Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 09:32, scott napisał:

poprawili byście dodatek do company of heroes który jest spartaczony (polonizacja)


Chciałem kupić, a co spartaczyli(dokładnie). Zresztą polonizacja WiCa była już cieniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze dobrze rozumiem i sie nie myle. Teraz tzn. za kilka dni dostane gre taka jak widac na zdjeciu tj. z tej specjalnej gramowej edycji gry, a dodatki z EK dostane pozniej. Bo mam - szczera - nadzieje, ze nie bedzie tak, ze instrukcja czy poradnik w moim zestawie nie bedzie czarno - biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. To przecież nie wina Cd Projekt. Po prostu niektóre elementy są produkowane dłużej od innych. I tak będziecie mogli się cieszyć grą 2 dni przed premierą. Czy te gadżety są wam aż tak potrzebne, że nie wytrzymacie bez nich kilku dni? Pomyślcie raczej o przyjemności jaką będzie dawała gra i o unikalności waszej edycji (numerowanej zresztą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to bajer...

"żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza"

czyli co numerek ma kazdy elementy pakietu (bo myslalem ze tylko pudelko i samo pudelko nie jest problemem bo reszta elementow jest identyko no moze oprocz kartki "uscisk dloni Prezesa"?)

kiedy mozna sie spodziewac reszty pakietu ? (zlosliwosc: az przyjda pudelka z chin ?)

Mam nadzieje ze osprzet z EK bedzie dobrze zapakowany (nie tak jak np. EK WoW: BC ktorego rogi pudelka najnormalniej wystawaly z paczki) ,bo jak dostanie sfastrygowane pudelko wiem gdzie pracujecie (i nie bedzie ze My to nie pakowalismy) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że niedługo całe CDP wpadnie w wiedźmińską ekstazę, ale żeby zaniedbywać inne gry, tylko dlatego, że własny produkt jest prawie ukończony? Kolejną sprawą jest dodawanie wzmianki o wiedźminie w każdym newsie. Gdzie są te obiecane reklamy w TV, które miały być? Gdzie ta szeroka kampania reklamowa (no chyba, że przez ''szeroka'' rozumiecie dodawanie wiedźmina do każdego newsa), hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:35, Wojman napisał:

Mam nadzieje, ze dobrze rozumiem i sie nie myle. Teraz tzn. za kilka dni dostane gre taka jak
widac na zdjeciu tj. z tej specjalnej gramowej edycji gry, a dodatki z EK dostane pozniej.
Bo mam - szczera - nadzieje, ze nie bedzie tak, ze instrukcja czy poradnik w moim zestawie
nie bedzie czarno - biala.



No podobno jest inaczej... najpierw sama gra, potem cała reszta .... Tak słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:36, Shinn napisał:

Premiera fakt 26.10, ale przesylki niby maja dojsc do 24.10.


To się okaże, ja przy swoim zamówieniu mam już status wysłane, więc zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałem na zakup Wiedźmina przez gram.pl . I mam takie pytanie. Czy jeżeli zamówię grę jeszcze dzisiaj i wybiorę płatność przy odbiorze i kuriera to dostanę grę w tym samym czasie co inni czyli przed premierą gry ? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ to zdecyduje czy zamawiam przez gram.pl czy kupię w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Płacę 200zł za cały zestaw nie za samą grę i wymagam dostarczenia całego zestawu, a nie rozdrobnionego za kilka paczek. To zabija całą radość z posiadania owej EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo jak nie wina cd projekt, to kogo?
Edycje kolekcjonerska faktycznie mozna bylo zamowic dobre 4 miesiace temu, a skad na pewno opracowali wczesniej, mieli wystarczajaca ilosc czasu na przygotowanie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:41, stanlee napisał:

> Za taką sytuacje to powinny być chociaż jakieś bonusy dodane, np. dodatkowe WPLN :P
>
Nawet to by mnie nie zadowoliło, bo już nie będę miał takiej radości z Ek, jak co tydzień będę
dostawał po jednej części. Najpierw gra, później np. Artbooki a za kolejny tydzień resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 09:36, Arturex1 napisał:

No podobno jest inaczej... najpierw sama gra, potem cała reszta .... Tak słyszałem.

Tak, pierw dostaniemy płytki w eleganckiej siateczce a za miecha doślą nam resztę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:38, stanlee napisał:

>ciach
Płacę 200zł za cały zestaw nie za samą grę i wymagam dostarczenia całego zestawu,
a nie rozdrobnionego za kilka paczek. To zabija całą radość z posiadania owej EK.


Dokładnie. Co to za frajda gdy samo pudełko z grą dostaniesz 2 dni przed premierą, a cała reszta przyjdzie kilka dni później.
To zabija całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:39, Mashivi napisał:

/ciach/

Ops, coś się napsuło. Poprawna treść:

W takim razie może ktoś wytłumaczy to wszystko dokładniej, bo ja rozumiem to tak - najpierw przychodzi normalna wersja gry, zgodnie z obietnicą, na dwa dni przed premierą. Później czekamy, czekamy i liczymy na to, że wreszcie dostarczycie nam elementy wydania kolekcjonerskiego. Kurierem (najlepiej czymś innym niż DPD, ale tu się nie nastawiam...). Za darmo.

Więc moje pytania:
1) Jak bardzo później?
2) Czy "sama gra", która przyjdzie od razu - to będzie wydanie dokładnie takie jak prezentowane na zdjęciach, czy pozbawione np. owego etui?

I nie wiem jak inni, ja wolałbym dostać od razu cały komplet, nawet gdyby wiązało się to z przesunięciem całej dostawy. Wolę poczekać tydzień, dwa, ale otrzymać gotową wersję - a nie bawić się w samodzielne składanie. Mi to przypomina tanie gazetki "Złóż sam swoją Edycję Kolekcjonerską! Dziś pierwszy numer za jedyne 200zł!".

PS. Czemu ja mam wrażenie, że to jakiś marny marketingowy żart dla zaostrzenia apetytu? ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie. Najpierw musiałem przekonać moją mamę, że gra od 16 lat nie jest taka straszna (jeszcze wtedy nie była oceniona), później, że gra od 18 lat nie wywrze wielkiego wpływu na moją psychikę. Potem musiałem cudować z zamówieniem gry, bo ok. 15 serwer padł. Jak się w końcu udało, to się cieszyłem, że tuż po wakacjach 14.X zagram sobie w grę na poziomie. Okazało się, że gra jest przesunięta na 26. Teraz dostaje zajefajny mail z treścią, która potrafiła by rozgotować Stoika i informacją, że gra i elementy EK będą dostarczone oddzielnie (nikt się nie pofatygował, żeby nawet napisać w jakim przedziale czasowym). Niby fajnie, bo grę i tak dostane przed premierą, ale nie po to wydałem 2 bańki na to, że by teraz siedzieć w domu i rozmyślać "Co też za potwory mogą być w tym BESTIARIUSZU". Jeden plus: CDP opłaca drugą wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować