcą komiksów o Wiedźminie, Bogusławem Polchem. Nawet jeżeli komuś się to nie udało, nie ma powodu do zmartwień. Już niebawem opublikujemy jego pełen zapis, aby wszyscy spóźnialscy mogli go przeczytać.

Przeczytaj cały tekst "Na gorąco - czat z Bogusławem Polchem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rozmowa, udało mi się zdążyć na czata - zabawne to pytanie o znajomość twórczości Sapkowskiego i na kogo będzie głosował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, różnica czasowa między Polską, a Szkocją znowu utrudniła mi pobyt na czacie. Jednak spóźniłem się "tylko" pół godziny, bo na czat z Markiem Lencem przyszedłem już po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś nie to nieudało to niema powodu do zmartwień.
To dobrze, choć powody do zmartwienia jak najbardziej ma autor tych słów... Ja rozumiem, na gorąco pisane, ale tak podstawowe błędy naprawdę nie powinny się pojawiać na łamach serwisu uchodzącego za profesjonalny. Odrobina korekty, pół minuty, a o ile lepszy mógłby być efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się te czaty i liczę na to, że CDP będzie teraz organizować takie co tydzień, bądź też przynajmniej co dwa tygodnie. :) Niby Bogusława Polcha i jego twórczości nie znam, jednak tak czy siak była to miła rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ominęła mnie taka gratka.. cóż obowiązki. mam nadzieje że zapis czata z panem Polchem opublikowany zostanie najszybciej jak sie da, może już dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować