Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin rusza za Odrę!

92 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 21:41, Grzybek90 napisał:

> no fajny już się nie moge doczekać kiedy dostane moje EK w ręce jeszcze 5dni do premiery
a
> 3 dni do przyjazdu kuriera.
ja też sie juz doczekać nie moge a filmik fajny:P a kurier przyjedzie za 5 dni a za 7 jest
premiera:P



Jakie 7 dni do premiery popatrz na zegar pisze 5 dni a dostawa 2 dni przed premierą czyli wiedzmin będzie za 3 dni we wtorek albo środe no chyba że ci chodziło o premiere w innych krajach.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Wiedźmin jest AŻ tak reklamowany (autentycznie - wszędzie widać coś z Wiedźminem xD) - to już się przyzwyczaiłem. Ale nie mogę przeboleć jednego - jak jest reklamowany. Teraz zacytuję " Prawdziwy, nieugrzeczniony klimat z książek. Przekleństwa, erotyka, hazard, alkohol i inne używki znane z życia codziennego bohaterów prozy Sapkowskiego". Oto jeden z 3 argumentów w reklamie opublikowanej w CDA. Czy naprawdę nie ma nic ważniejszego do pochwał niż przemoc, erotyka i używki ? I później przeczyta to jakiś profesor i znowu będzie gadanina w Wiadomościach czy Panoramie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi sie i odpowiedziałem sobie ale ta ma być odpowiedz do wypowiedzi hagena:P

Wątpie żeby ktoś dostał w 23 raczej wszyscy dostaną 24 a pozatym to nie zmienia faktu że premiera jest 26 października czyli za 7 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki widać w paru momentach, prowadzą prezentacje na czarnym DELL XPS 1710 :) (ja mam czerwoną wersję :P). Pozdrawiam i życzę wyprzedania wszystkich kopii, gra wydaje się być świetnym produktem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:59, Grzybek90 napisał:

Pomyliło mi sie i odpowiedziałem sobie ale ta ma być odpowiedz do wypowiedzi hagena:P

Wątpie żeby ktoś dostał w 23 raczej wszyscy dostaną 24 a pozatym to nie zmienia faktu że premiera
jest 26 października czyli za 7 dni:P



też tak myśle że dostaniemy gre 24 .ja chce moje Ek dlaczego dzisiaj nie jest wtorek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Wiedźmina, widziałem pokazy Wiedźmina. To murowany hit :)
Tylko szkoda że za tydzień nie będę mógł szpanować tym że grałem w Wiedźmina :P ew pochwale sie że grałem miesiąc przed premierą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:56, kolektor napisał:

" Prawdziwy, nieugrzeczniony klimat z książek. Przekleństwa, erotyka, hazard, alkohol i inne
używki znane z życia codziennego bohaterów prozy Sapkowskiego". Oto jeden z 3 argumentów w
reklamie opublikowanej w CDA. Czy naprawdę nie ma nic ważniejszego do pochwał niż przemoc,
erotyka i używki ? I później przeczyta to jakiś profesor i znowu będzie gadanina w Wiadomościach
czy Panoramie ...

I o to chodzi! Czyż można o lepszą reklamę? (Tak, na CNN i BBC :D). Na przykładzie GTA etc już wiemy, że to najlepszy sposób na darmową reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie wymagań sprzętowych a mianowicie mam karte radeon 9550(nie jest obsługiwana) ale na niej mam wgrany bios z 9600se .Czy wiedźmin mi pójdzie na mojej karcie, w nieuobsługiwanych kartach nie ma nic o 9600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:56, kolektor napisał:

To że Wiedźmin jest AŻ tak reklamowany (autentycznie - wszędzie widać coś z Wiedźminem xD)
- to już się przyzwyczaiłem. Ale nie mogę przeboleć jednego - jak jest reklamowany. Teraz zacytuję
" Prawdziwy, nieugrzeczniony klimat z książek. Przekleństwa, erotyka, hazard, alkohol i inne
używki znane z życia codziennego bohaterów prozy Sapkowskiego". Oto jeden z 3 argumentów w
reklamie opublikowanej w CDA. Czy naprawdę nie ma nic ważniejszego do pochwał niż przemoc,
erotyka i używki ? I później przeczyta to jakiś profesor i znowu będzie gadanina w Wiadomościach
czy Panoramie ...


Po pierwsze Witam

A po drugie Wiedźmin jesst grą od 18 lat więc teorytycznie młodsze osoby nie powinny w niego grać :)

Po trzecie i ostatnie nie ma lepszej reklamy na grę wystarczy spojrzeć na GTA :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować