Zaloguj się, aby obserwować  
M-Pac

Formuła 1 - Forumowa gra

256 postów w tym temacie

Honda Racing:
"Tak duża różnica między Abasem Ahamem a Marcinem Kosnikiem jest spowodowana tym,że Aham jechał na oparach paliwa,a Marcin miał paliwa aż pod korek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

II Trening
1.Jean Garant 1:34:994
2.Marcin Kosnik 1:35:726
3.Michael Awesome 1:35:943
4.Thomas Grant 1:35:995
5.Vasili Petrow 1:36:124
6.Jean Pierre De La Laboutrix 1:36:362
7.Tony Montana 1:36:735
8.Kalin Staragovic 1:36:836
9.Grzegorz Rasiak 1:37:141
10.Abas Aham 1:37:737
11.Ron Kawendish 1:38:000
12.Budepinio Bernando 1:38:124
13.Rogaty Rozpruwacz 1:38:516
14.Marcin Wojtachnio 1:40:166
15.Rerut Molina Niesklasyfikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojtachnio na konferencji prasowej:
"Niestety treningi nie poszły nam najlepiej. Wierzę jednak że kwalifikacje odbędą się pez żadnych przeszkód i pokażemy w nich jaki potencjał drzemie w naszym teamie !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jean Pierre De La Laboutrix:
"Na pierwszych dwóch treningach wypadliśmy dość słabo,ale nie traktował bym tych wyników zbyt poważnie. Testowaliśmy nowe ustawienia i stąd takie czasy. Na trzecim treningu powinniśmy już pokazać naszą prawdziwą dyspozycję."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.Garant na konferencji prasowej:

" jestem bardzo zadowolony z pozycji zajętej w 1 i 2 treningu. mam nadzieję, że w kwalifikacjach będzie równie dobrze, oczywiście dziękuję całemu zespołowi za pracę włożoną w odpowiednie przygotowanie bolidu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malic Mc''Kyn po konferencji:

pierwszy trening nie był najlepszy ale juz w drugim nasz zawodnik pokazał na co go stac i ostatecznie zając 3 miejsce. To daje duże nadzieje przed właściwym wyścigiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R.Rozpruwacz po konferencji:
"Jestem zadowolony z tych wyników, chociaż na 2 treningu mogłem pojechać troszkę szybciej. Ale jak na swój debiut na tym torze i w F1 to jestem bardzo zadowolony. Obiecuje, że następnym razem będzie już tylko lepiej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K. Staragovic po treningach:
"Jestem bardzo zadowolony z wyników sesji treningowych, niespodziewalem się 5 i 8 miejsca naprawde jestem zaskoczony, nawet szef mojego teamu przyszedł do boxu pogratulować mi. Po tej sesji atmosfera w moim teamie opadła."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

III Trening
1.Rerut Molina 1:35:272
2.Budepinio Bernando 1:35:573
3.Jean Pierre De La Laboutrix 1:35:737
4.Kalin Staragoivc 1:35:739
5.Grzegorz Rasiak 1:35:934
6.Ron Kawendish 1:36:271
7.Vasili Petrow 1:36:731
8.Tony Montana 1:37:013
9.Abas Aham 1:37:151
10.Michael Awesome 1:38:262
11.Jean Garant 1:38:269
12.Marcin Kosnik 1:38:926
13.Rogaty Rozpruwacz 1:38:994
14.Thomas Grant 1:39:386
15.Marcin Wojtachnio 1:46:937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K. Staragovic po konferencji podsumowującej sesje treningowe:
"O ile po pierwsza i druga sesja wypadły niespodziewanie dobrze to 4 miejsce w ostatniej sesji o mal nie doprowadziło do zawalu szefa teamu, wszyscy jesteśmy zaskoczeni wynikiem treningów. Oby sukcesy w sesjach treningowych przeniosło się na czasówki i wyścig."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tony Montana w wywiadzie udzielonym telewizji BBC:

"Sesje treningowe poszły mi średnio. W pierwszej byłem ostatni, ponieważ miałem problemy z dociskiem bolidu. Na szczęście naprawiliśmy to i w pozostałych treningach poszło mi lepiej. Cieszy minie także 1 pozycja mojego kolegi z zespołu Reruta Moliny w ostatnim treningu. Mamy jeszcze dużo do zrobienia przed kwalifikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trening przed kwalifikacjami
1.Thomas Grant 1:36:272
2.Kalin Staragovic 1:36:838
3.Jean Pierre De La Laboutrix 1:37:271
4.Budepinio Bernando 1:37:893
5.Jean Garant 1:38:272
6.Vasili Petrow 1:40:267
7.Grzegorz Rasiak 1:41:983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jean Todt,Szef Ferrari
"Nasze bolidy nie spisują się dobrze.Ciągle jakieś usterki.Miejmy nadzieję,że GP Malezji będzie dla nas udane.Vasili nie radził seobie dobrze na treningach i w kwalifikacjach ruszy raczej ciężym samochodem od Granta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.P De La Laboutrix przed kwalifakacjami:
"Tak jak mówiłem we wczorajszym 3 treningu pokazaliśmy,że jesteśmy naprawdę szybcy. Kierownictwo zespołu zadecydowało,że na czwarty trening wyjadę tylko ja,a Ron zostanie w boksie mogę,więc podejrzewać,że wystartuje on cięższym bolidem niż ja w kwalifakacjach. Jestem zadowolony z trzeciego czasu zwłaszcza,że nie wykorzystałem całego potencjału bolidu. Jestem dobrej myśli przed kwalifikacjami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K. Staragovic przed kwalifikacjami:
" Niespodziewalem się zajęci drugiego miejsca w treningu przed kwalifikacjami, w teamie panuje pelna mobilizacja przed kwalifikacjami, naprawdę sam siebie zadziwiam. Teraz naszym celem jest utzrymanie 2 miejsca w kwalifikacjach. To mnie zadowoli, no ale nic nie wiadomo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje:
Rozpoczęła się I sesja kwalifikacji.Budepinio Bernando uzyskał rewelacyjny czas 1:34:738!Jean Garant zjeżdża na pobocze.To definitywnie koniec dla niego!Pierwsza część nie długo się zakończy.Pozostały 3 minuty.Thomas Grant rzutem na taśmę wskakuje do pierwszej 10,spychając za burtę Marcina Wojtachnio!I koniec pierwszej części.Odpadają Marcin Wojtachnio,Tony Montana,Vasili Petrow,Grzegorz Rasiak i Jean Garant.


Trwa druga sesja.Marcin Kosnik wyjeżdża na szybkie okrążenie.W pierwszym sektorze znakomicie,również w drugim.Marcin wjeżdża w łuk prowadzący na prostą start-meta..I kolizja!Marcin podobnie jak w Australii nie uniknął wypadku!Tym razem nie było to poważne,jedynie rozbity tył bolidu.Żółte flagi na torze.2 minuty później znowu zaczęli jechać na pełnych obrotach.Koniec!Odpadają Ron Kawendish,co jest nie lada niespodzianką,Rogaty Rozpruwacz,Thomas Grant,Abas Aham i oczywiście Marcin Kosnik.


Piątka ostatnich bolidów ruszyła na tor.Pierwszy rozpoczyna okrążenie Michael Awesome,a tuż za nim jedzie Rerut Molina.Wszyscy jadą bardzo szybkim tempem.Sesja dobiega powoli końca.Jeszcze Staragovic daje z siebie wszystko.No i koniec.

Pozycje na starcie:
1.Jean Pierre De La Laboutrix
2.Rerut Molina
3.Kalin Staragovic
4.Michael Awesome
5.Budepinio Bernando
6.Ron Kawendish
7.Rogaty Rozpruwacz
8.Thomas Grant
9.Abas Aham
10.Marcin Kosnik
11.Marcin Wojtachnio
12.Tony Montana
13.Vasili Petrow
14.Grzegorz Rasiak
15.Jean Garant


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K. Stargovic po kwalifikacjach:
"Zajęcie trzeciego miejsca w kwalifikacjach spełniło moje oczekiwania choć chciałem utrzymać 2 miejsce uzyskane w treningach. No nic teraz tylko wyścig i okaże się jak dobrym jestem kierowcą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Marcina Kosnika na konferencji po kwalifikacjach:
- "Jak Pan skomentuje niebywałą ilość wypadków? Przecież to dopiero drugi wypadek i już trzecia kolizja. Co się dzieje?"
- "Do odważnych świat należy. Ryzykować trzeba, ale to co się dzieje ostatnimi czasy to nieprzychylny zbieg okoliczności. Kwalifikacje były do wygrania...tak samo jak GP Australii, a jednak zawsze coś przeszkadza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować