Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Szkoda, że dodatki do EK dojdą później, dla mnie nie robi to różnicy, i tak zagram dopiero, jak kupię nowego kompka. Powinni dodać jakieś prezenty, oprócz tych obiecanych w czerwcu (naklejki+plakat). Albo jakiś zwrot pieniędzy. Zapłaciłem dwie stówy, aby KOMPLETNA przesyłka doszła do mnie 24.10. A tu co? Spóźnienie? Ciekawe jakie. Dwa dni to się przeżyje, ale dwa tygodnie, miesiąc? Stanowczo żądam zwrotu kasy, albo dodatków. Aha, i takie jeszcze pytanie. Czy w EK będzie to dodatkowe etui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt znowu pokazał, że potrafi. Albo inaczej, że kompletnie nie potrafi. Pozwolę sobie użyć tutaj cytatu pracownika CDP "Rozumiem, że szum newsowy związany z Wiedźminem jest spory, ale co się dziwicie - to premiera, na którą czekaliśmy 5 lat."
Jak jeszcze byłem dzieckiem, to ojciec mnie uczył, żeby niczego nie zostawiać na ostatnią chwilę, Wy natomiast pokazaliście w tej sytuacji po prostu brak profesjonalizmu. Tak bardzo się "rozczekaliście" na premierę i skupiliście na kampanii reklamowej, że aż zapomnieliście zacząć przygotowania dodatków? W tej firmie jednak niewiele się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] ale po prostu nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności zaprezentowania Wam, jak efektownie prezentuje się cały zestaw. :)"

A raczej przypomnienia, że za kilka dni będzie premiera gry, która tak usilnie reklamujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz was rozumiem. I przepraszam za wcześniejsze wypowiedzi, bo ja zrozumiałem to tak, ze nie dojdzie tylko ArtBook, Medalion i Karty, a reszta dojdzie od razu. No to rzeczywiście przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy w tym wypadku moge np. zmienic swoje zamowienie i wybrac taka opcje zeby gra doszla mi w jednym komplecie a nie w kawalkach?
nie zalezy mi na tym zeby przyszla 2 dni przed premiera bo i tak mnie w domu nie bedzie, moze przyjsc nawet tydzien poźniej - tak wiec pytanie czy daloby sie to zrobic, czy juz wszystko jest tak gotowe do wysylki ze ny dy rydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... powiem tylko: szkoda.
Ale cóż, najważniejsze, że będę mogła już w środę pograć (o ile Masterlink nie zawiedzie, co lubi robić), a bez dodatków jakoś się przeżyje ;) ...chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:26, JaMES` napisał:

tak wiec pytanie czy daloby sie to zrobic, czy juz wszystko
jest tak gotowe do wysylki ze ny dy rydy?


Pozwolę sobie zacytować maila:

"Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniem
odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry,
prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i
tel. 22 519 69 69)."

michal016 Jest niedziela i też pewnie mają wolne więc nie spodziewaj się odpisu do Poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że w niedziele nikomu nie będzie chciało sie odpisywać klientom. Przecież to dzień wolny. Pewnie modlą się w kościele, żeby osoby, które zamówiły EK ich nie zlinczowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:28, Shinn napisał:

Miejmy nadzieje, ze tuz po premierze ma oznaczac, ze dodatki dojda jednak do konca tygodnia
znaczy sie do 26.10.


Ale premiera jest 26.10:) Więc na resztę sam sobie odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:30, Stwór napisał:

Ale premiera jest 26.10:) Więc na resztę sam sobie odpowiedz:)

Nie wiem, ale ja sądzę, że dostaniem zamiast jednej paczki, trzy albo i więcej w odstępie miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawili byście dodatek do company of heroes który jest spartaczony (polonizacja) a nie poraz xxx pokazywali jak to super hiper widzedźmin wygląda !!!! - ale naszczęście jeszcze tylko tydzień do premiery i koniec tych wypocin na siłe - ale pewnie potem będzie kilka razy dziennie jak to super się sprzedaje i podobne banialuki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce to anulować,zakupie EP w empiku i zostanie mi jeszcze na inną grę. Podziwiam was gram.pl naprawdę, spieprzyliście całą premierę. Cała kampania reklamowa teraz już nic nie znaczy. I nie zdziwię się jeżeli więcej osób będzie chciało anulować zamówienie w tym pseudo sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin prezentuje się na fotografiach znakomicie. Szkoda tylko, że wystąpiło to całe zamieszanie z EK. Mam nadzieję, że CDP upora się z tym jak najszybciej i użyje do przesyłek kuriera bo poczta już nie raz mnie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od złożenia mojego zamówienia na preorder do premiery miną 4 miesiące. Czy to naprawdę za mało czasu żeby wszystko załatwić??? WSTYDŹ SIĘ CD-PROJEKT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować