Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Ja mam nadzieję, że już więcej jaj nie bedzie, to to byłoby już naprawdę przegięcie (pamiętacie aferę z porysowanymi płytami w Legendary Box Halo 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh dodatki po premierze cos czuje ze ( jesli beda wysylane poczta) to albo zagina ale przyjda w oplakanym stanie:/ No ale coz zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja prezentuje się świetnie :D Ale ... wracając do edycji EK .
Jest mi bardzo smutno z zaistniałej sytuacji ale rozumiem was . Prosiłbym jedynie o odpowiedzenie na mojego meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co jest napisane w emailu od gram.pl wynika, że dodatki do EK zostaną wysłane na koszt gram.pl.
Mam tylko nadzieje, że z tymi płytami będzie chociaż instrukcja, bo trochę lipnie będzie zaczyna grę na czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mieli czas od sierpnia conajmniej
2.Zostawilo to na ostatnią chwilę
3.Chcieli nas zbyc jakimś opisem jakie to piękne i wspaniałe jest (zdjęcia) a pod spodem krótka notka o małych problemach.
Jestem zarąbiście wk... Płacę 199 zł za EK przed premierą, a to już nie będzie EK preorderowa kur.... Równie dobrze mółbym sobie zakupić EP w empiku a na allegro artbook i medalion. Ja nie rozumiem jak można się tak zachować!!!!! I pewnie na dodatek dodadzą jakieś naklejki lub WP. A ... mi po nich. Czy można to jeszcze anulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ! ;-) Ale to super wygląda :D Ale miałem nadzieję że to dodatkowe etui to będzie z jakiegoś materiału... :-P Ale i tak jest świetnie ! Wszystko kolorowe, no i to co dla grafika, z dodatków bardzo ważne, to "Płyta z materiałami dodatkowymi" ;-) Bardzo się przyda !!! Już nie mogę się doczekać! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby macie rację, ale spójrzcie na to z innej strony : Już tylko 3 (lub dla niektórych 5) dni do premiery. Grę, na którą każdy czekał tyle czasu w tym tygodniu każdy z was dostanie. Naprawdę czekaliście bardziej na dodatki niż na grę przez tyle lat? Niby nie mam tu prawa głosu, bo zamówiłem edycję "podstawową". Ale czy tyle dla was znaczy jakiś medalion? Będziecie go nosić przez cały czas na szyi? Bo u mnie w domu takie bajery lądują w szufladzie. Instrukcje czytam rzadko kiedy ... poradnik też, no ale opowiadanie przeczytam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No niby macie rację, ale spójrzcie na to z innej strony : Już tylko 3 (lub dla niektórych 5) dni do premiery. Grę, na którą każdy czekał tyle czasu w tym tygodniu każdy z was dostanie. Naprawdę czekaliście bardziej na dodatki niż na grę przez tyle lat? Niby nie mam tu prawa głosu, bo zamówiłem edycję "podstawową". Ale czy tyle dla was znaczy jakiś medalion? Będziecie go nosić przez cały czas na szyi? Bo u mnie w domu takie bajery lądują w szufladzie. Instrukcje czytam rzadko kiedy ... poradnik też, no ale opowiadanie przeczytam. :D "


To może dotyczy tylko ciebie. Bo jeżeli ja płace za preorder to chce go dostać (całość) przed premierą a nie w częściach, To jest k***a kpina

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:14, Arturex1 napisał:

Będziecie go nosić przez cały czas na szyi?

Chodzi o zasady - o to, że gdy płacę 200zł za Edycję Kolekcjonerską to tego właśnie oczekuje. I niewiele mnie obchodzi, że gram.pl nie przewidziało (po raz kolejny) problemów po drodze do wydania EK. A jeśli chodzi o to co zrobię z EK to chciałbym sobie ją ładnie w półce w domu postawić, gdy przywiozę sobie ją z Anglii w grudniu. A tu chciałem pokazać znajomym jak pięknie można grę wydać. A tak to jedyne co im pokażę to żałosne, bezzasadne i dla klienta niemal obraźliwe usprawiedliwienia gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to zapłaciliśmy po 200 zł żeby czekać -_-
Za te pieniądze mieliśmy dostać wyjątkową edycję - tymczasem dostaniemy samą grę, a dodatki zostaną nam dosłane. Kiedyś.
I tak - dodatki coś dla mnie znaczą, bo za nie zapłaciłem, a nie dostanę ich razem z grą. Cała "magia" Edycji Kolekcjonerskiej pryśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To może dotyczy tylko ciebie. Bo jeżeli ja płace za preorder to chce go dostać (całość) przed premierą a nie w częściach, To jest k***a kpina"

No tutaj się z tobą zgodzę. Że powinniście płacić jakoś w 2 ratach, albo coś w tym rodzaju. Bo przypuszczam, że sam bym się oburzył, ale jestem pewien, że Gram.pl jest na tyle porządną firmą, że dostaniecie wszystko w krótkim czasie i będzie OK. A i jeszcze jedno? Czy mają zamiar wam przysłać samą płytę z grą? Nawet bez tych elementów co są w wydaniu podstawowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to CDP dał d**y... Ale teraz naprawdę konkretnie i po całości. O ile te problemy przy zamówieniach można było przełknąć, bo to problem techniczno-sprzętowy, to teraz zawiedli ludzie... Wyszedł totalny nieprofesjonalizm tych, którzy się mieli przygotowaniem dodatków zająć! To co do jasnej ciasnej, nie wiedzieli oni jak długo może potrwać proces produkcji boxów i artbooków?! Boże, kto tam pracuje?!
To jest jakaś chora sytuacja... Jak będzie wyglądać EK, która dojdzie do mnie 24.10? Będzie bez pudełka? A może przyślecie samą płytkę w papierowej kopercie... W życiu się takiej wtopy po CDP nie spodziewałem.
A tuszowanie tej sprawy poprzez cukierkowatego niusa z fotkami standardowej edycji i króciutkim akapitem zakończonym zdaniem "szczegóły zostały przekazane drogą mailową" (te żenujące dla CDP szczegóły) wygląda już na gest rozpaczy...
I teraz już żadna rekompensata mojego zepsutego wizerunku do CDP nie naprawi... Problem z zamówieniami mogłem zrozumieć, ale to co "wypieroniliście" na kilka dni przed wysyłką prawie trzech tysięcy Edycji Kolekcjonerskiej przechodzi wszelkie pojęcie i burzy mój pogląd o profesjonalności firmy CD Projekt. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ARTUREXA, zamieszczam tu treść maila:

Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin.

Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie
bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały
zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były
jak największe.
W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu
na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład
Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo
żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego
egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych
terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków,
zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z
zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe
doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy
starcie pre-ordera.

Za zaistniałą niedogodność w imieniu gram najmocniej przepraszam, licząc
jednocześnie na to, że nie przeszkodzi ona nikomu w cieszeniu się
rozgrywką. Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniem
odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry,
prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i
tel. 22 519 69 69).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować