Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War na PC już złote!

108 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 21:49, Ramidag napisał:

Słuchaj koleś naucz się czytać ze zrozumieniem to możemy popolemizować a tak to jak nie masz
nic ciekawego do powiedzenia to wyjdź stąd albo zamilknij na wieki.


A ty jak nie masz nic do powiedzenia w danym temacie to nic nie mow. Bo pisanie nie na temat uwazane jest za spam. Do twoich zarzutow odnosil sie nie bede, mam szczescie, ze to nie ty decydujesz kto jest moderatorem a kto nie. Ciekaw jestem ogromnie co znajde jak grzebac zaczne w numerach IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Adrian Chmielarz i jego ekipa się postarali. I jeśli wierzyć tym zapowiedziom, to GoW powinien ruszyć spokojnie nawet na baaardzo kiepskim PC, więc jak się pojawi demko, to sprawdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rewelacja. Mam nadzieje że jakieś demko będzie przed premierą. O wymagania sie nie martwię skoro UT3demo pomyka mi bardzo żwawo z all na max. Kurcze z tym WIEDŹMINEM to już byście se odpuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh-ho niesamowity Gears of War do nas zawitał, co to się dzieje..... eeee a po cholerę nam to? Ja rozumiem, że na PC brakuje zręcznościówek, bijatyk no ale gier FPS to z pewnością nam nie brakuje i to o wiele lepszych niż "ukryj się - postrzelaj - biegnij - ukryj się - postrzelaj - biegnij" Gears of War, który poza grafiką (Crysis będzie miał lepszą podobnie jak wiele innych tytułów, które niebawem się pojawią, a które z FPSami nie mają nic do czynienia) nie ma nic do zaoferowania bo schemat "o nie, obcy nas atakują" to już został wyżuty niczym stara guma.

Najciekawsze, że pomimo iż sam news jest strasznie krótki to i tak został na siłę wepchnięty Wiedźmin. Ja rozumiem, że jest taka możliwość iż autor czeka na tą grę ale to nie oznacza, że ma on kosztem newsa wpychać reklamę, bo jeśli idzie o najbliższe premiery, które mogą przyćmić Gears of War na PC to: Mass Effect, Unreal Tournament 3, Clive Barker''s Jericho czy też Hellgate: London, samego już Crysisa pomijając, który najlepiej by pasował do kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:33, Wojman napisał:

> Skończcie chrzanić o wiedzminie bo to zal d*** sciska ;/ nie zagram w wiedzimna, chyba,
ze
> w pirata xD

Czyli zapowiadasz, ze po prostu ukradniesz gre? Masz gdzies prace i wysilek wielu ludzi. Na
forum gram.pl zabronione jest propagowanie piractwa. Zatem - do widzenia. BAN.


To chyba do forum należy dodać, że do gróźb karalnych należy "zagram, ale najwyżej w pirata".
Btw. Nie ukradnie tylko złamie prawa licencyjne. Przecież nie powiedział, że ukradnie ze sklepu, bo w takim wypadku bana by pewnie nie dostał, bo do CDP kasa by wpłynęła i tak ;).

A Gearsa się zobaczy jak będzie demko. Jak będzie dobre to się pomyśli o kupnie za 2 lata za 20 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:17, Namaru napisał:

To chyba do forum należy dodać, że do gróźb karalnych należy "zagram, ale najwyżej w pirata".


Dla mnie stwierdzenie "zagram w pirata" podpada pod ten fragment regulaminu forum:

Co jest zabronione?
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa.

Dnia 21.10.2007 o 00:17, Namaru napisał:

Btw. Nie ukradnie tylko złamie prawa licencyjne. Przecież nie powiedział, że ukradnie ze sklepu,
bo w takim wypadku bana by pewnie nie dostał, bo do CDP kasa by wpłynęła i tak ;).


Na jedno wychodzi. Wiesz co mam na mysli. Choc gdyby sie przyznal, ze ukradl gre ze sklepu to i tak bym dal bana. Bo zlodziejstwa na forum tez nie tolerujemy.

Dnia 21.10.2007 o 00:17, Namaru napisał:

A Gearsa się zobaczy jak będzie demko. Jak będzie dobre to się pomyśli o kupnie za 2 lata za
20 zł ;]


Gre wydaje Microsoft. Nie nalezy sie zatem spodziewac, ze szybko ja zobaczymy w jakiejs taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:56, Domek napisał:

Ej no. Chill out, guys. ;) Rozumiem, że szum newsowy związany z Wiedźminem jest spory, ale
co się dziwicie - to premiera, na którą czekaliśmy 5 lat. :) A już czepianie się niewinnego
żarciku w newsie... Zaitsev po prostu już taki jest, nie może się chłopak powstrzymać, a że
na Wiedźmina jest do tego wszystkiego strasznie nakręcony, to wychodzi to jak wychodzi. :)


Dementuję.

Do wszystkich krytyków newsa - ironia panowie, ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Ja właśnie jestem ciekaw ile gra będzie kosztowała.

Mogło by być nawet EK. Ale nie patrze na cenę bo i tak grę kupię.

Jak ją zobaczyłem na X360 to bardzo chciałem to mieć na swojej platformie i doczekałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować