Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War na PC już złote!

108 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 18:51, jabol666 napisał:

Skończcie chrzanić o wiedzminie bo to zal d*** sciska ;/ nie zagram w wiedzimna, chyba, ze
w pirata xD


Czyli zapowiadasz, ze po prostu ukradniesz gre? Masz gdzies prace i wysilek wielu ludzi. Na forum gram.pl zabronione jest propagowanie piractwa. Zatem - do widzenia. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii GoW to ciekawe czy nie okaże się gra takim samym hitem na PC jak Halo :P czyli znów będą pytania czym ci konsolowcy się podniecają :) ale pogramy zobaczymy :)

Co do Wiedźmina to proszę się nie dziwić szumowi medialnemu robionemu przez CD Projekt - zainwestowali kupę kasy w tą grę i jeśli sprzedaż nie będzie wysoka na całym świecie to firma może być poważnie zagrożona :) Szkoda by było CD Projektu :P po filmikach z gry mogę powiedzieć że gra zapowiada się ciekawie ale Sapkowski poza Polską to strasznie popularny nie jest więc na dwoje babka wróżyła. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie grał w Gow to musi spróbować. Ta gra jest piękna. Dynamiczna ale jednocześnie nie przepakowana laserami, ufoludami, statkami kosmicznymi itp. Po prostu rzeznia. Mam ją na xboxa i pykam w nią codziennie albo na singlu albo na splint screen z bratem. Moja najlepsza gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Wiedzmina to popieram Kronikusa. CD Projekt odwalił kawał dobrej roboty. Czas abyśmy zaczęli się liczyć na międzynarodowym rynku z grami. Oby tak dalej. Ciekawe czy CD Projekt wymyśli niedługo jakąś nową gre. Np multiplatformowego fps. To by było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:33, Wojman napisał:

Czyli zapowiadasz, ze po prostu ukradniesz gre? Masz gdzies prace i wysilek wielu ludzi. Na
forum gram.pl zabronione jest propagowanie piractwa. Zatem - do widzenia. BAN.


Tak kij w oko i do rowu z piratem jednym......ehh.....też kiedyś taki byłem ale już zmądrzałem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ta takim zlomie bedzie chodzilo gow chodzby na najmniejszych detalach??
Procek AMD Sempron 1,7ghz
768mb ram
radeon9550 128mb
oby dzialalo choc i na najmniejsdzych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pytać, czy gra będzie działała na konkretnych konfiguracjach... jak jeszcze nie wyszła :)
Często specyfikacje są zawyżone i warto zainstalować demo (jeśli jest), by sie przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować