Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin rusza za Odrę!

92 postów w tym temacie

Tego krótkiego wywodu o różnicy między amerykańskimi grami a Wiedźminem w ogóle nie zrozumiałem. =] Co do samego filmiku, to szczerze mówiąc, nie był on zbyt interesujący. Myślałem, że będzie to porządny zapis prezentacji, a tu jakieś pociachane fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomoliop - nie mam preordera, nie zamierzam od razu kupować, poczekam na reakcje graczy - a nie recenzje, skazana na sukces jest ale w naszym kraju co jest pewne z racji swoich korzeni, grafika mnie strasznie odstrza od tej gry podobnie jak jej pewne ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:42, alibi100 napisał:

A po drugie Wiedźmin jesst grą od 18 lat więc teorytycznie młodsze osoby nie powinny w niego
grać :)


Ja to rozumiem, marketing i te sprawy. No ale mnie taka reklama na przykład nie przekonuje. Od 18 lat ? Ok. Ale taką reklamą podniecą się 13 latkowie z bujną wyobraźnią. Na dorosłym człowieku już to wrażenia nie robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 23:11, kolektor napisał:

> A po drugie Wiedźmin jesst grą od 18 lat więc teorytycznie młodsze osoby nie powinny
w niego
> grać :)

Ja to rozumiem, marketing i te sprawy. No ale mnie taka reklama na przykład nie przekonuje.
Od 18 lat ? Ok. Ale taką reklamą podniecą się 13 latkowie z bujną wyobraźnią. Na dorosłym człowieku
już to wrażenia nie robi ...


Ta gra jest właśnie stworzona dla dorosłych ludzi (Albo chociaż dojrzałych przecież nawet dorosły może soię zachowywać i myśleć jak dziecko).Co ty masz od 13 latków mój brat ma 14 lat i zachowuje się i jest bardziej dojrzały niż większość chłopaków w mojej klasie (klsa maturalna) i nie on ma bujną wyobrażnie tylko ci starsi.Mnie też ta reklama nie
przekonuje ale przecież musi ta gra przynieść zyski( każda rek;ama jest dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widziałem? Gdzieś około 20-30 sekund przed końcem widać leżące wśród stosów innych rzeczy plakaty Nightwish? I wish they had come to Poland...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to baaardzo ważny rynek. Nie ma co się dziwić, że tam najpierw ruszyła machina promocyjna. Wkrótce pewnie przyjdzie czas i na nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że ta cała akcja z Wiedźminem mnie już irytuje, to życzę Wam aby gra ta zdobyła dużą popularność. W końcu lepiej jak coś/ktoś rozreklamuje Polskę za granicą. I to jest jedyny plus tego całego Geralta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu chodź raz nic nie zrobicie w Spodku w Katowicach ?? Błagam ... A z tymi nocami w Empikach to przesadziliście tylko i wyłącznie Warszawa , Kraków , Poznań i Wrocław ... a gdzie Katowice ;) Mamy przecież piękny Empik w Silesia City Center ... ehh kiedy ja się doczekam czegoś w Katowicach :(

Ahh zapomniałbym ... Z całych sił trzymam za was kciuki chłopaki !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał tam być... Zrobiłem sobie przez to jeszcze wiekszego smaka na Wiedźmina, kiedy ta premeria w końcu będzie... Już nie moge się doczekać, ten tydzień będzie naprawde długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, że nie będzie zakazu sprzedaży Wiedźmina w Niemczech...
Więc możemy już wiedzieć, że to będzie hit, o którym będzie się długo pamiętać. ;}

Minusami tej gry mogą być tylko mniejsze bugi (już odkryte w pokazywanym gameplay''u ;P), co i tak czy siak będzie poprawione. The Witcher będzie naszym dobrem eksportowym, nawet lepszym niż ''Tyskie'' ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego tak się tym podniecacie!!! Nawet w tego wiedzmina nie graliście! Ja w sumie pozostane wierny gothicom, ponieważ gothic ma zajebistą fabułe, już nie wspomne o klimacie. Wiedzmin raczej mu niedorówna ale może być fajną gierką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin? Nie sądzę, żeby ta gra była taka ciekawa, jaką ją reklamują. Poza tym w podobnym czasie wychodzi dodatek do NWN2 i wybór jest prosty - Mask of the Betrayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować