Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War na PC już złote!

108 postów w tym temacie

Sorry, ale przeginacie już. Newsy o Wiedźminie - ok. Ale jeszcze pisanie o nim przy takich newsach to już mnie się nie podoba. Dalibyście spokój ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być z tego łakomy kąsek ,ale w najbliższym czasie tyle nowości wychodzi ,że nie wiadomo na co się zdecydować. :-P
Nie ,no ogólnie fajnie ,że wyjdzie taka gra jak "Wiedźmin" i ,że prawdopodobnie będzie trzymała wysoki poziom ,ale ten "bez przesadyzmu" chłopaki bo to się śmieszne robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już?! Ale ja jestem na czasie - myślałem, że to jest jeszcze w fazie produkcji :P
Ale jesień w tym roku, trzeba przyznać, mamy udaną - jeszcze nigdy nie widziałem takiego wysypu hitów w tak krótkim czasie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie.. chciałbym zobaczyć na własnym komputerze to legendarne już Gears Of War. Choć rzeczywiście fakt faktem- tej jesieni jest wiele innych oczekiwanych premier, dla mnie na przykład najważniejsze będzie Guitar Hero III na pecety, o ile mi pójdzie. A tak btw- wiecie, że komputerowa wersja Gears of war ma mniejsze wymagania (konkretnie: jednordzeniowy procesor 2 GHz, karta graficzna z rodziny GeForce 6600 lub ATI x700, oraz 1 GB pamięci RAM) niż pecetowe GHIII ? Nie wiem czy się śmiać czy płakać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło :D
Ale w końcu Polak Potrafi xD Bo to chyba ekipa od Painkillera przygotowuje konwersje na PC?
Jedyne czego sie boje to wymagania GoW, ale w CDA Adrian Chmielarz mówił w wywiadzie że będą małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:50, Mroczny Baran napisał:

Może być z tego łakomy kąsek ,ale w najbliższym czasie tyle nowości wychodzi ,że nie wiadomo
na co się zdecydować. :-P


No i tu powstaje pytanie - co to za umieranie rynku gier na PC, skoro nawet przy takich Gears of War trzeba się zastanawiać, czy kupić, bo inne hity wyjdą, a kasy niewiele ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby skomentować ostatnie zdanie, parafraza znanego kawału o komuniście.

Z pamiętnika gramowicza:
Poniedziałek: Otwieram oficjalną stronę Wiedźmina. Wiedźmin.
Wtorek: Otwieram dzisiejszy news o Wiedźminie. Wiedźmin.
Środa: Otwieram news nie dotyczący Wiedźmina. Wiedźmin.
Czwartek: Boję się otworzyć lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być fajnie, ale co z wymaganiami?

Co do tego działania na słabych kompach, to jestem bardzo sceptyczny - w końcu jak gra z silnikiem UE III ma dobrze działać na starych kompach? No chyba, że jest to strasznie elastyczny sliniik, ale na tym się nie znam, więc poczekam do premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:07, VolfPL napisał:

Może być fajnie, ale co z wymaganiami?

Co do tego działania na słabych kompach, to jestem bardzo sceptyczny - w końcu jak gra z silnikiem
UE III ma dobrze działać na starych kompach? No chyba, że jest to strasznie elastyczny sliniik,
ale na tym się nie znam, więc poczekam do premiery


Popatrz sobie na wymagania najnowszego UT.Coś mi świta , że wymagania będą podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:09, dynio11 napisał:

Popatrz sobie na wymagania najnowszego UT.Coś mi świta , że wymagania będą podobne.


A mnie się wydaje, że mogą być nawet niższe. W CDA był wywiad z jednym z twórców GoW na PC i mówiono, że gra pójdzie na komputerze z marketu za 700zł. Zobaczymy czy okaże się to prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować