Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy - wyniki pierwszego etapu

81 postów w tym temacie

Ehh... Dlaczego niekrórzy gramowicze są w czołówce po kilka razy, a inni nie mieszczą się nawet w pierwszej piętnasce...? ;)
To jest niesprawiedliwe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... ja mam pytanie. Kiedy powstało gram.pl? Bo mi się wydaje, że 6 października 2005 roku. Jeśli się mylę, to proszę o poprawienie. A jeśli się nie mylę, mam kolejne pytanie. Dlaczego wychodzi mi 5800 newsów po doliczeniu tych z sierpnia i września (i kilkunastu od 1 do 5 października włącznie), czyli takich, które się pojawiły przed powstaniem gram.pl? Bo po policzeniu wszystkich newsów, które pojawiły się po (wydaje mi się, że poprawną metodą) powstaniu serwisu wyszło mi coś w okolicach 5500. I taką właśnie odpowiedź wysłałem. Dlatego wydaje mi się, że powinienem być w pierwszej 15 po pierwszym etapie. Jedno zadanie absolutnie skopałem (zapomniałem podać słowo z literówką przy pytaniu o newsa z błędem...), ale nie zmienia to faktu, że powinienem mieć teraz 5,4 albo 5,5 punktów. A to jest suma, która w zupełności wystarczy na to, żeby znalazł się w najlepszej piętnastce. Może mi to ktoś wyjaśnić?
Trochę niezrozumiała jest dla mnie też decyzja o zmianie ilości punktów za zadanie bonusowe, ale mniejsza z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:56, matiz123 napisał:

Eee... ja mam pytanie. Kiedy powstało gram.pl? Bo mi się wydaje, że 6 października 2005 roku.
Jeśli się mylę, to proszę o poprawienie. A jeśli się nie mylę, mam kolejne pytanie. Dlaczego
wychodzi mi 5800 newsów po doliczeniu tych z sierpnia i września (i kilkunastu od 1 do 5 października
włącznie), czyli takich, które się pojawiły przed powstaniem gram.pl? Bo po policzeniu
wszystkich newsów, które pojawiły się po (wydaje mi się, że poprawną metodą)
powstaniu serwisu wyszło mi coś w okolicach 5500. I taką właśnie odpowiedź wysłałem. Dlatego
wydaje mi się, że powinienem być w pierwszej 15 po pierwszym etapie. Jedno zadanie absolutnie
skopałem (zapomniałem podać słowo z literówką przy pytaniu o newsa z błędem...), ale nie zmienia
to faktu, że powinienem mieć teraz 5,4 albo 5,5 punktów. A to jest suma, która w zupełności
wystarczy na to, żeby znalazł się w najlepszej piętnastce. Może mi to ktoś wyjaśnić?
Trochę niezrozumiała jest dla mnie też decyzja o zmianie ilości punktów za zadanie bonusowe,
ale mniejsza z tym...


No ja też podałam coś ok 5500 bo liczyłam od 6 października 2005 tak jak podali żeby liczyć(od powstania gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie mam. Oto fragment Regulaminu konkursu: "6.1. Nagroda zostanie wysłana do laureata konkursu (z wyłączeniem przypadku opisanego w punkcie 5.1.1.1. niniejszego Regulaminu)". Niby wszystko ok, ale ja się pytam: gdzie jest punkt 5.1.1.1. w tym Regulaminie?! Nie wydaje mi się, żebym miał aż takie problemy z wzrokiem, więc pytam. I jeszcze jedna "śmieszna" rzecz w Regulaminie - "6.2.3. CD Projekt będzie rozpatrywać reklamacje niezwłocznie, w terminie nie przekraczającym 28 dni licząc od daty otrzymania pisemnej reklamacji." - hehe, to faktycznie powalająca niezwłoczność jest. Jak jeszcze wspomni się, że "CD Projekt powiadomi zainteresowanych o wyniku rozpatrzenia reklamacji listem poleconym, w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia.", wychodzi na to, że można czekać grubo ponad miesiąc na rozpatrzenie. Fajnie. :P
Chociaż mnie bardziej interesuje odpowiedź na pytanie: gdzie jest punkt 5.1.1.1. w Regulaminie? Z góry dziękuję za wyjaśnienie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ihaaa, pierwsze miejsce (jedno z trzech :P) :D. I nawet mój news z literówkami był podany jako przykładowa poprawna odpowiedź :D
A że cała reszta poprawnych moich jest już znana, to dam tylko jeszcze listę swoich nicków newsmanów:
Vh,Lesio,wróg,pepsi,Zaitsev,Sol,Domek,Chamb,mads,Bruno,Spayki,Fett,Zaix,Le Mal,JeRzy,Seph,Shinian,Destro,de99nial,Dudek,Hakken,Mejste,Finnegan,Tudd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, 11 miejsce ;) Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się takich rezultatów. Niestety jestem zmuszony zrezygnować z dalszej zabawy, ponieważ w przyszłym tygodniu nie będę miał możliwości wyszukania i wysłania odpowiedzi na pytania z 3 etapu konkursu. Życzę wszystkim powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:30, myszkiness napisał:

mam wszytkie oprócz Soleili,a z tym skracaniem :( naprawdę takie nieczytelne?:( jak ktoś zna
te nicki to wydaje mi się, że odczytałby je.


Primo: newsa Soleili też nie znalazłem a przejżałem wszystkie newsy... (chyba że ma na imię Justysia np. ten news http://www.gram.pl/news_8gffHu3_Wiosenny_konkurs_dla_wszystkich_pilnych_uczniow_i_sumiennych_pracownikow.html )

Secundo: była zgoda na skracanie, więc skracałem ile się dało, żeby jak najwięcej newsmanów wlazło... a zamieściłem ich 35 w ten sposób (Dom|Cham|Justy|Dead|Fett|Luc|Spa|Hak|JeR|Mej|Finn|Tudd|Bru|Mad|Dud|pep|Snake|Zai|Erst|pri|Seph|Les|Iwan|Vh|Des|M-V|R.M| L.M|F.S|Mill|Jerr|99|Shi|P.M|KK)... spokojnie ponad 20 można rozczytać... a tak nawet 5 pkt ni ma, mimo że pozostałe miałem prawidłowe... :(

Tertio: gdyby zgody nie było na skracanie ksywek, to wpisałbym je normalnie i lepiej bym na tym wyszedł...

Quarto: idę spać bo już późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Ja coś tam próbowałem szukać, ale za krótko na Gram.pl jestem, żeby coś zdziałać w nim... Nawet nie wysłałem odpowiedzi... Może kiedy indziej...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:32, pierrozek napisał:

(Dom|Cham|Justy|Dead|Fett|Luc|Spa|Hak|JeR|Mej|Finn|Tudd|Bru|Mad|Dud|pep|Snake|Zai|Erst|pri|Seph|Les|Iwan|Vh|Des|M-V|R.M|
L.M|F.S|Mill|Jerr|99|Shi|P.M|KK)... spokojnie ponad 20 można rozczytać... a tak nawet 5 pkt
ni ma, mimo że pozostałe miałem prawidłowe... :(

kłóciłbym się, że można rozczytać... ja mimo, że wszystkie powinienem znać, to musiałem zaglądać do listy, żeby choć spróbować się domyślić i jaki nick Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować