Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 skupi się na wyglądzie

103 postów w tym temacie

Windows Windowsem, ale już np W wersji Linuksowej dość ważne będzie dostosowanie go do wyglądu poszczególnych środowisk (kde/gnome i ich skórki). No chyba że pukneli się w głowę, i zmienili priorytety, uznając żę twórcy dystrybucji i tak pewnie skórki pod własny ich wygląd zrobią (z testami poczekam co najmniej do RC finalnej, wiec nie jestem na bieżąco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na stronach Mozilli, trwają zaawansowane prace nad zmianą natywnego wyglądu w Linukise i Mac OS, ale że tymi OSami się nie interesuję (czyt. znam je jedynie pobieżnie z wyglądu) skupiam się na Windowsie. Polecam już teraz testować Firefoksa, niezła frajda - wchodzę na stronkę z wytycznymi i robię cuda w przeglądarce, po czym im wysyłam raport. Cieszy mnie to jak dziecko :D Firefox to moja ulubiona przeglądarka (a mam jeszcze 5 innych, każda do odmiennych zastosowań). Ale w sumie chyba lepiej poczekać do RC, choć i tam będą jeszcze błędy pozostawione po alfach, bo jak pewnie wiesz, Mozilla nie zmieści się w terminach i woli wydać zabugowaną przeglądarkę :(
Poniżej ciekawostka: to są prawdopodobnie planowane przyciski kolejno dla Linuxa, Windowsa i Visty (tą czerwoną strzałkę sam dodałem, więc się nią nie sugeruj).
Może być ciekawie, bo planują przycisk wstecz dwa razy większy od dalej. Zobaczymy, kiedy to skompilują...

20080113221411

20080113221415

20080113221419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większy 2 x "wszerz" ? bo jak w obie strony (wysokość również) to trzeba będzie rozszerzenia który przywraca mu "normalny" wygląd szukać. Co zaś się tyczy wyglądu ikonek, to mam quote i raczej z tej skórki nie zrezygnuję (mimo że np mandriva własną skórkę dołożyła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować