Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 skupi się na wyglądzie

103 postów w tym temacie

Ja bym tam właśnie wolał, żeby popracowali na funkcjonalnością i bezpieczeństwem... Wszelkiego rodzaju skórki można pozostawić społeczności. Miejmy nadzieję, że to co najważniejsze nie zostanie pominięte, a ładniejszy wygląd będzie jedynie dodatkowym nowego Liska;) Do tej pory nie zawiodłem się na nim, obym nie musiał zmieniać zdania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Mimo że są skórki, to żadna nie jest tak pro, jaką zrobiliby twórcy Mozilli. Funkcjonalność Firefoxa i ładny wygląd - to będzie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna używam FF ,ale teraz za żadne skarby bym nie wrócił do IE :P.FF bije na głowę IE :P.Mnie tam zbytnio skórka tak mocno nie ochodzi :P.Dla mnie zależy tylko na tym żeby FF3 był łatwy w obsłudze ....i tylko tyle wymagam ;).Fajna ta ikonka jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Zapewne twórcy FireFoxa są tak pewni stabilności swego dzieła, że zamiast skupić sie na dalszy developowaniu go zajmą się szatą graficzną. :P A tak serio, to w zasadzie dobrze, że trójka będzie ładniejsza i bardziej oryginalna pod względem wizualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety Opera dla mnie jest po prostu zupełnie jak IE :P a idealna to na pewno nie jest używałem przez tydzień i tyle baboli co zauważyłem w niej przez ten okres to w FF nie znalazłem przez rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować