Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 skupi się na wyglądzie

103 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 11:47, Mr Black napisał:

Może w końcu Firefox będzie wyglądał pod Vistą ładniej niż IE 7. Bo jak na razie - niestety
- przeglądarka Microsoftu prezentuje się pod Vistą o wiele lepiej niż Mozilla

i co z tego? dla ciebie liczy sie wyglad czy obsługa, bezpieczenstwo itp?bo ja wole miec brzydsza a 10 razy bezpieczniejsza a nie pełną dziur przegladarke microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy ;p.
Ja Firefoxa używam od kąd mam neta :D i dzięki niemu mam mniej wirusów :].
Mam nadzieje tylko że ta grafika FF nie zwiększy wymagań kompa? ;p, bo to by była już lipa ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:08, danzelmario napisał:

> Może w końcu Firefox będzie wyglądał pod Vistą ładniej niż IE 7. Bo jak na razie - niestety

> - przeglądarka Microsoftu prezentuje się pod Vistą o wiele lepiej niż Mozilla
i co z tego? dla ciebie liczy sie wyglad czy obsługa, bezpieczenstwo itp?bo ja wole miec brzydsza
a 10 razy bezpieczniejsza a nie pełną dziur przegladarke microsoftu.



Przeczytałeś moją wypowiedź do końca? Jeśli tak, to chyba masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że pod każdym względem (oprócz wyglądu pod Vistą) Firefox jest lepszy od IE. Czyli również pod względem bezpieczeństwa, funkcjonalności, interfejsu itp. A jakby jeszcze do tego ładniej wyglądał niż przeglądarka Microsoftu, to już byłoby genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 15:45, Mr Black napisał:

Przeczytałeś moją wypowiedź do końca? Jeśli tak, to chyba masz jakieś problemy z czytaniem
ze zrozumieniem.

napewno nie mam, mature z polskiego zdałem poprawnie. glupio zabrzmi ale nie przeczytałem ostatniego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera dostosowuje się do wyglądu systemu od paru lat... Zastanawiam skąd się wzięła taka popularność Firefoxa? Jest on lepszy od IE, ale o to nie trudno... Przecież nawet konqueror jest od niego bardziej funkcjonalny :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do konqueora o którym ktoś tu wspominał, to sprawdziłem go, i pełna beznadzieja, co zaś się tyczy skórek, to np Mandriva dodaje mu gnome-theme (bo kde ma swojego konqueora, co mi nie przeszkadza używać pod nim Firefoksa, na szczęście nie ma czegoś takiego że jak używam kde to programy dostarczane z gnome nie ruszą). Ale ja tam i tak z prostoty i przejrzystości quote (skórka której używam) nie zrezygnuję tak łatwo (no chyba że coś lepszego znajdę, ale na bajerach graficznych mi nie zależy. Interfejs mabyć przede wszystkim czytelny i ergonomiczny, ładny duuuużo później).
edit:
re prabab pewnie stąd że w założeniach miał być prostą przeglądarką dla początkujących, ale mechanizm rozszerzeń (bo wtyczki to są do javy albo flasha) pozwala zrobić z niego przeglądarkę idealnie dopasowaną do potrzeb (także tych które są na tyle nietypowe że Opera nie ma potrzebnych funkcji). Pozatym gdy Firefox podbijał świat, Opera byłą płatna albo wyświetlała reklamy (to ostanie naturalnie tylko w darmowej wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować