Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War na PC już złote!

108 postów w tym temacie

Ja mam radę dla tych którzy martwią się czy im to pójdzie :P
Ta gra jest na silniku Unreal Engine 3 i jeśli inne gry z tego silnika, np. Bioshock albo Rainbow Six: Vegas chodziły to GoW też powinien... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW... Ciekawy tytuł. Trzeba będzie zagrać. Poza tym darowali byście sobie tą wzmiankę o Wiedźminie. Jak miałem ochotę na tą grę to tak teraz zaczynam nią rzygać, nic tylko Wiedźmin. www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaczam kompa": Wiedźmin
Wlaczam TV: Wiedzmin
Slucham radia:Wiedźmin
Czytam gazete:Wiedzmin
Do lodowki to nawet boje sie spojrzeć, tylko dlaczego jakos nigdzie nie widze kompa ani kasy na niego, ktory wiedzmina by udzwignol przynajmniej na medium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal engine 3 jest bardzo elastycznym silnikiem, już kilka gier które z niego korzystają wyszły i żadna nie ma skopanego kodu, zwykle wymagania są dużo mniejsze od gothica 3. Ciekawe cry engine 2 dorówna ue3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ewidentnie lubi uderzać kijem w kraty klatki by trochę podrażnić tych co są po drugiej stronie. Tylko to jest "w" a kto "na zewnątrz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,> Skończcie chrzanić o wiedzminie bo to zal d*** sciska ;/ nie zagram w wiedzimna, chyba, ze
> w pirata xD

Czyli zapowiadasz, ze po prostu ukradniesz gre? Masz gdzies prace i wysilek wielu ludzi. Na forum gram.pl zabronione jest propagowanie piractwa. Zatem - do widzenia. BAN."

A może gostkowi się nie podoba wiedźmin po prostu?

LOL kto tu ludziom przyznaje moda tutaj? Toż to jest skandaliczne. To, że koło napisał że zagra w pirata to nie jest propagowanie piractwa jeżeli by zachęcał innych do ,,załatwienia sobie pirata" to by było propagowanie.
Ale jak widać moderatorzy tak dobrze znają panujące zasady na forum, że aż szkoda gadać.
Kto wam daje moderatorów!!! Ja bym pobanował takich modów jak ten nadużywających swoich kompetencji.
Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca! Przypadkiem zaglądam sobie do lodówki a tu...
no niestety nie wiedźmin, ale coś pomiędzy gravierem, a starym trampkiem!
Kumpel upiera się, że jeszcze miesiąc temu widział w tym miejscu serek topiony, ale jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć.
Wezwijcie Wiedźmina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:40, Ramidag napisał:

,,> Skończcie chrzanić o wiedzminie bo to zal d*** sciska ;/ nie zagram w wiedzimna, chyba,
ze
> w pirata xD

Czyli zapowiadasz, ze po prostu ukradniesz gre? Masz gdzies prace i wysilek wielu ludzi. Na
forum gram.pl zabronione jest propagowanie piractwa. Zatem - do widzenia. BAN."

A może gostkowi się nie podoba wiedźmin po prostu?

LOL kto tu ludziom przyznaje moda tutaj? Toż to jest skandaliczne. To, że koło napisał że zagra
w pirata to nie jest propagowanie piractwa jeżeli by zachęcał innych do ,,załatwienia sobie
pirata" to by było propagowanie.
Ale jak widać moderatorzy tak dobrze znają panujące zasady na forum, że aż szkoda gadać.
Kto wam daje moderatorów!!! Ja bym pobanował takich modów jak ten nadużywających swoich kompetencji.
Żałosne...


Nie skąd to nie jest propagowanie piractwa....:/...żałosny to jest Twój post z całym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj koleś naucz się czytać ze zrozumieniem to możemy popolemizować a tak to jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to wyjdź stąd albo zamilknij na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:56, Domek napisał:

A już czepianie się niewinnego żarciku w newsie... Zaitsev po prostu już taki jest,
nie może się chłopak powstrzymać, a że na Wiedźmina jest do tego wszystkiego

strasznie nakręcony, to wychodzi to jak wychodzi. :)

Szczerze? Odniosłem wrażenie, że wzmianka jest inspirowana (czytaj: polecenie Góry). Nie, nie jestem zwolennikiem PiS-u, nie widzę spisków - po prostu wiem, że tak bywa i nie jest to rzadkość w światku dziennikarskim zwłaszcza w tak publicystycznej odmianie.

Dnia 20.10.2007 o 18:56, Domek napisał:

Chill out, guys. ;) Rozumiem, że szum newsowy związany z Wiedźminem jest spory, ale
co się dziwicie - to premiera, na którą czekaliśmy 5 lat. :)


Nie no, okej, ja to rozumiem, ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, żeto przekonywanie przekonanych. Wszyscy tutaj są świadomi, wszyscy widzieli zegar na stronie głównej - czekają na premierę, nie na kolejne newsy. Czy PR/marketing CDP nie uważa, że lepiej przekonywać kogoś, kto tu nie zagląda, gra stosunkowo rzadko lub nawet kogoś, kto jeszcze nie próbował w ogóle, a ma kompa? To jest jak wyważanie otwartych drzwi. I naprawdę efekt może być dokładnie odwrotny (w kilku przypadkach już jest). Normalnie jak grochem o ścianę.

Poza tym mnie osobiście nie trzeba spoilerów (toteż omijam wszystkie newsy i filmy z gry) - a PR CDP wychodzi z założenia, że jak pokażą nam wszystko, to będzie git. To tak, jakbyście opowiadali o filmie, przed jego obejrzeniem - zawiązek fabuły może być, ale 3/4!? To WY wrzućcie na luz. Link z trailerem czy filmem z gry po prostu kusi. Często jest to zwyczajny spoiler (kluczowy szczegół fabuły, zwrot akcji itd.).

Apeluję o umiarkowanie - co za dużo to niezdrowo.


PS. Tak, wiem, premiera Witchera już niedługo. Naprawdę wiem. Ryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. www.żal.pl

Dnia 20.10.2007 o 20:49, oOreVenOo napisał:


lol :D żal.pl . fajnie to brzmi, tak... nie wiem, dziwnie. jakoś nie rozumiem popularności tego zwrotu, a szczególnie popularności tej strony która jest, nomen omen, żałosna. :D
a GoW raczej mi nie pójdzie :/ ale jak będę miał kompa i fundusze to pewnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW na Xbox''a jest super, mam nadzieje, ze przy wersji PC bede mogl ja ocenic tak samo. Gierka naprawde nowej generacjil; swietna grafika, muzyka, grywalnosc. Gra na xboxie jest naprawde dluga, przy czym nawet na chwile nie myslalem o nudzie, co to bedzie z kolejnymi rozdzialmi? Miodzio :)))
Cole i jego odzywki rox :)

PS. Skonczcie lament co do reklam wiedzminowskich, bo to sie robi nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:05, GoldOx napisał:

PS. Skonczcie lament co do reklam wiedzminowskich, bo to sie robi nudne.


Nudne to są reklamy Wiedźmina, szczerze to mam nadzieje że sama gra będzie przereklamowana, będzie niezła zadyma i powód do wytykania nieskromności twórców.

@Madoc

A istnieje taka strona jak www.żal.pl ? Bo jak tak to nie wiedziałem. :P Po prostu tak mi się napisało. Zaraz obadam co to za stronka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW to jest... To trochę jak... Nieee, tego nie da się opisać - trzeba po prostu zagrać. Gdy kryję się za rogiem, lekko wychylam się, namierzam, i jedną celną serią ściągam pie****nego, kulącego się za osłoną locusta to czuję, że naprawdę żyje! :D W żadnej innej grze nie ma tak wiarygodnych przeżyć dotyczących samej walki. Prawie czuje się pot z czoła Wielkiego Markusa. Wymiana ognia między naszymi żołnierzami a locustami jest tak niewiarygodnie wiarygodna i grywalna, jak w żadnej innej grze przed nią. A ten system osłon... Sam miód... Przeszedłem tą grę 5 razy i ciągle nie mam dość. Grafika? Nie uwierzysz własnym oczom. Dźwięk? Dzięki świetnej muzyce i perfekcyjnym odgłosom kul i pocisków poczujesz się jak na polu bitwy. Grywalność? Patrz wyżej. Jest taka chwila w życiu każdego gracza, kiedy trafia się gra, o której będzie pamiętał przez długie lata, gra, do której będzie wracał z wielką chęcią co kilka mięsięcy przez kilka(naście) lat, gra, o której będzie opowiadał swoim dzieciom, a potem wnukom. Dla mnie taką grą jest Gears of War. Po prostu - TRZEBA ZAGRAĆ.

A tak przy okazji - mam kumpla, który nie łyka prawie nic poza RTS-ami i RPG-ami. Lecz kiedy zobaczył Gearsa dodał do swoich ulubionych gatunków jeszcze jeden. Teraz gra w RTS-y, RPG-i RTS-y (w postaci GoW-a). To chyba mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować