Zaloguj się, aby obserwować  
M-Pac

Formuła 1 - Forumowa gra

256 postów w tym temacie

Budepinio Bernando po wyścigu:
"Jestem bardz szczęsliwy ze udało mi się zając bardzo dobre 4 miejsce! Zaluje troche ze nie utrzymalem 3 pozycji , ale i tak ten wynik mnie satysfakcjonuje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miały być i nie ma... co z nimi ? mógłbyś sie postarać.... dobra.. łapie masz kilka takich tematów+ sprawy prywatne=kłopot ale jeżeli je masz to możesz komuś innemu oddać temat tak jak awesome w LIGA TYPERA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kwalifikacji nie będę podawać ale odbyły się;)A najważniejsze czyli wyścig już zapisałem relacje w wordzie i o 14:00 tylkko wkleje na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,spoko :) Nie masz czasu ja to rozumiem w końcu są ważniejsze rzeczy niż forumowa gra,ale ja mam taki pomysł. Zróbmy to GP za tydzień,ale tak jak powinno być (z treningami z kwalifikacjami). Co Ty na to? I co na to reszta uczestników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to obojętne, ale w sumie można to zrobić. I mam pomysł. Jeśli prowadzący nie może podać wyników, to niech wyznaczy kogoś z graczy na zastępcę i wysyła mu mailem wyniki. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:00, mati285 napisał:

Dobra,spoko :) Nie masz czasu ja to rozumiem w końcu są ważniejsze rzeczy niż forumowa gra,ale
ja mam taki pomysł. Zróbmy to GP za tydzień,ale tak jak powinno być (z treningami z kwalifikacjami).
Co Ty na to? I co na to reszta uczestników?

Chociaż lepiej będzie dzisiaj,a pozatym...Wyścig od trenigów ważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no jak chcesz.Twój temat ;) Ale pomysł Lisuna jest niezły,gdybyś kiedyś znów nie miał czasu to możesz komuś wysłać na maila wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy właśnie rozpoczęli okrążenie formujące,więc mogę powiedzieć,dlaczego nie pokazywano w telewizji treningów i kwalifikacji.Otóż w Bahrajnie były straszne ulewy i nie można było się połączyć z tym krajem,ale na wyścig naprawiono wszystko.Ale teraz już skupmy się na wyścigu.Pole Position zajął Thomas Grant,z drugiego ruszy Kalin Staragovic,a z trzeciego pola Michael Awesome.
Okr.1/57 Pierwszy w tym sezonie start bez wypadku!
Okr.2/57 Ależ błąd Rona Kawendisha!Próbując wyprzedzić Marcina Kosnika,zahaczył o bolid De La Laboutrixa!Obie Renówki spadły na końcowe pozycje!
Okr.3/57 Bardzo szybkie okrążenie w wykonaniu Rogatego Rozpruwacza.Przejechał jedno kółko w 1:30:539
Okr.5/57 Na podium wskakuje Marcin Wojtachnio,który wyprzedził Michaela Awesome.
Okr.8/57 Pierwszym zawodnikiem,który dziś odpadł jest Tony Montana!Opona w jego bolidzie eksplodowała!
Okr.10/57 Ron Kawendish wyprzedził Reruta Moline.
Okr.12/57 Wiadomość przez radio do Jean Pierre’a De La Laboutrixa:”Daj się wyprzedzić Ronowi,jest szybszy”.Tak też zrobił Francuz.
Okr.16/57 Efektowny poślizg w wykonaniu Abasa Ahama.Wyprzedził go Marcin Kosnik.
Okr.19/57 Kontakt pomiędzy Jeanem Garantem i Abasem Ahamem.Aham odpada z rywalizacji,a Garant zjeżdża do boksu.
Okr.24/57 Pierwsze zjazdy do boksu.
Okr.26/57 Najwięcej na postojach nadrobił Budepinio Bernando,który wyprzedził Marcina Kosnika i jedzie tuż za Rogatym Rozpruwaczem.
Okr.30/57 Rekord toru w wykonaniu Marcina Wojtachnio,który wyprzedził Kalina Staragovica!
Okr.31/57 Zółta Flaga na torze!Rerut Molina zderzył się z Jeanem Garantem na środku prostej startowej!Obaj zakończyli wyścig!
Okr.31/57 Vasili Petrow jako pierwszy zaspał na torze!Uderzył w oponę usuwanego z toru bolidu Jeana Garanta!Również odpadł!
Okr.33/57 Ron Kawendish wyprzedził Marcina Kosnika.
Okr.35/57 Rogaty Rozpruwacz musnął bolid Michaela Awesome i obaj wykonali piruety.Na szczęście obaj mogą jechać dalej,ale pozycję niżej,bo wyprzedził ich Budepinio Bernando!
Okr.37/57 Zaczyna padać deszcz!Wszyscy pośpiesznie zjeżdżają do boksu!
Okr.40/57 Pada coraz słabiej.Ron Kawendish zjechał po opony przejściowe i….właśnie zakręcił się na drugim zakręcie!Spada na ostatnią pozycję!
Okr.41/57 Michael Awesome wyprzedził Budepinio Bernando!
Okr.45/57 Marcin Kosnik nie opanował bolidu i musiał ratować się wyjazdem na pobocze.Stracił jedną pozycję.
Okr.47/57 Marcin Kosnik ponownie 7!
Okr.49/57 Grzegorz Rasiak wyprzedza Jean Pierre De La Laboutrixa.Francuz przez dwa okrążenia stracił już dwa miejsca.
Okr.51/57 Fantastyczny pojedynke pomiędzy Michaelem Awesome,a Kalinem Staragovicem.Jadą łeb w łeb.
Okr.51/57 Na zakończeniu prostej startowej Awesome przyblokował Staragovica i awansował na 3 miejsce!
Okr.54/57 Thomas Grant i Marcin Wojtachnio zdublowali właśnie Rona Kawendisha i Grzegorza Rasiaka.
Okr.56/57 Wydaje się,że Grant jechał po pewne zwycięstwo,ale Marcin Wojtachnio jednak go wyprzedził!
Okr.56/57 Grzegorz Rasiak wyprzedził Jean Pierre De La Laboutrixa!
Okr.57/57 Koniec wyścigu!Był to chyba najciekawszy wyścig tego sezonu!Zwycięża Marcin Wojtachnio!

Wyniki:
1.Marcin Wojtachnio
2.Thomas Grant
3.Michael Awesome
4.Kalin Staragovic
5.Budepinio Bernando
6.Rogaty Rozpruwacz
7.Marcin Kosnik
8.Grzegorz Rasiak
9.Jean Pierre De La Laboutrix
10.Ron Kawendish
Nie ukończyli
Vasili Petrow(Wypadek)
Jean Garant(Wypadek)
Rerut Molina(Wypadek)
Abas Aham(Wypadek)
Tony Montana(Elektronika+Opona)


Klasyfikacje konstruktorów i indywidualne pod wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.P. De La Laboutrix po wyścigu:
"To był dziwny weekend. Przez cały czas lało (przez co byliśmy odcięci od świata), a dziś wyścig zaczął się sucho. Również mój bolid nie spisywał się za dobrze. Nie chcę winić Rona za naszą "stłuczkę" ale zdaje mi się,że pojechał zbyt agresywnie. Później mój bolid miał problemy z przyczepnością i dlatego musiałem przepuścić Rona,który był szybszy. Niestety już do końca wyścigu nie jechało mi się za dobrze i stąd ta pozycja. Po raz pierwszy w tym sezonie zespół nie zdobył punktów. Gratuluję zwycięzcy,a my chcielibyśmy o tym weekendzie jak najszybciej zapomnieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Siódma pozycja to zdecydowanie poniżej moich możliwości. Czego by nie powiedzieć, ten sezon jest dla mnie straszny. 3 wypadki na początku, a teraz mimo, że jeżdżę jak najlepiej się da, bolid nie domaga. Straszne, ale prawdziwe." - Powiedział na konferencji Marcin Kosnik.

Honda Racing:
"Doszły nas słuchy o łamaniu regulaminu przez team Renault. Niedopuszczalne są tzw. team-orders, czyli polecenia zespołu odnośnie wymieniania się pozycjami przez zawodników jednego zespołu. A wielce prawdopodobne jest, że została do Jean Pierre’a De La Laboutrixa wysłana wiadomość:”Daj się wyprzedzić Ronowi,jest szybszy”. To karygodne łamanie regulaminu, które trzeba jak najszybciej wyjaśnić, a jestem pewien, że rozstrzygnięcie nie będzie po myśli francuskiego zespołu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K. Staragovic dla Sport.pl:
Dziennikarz: Czy jest pan zadowolony z osiągniętego wyniku i jak zapowiada się pana współpraca z Toyotą?
"Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego rezultatu bo skok o 4 miejsca w porównaniu z poprzednim GP jest dla mnie dużym osiągnięciem. Współpraca z Toyotą układa się bardzo dobrze tym bardziej że jestem jedynym kierowcą Toyoty i ciąży na mnie podwójna presja."
Dziennikarz: Jaka panuje atmosfera przed następnym GP?
" Atmosfera jest bardzo gęsta i nerwowa ponieważ zajmujemy narazie ostatnie miejsce w klasyfikacji konstruktorów i naszym celem na następne GP jest zajęcie miejsca w pierwszej piątce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin Wojtachnio w wywiadzie po wyścigu:
"Jestem zachwycony i zaszokowany ! To pierwsze punkty w mojej karierze, pierwsze podium w mojej karierze i od razu zwycięstwo ! Dziś na szczęście bolid prowadził się wybornie, nie było najmniejszych kłopotów. Za to chciałbym podziękować moim mechanikom, odwaliliście kawał dobrej roboty ! Chciałbym pogratulować także Budepinio, dobrego, piątego miejsca."

BMW Sauber, po GP Bahrajnu:
"Jesteśmy wbiebowzięci wynikami końcowymi tego wyścigu. Obaj nasi kierowcy pojechali fenomenalnie, w szczególności Marcin. Polak miał pecha od początku sezonu, mieliśmy spore problemy z bolidem. A tu dzisiaj zwycięstwo. Na miarę oczekiwań pojechał również Budepinio. To najlepsze GP dla naszego teamu w historii !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomas do telewizji:


"Bym wygrał,ale Marcin mnie wyprzedził.Ciesze się,że jestem na podium.Tym razem byłem szybszy od Vasiliego ponieważ nie ukończył wyścigu.Gdyby nie to,pewnie bym był 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie klasyfikacja ogólna, gdzie kwalifikacje? Lipa, jesli nie masz czasu to moze powiedz to, ktos inny moze sie tym zajac i na innych zasadach. Wg mnie nie powinno byc treningow, tylko kwalifikacje i wyscig. Wysicg niemusi byc tak bardzo doklanie opisywany, wystarczy wspomniec jak jechali poszczegolni zawodnicy. Pozdro, moze skorzystasz z moich rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma ta zabawa sensu. Wycofuję się z gry, bo jak widać M-Pac nie potrafi sobie poradzić z organizacją. Może przyłączę się jeżeli coś się zmieni w podejściu i w organizacji.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować