Zaloguj się, aby obserwować  
M-Pac

Formuła 1 - Forumowa gra

256 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 18:24, szoszosz napisał:

kidedy klasyfikacja ogolna?

Prawdopodobnie jutro pod wieczór i przypominam,że chętne osoby do podania za mnei wyników na forum niech podadzą swoj e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.Garant:

Decyzją moją oraz mojego menedżera opuszczam zespół Vodafone McLaren Mercedes. Stwierdziłem, że ze względu na ogromne problemy organizacyjne dalsza jazda jest pozbawiona sensu. Dziękuję zespołowi za dotychczasową prace, dziękuję kibicom za doping, oby znalazł się inny kierowca na moje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszedłbym na miejsce noobio
1.Dimitrien Orołkow, Kazachstan
2.Vodafone MCLaren Mercedes
3.Michael Spin
4.Lubi samochody, koleżeński
5.Imola, San Marino
6.Michael Schumacher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, jak już mówiłem, wycofuję się definitywnie. Nie ma sensu. Kompletny brak organizacji i straszna nieporadność. Jeżeli coś się zmieni to może pomyślę o powrocie.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się oczywiście wycofuję,choć to tylko formalność,bo jak można wycofać się z czegoś co już de facto nie istnieje. Zabawa zapowiadała się nieźle,ale chyba przerosła samego organizatora.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:25, no-to-gramy napisał:

ja się wycofuje i może powrócę jak będą wyniki...

To że się masowo wypisujecie wcale nie poprawia sytuacji tej gierki :/
Ja zostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzielnie znosiłem to co się tu przez długi czas działo,ale doszedłem do wniosku,że to bez sensu. Najpierw M-Pac wpadał tylko na chwilę i zamieszczał wyniki to to uszanowałem (w końcu są ważniejsze rzeczy niż forum),ale teraz gdy rozgłosił,że chętni do prowadzenia zabawy mają dawać maile,a gdy Lisun tak uczynił to nie raczył mu nawet wysłać wyników to myślę,że M-Pac nas po prostu olał. Trudno,bo zabawa zapowiadała sie świetnie i przez dwa pierwsze tygodnie tak było,a teraz... Jak chcesz to zostań choć nie liczyłbym na to,że cokolwiek się tu zmieni,choć jesli tak to z przyjemnością zasiądę znów w moim bolidzie Renault :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do innych - wypisuję się. Jak widzę organizacji tu 0. Nie było mnie na gram.pl przez tydzień, wracam, a tu się trzy posty pojawiły ledwo ... Dzięki wszystkim za grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować