Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Co prawda wyraziłem już swój pogląd na ten temat kilka wpisów wyżej, ale mnie po prostu krew zalewa i nie mogę milczeć. Ludzie w CDP, czy zastanowiliście się, że takim dramatycznym zaniedbaniem daliście zabójczy argument wszystkim krytykantom Wiedźmina? W moim odczuciu, cała wielka kampania reklamowa legła wam teraz w gruzach! Ktoś tam pisze, że jeżeli będzie to dwudniowe opóźnienie, to nic się nie stanie... Dwudniowe?! Przecież tych 2999 kompletów dodatków w dwa dni dorobić i rozesłać się po prostu nie da! Będziemy musieli czekać zapewne ze dwa tygodnie. A nie zdziwię się, jeśli kolejne problemy zaczną się pojawiać przy odbieraniu paczek ze składnikami EK... komuś będzie brakować medalionu, komuś mapy, a ktoś inny (na przykład ja, bo zamawiałem dwa egzemplarze EK) dostanie tylko jeden bestiariusz... i co wtedy? Kolejne dwa tygodnie czekania na skompletowanie zestawu, za który zapłaciłem 200 złotych, aby mieć go na półce i cieszyć oczy DWA DNI PRZED PREMIERĄ!
Ktoś może stwierdzić, że przesadzam... Ale ja nie przesadzam. Wiecie dlaczego? Bo taka wtopa CDP z jaką mamy teraz do czynienia powoduje, że już mnie kurde nic nie zdziwi! BRAK PROFESJONALIZMU ludzi, którzy zajmowali się Edycją Kolekcjonersją jest po prostu NIEWYOBRAŻALNY! Jakim cudem tam pracują osoby, które zawalają "najważniejszy od 5 lat projekt"!
Żądam szczegółowych wyjaśnień (ale nie takich, które obracają kota ogonem - aa, bo to żmudny proces, długa produkcja... - a co mnie to do jasnej cholery obchodzi?!) kto i dlaczego zawinił! Kto i dlaczego sprawił, że premiera, na którą czekam niecierpliwie kilkanaście miesięcy jest ZEPSUTA! Kto i dlaczego sprawił, że 400 złotych, które mam zamiar wydać na dwa egzemplarze, nie spełni obiecanych założeń nawet w 10%?
To jest KPINA, SKANDAL i po raz kolejny ujawnienie ZERWOEGO PROFESJONALIZMU niektórych pracowników CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, skoro mamy już pospolite ruszenie, widły, smołę i pióra to może wpadnie jakiś ''niebieski'' i udzieli odpowiedzi na te pytania, które się tu pojawiają?
- co będzie wchodzić w skład pierwszej przesyłki?
- kiedy mają byś wysłane dodatki?
- kto jest odpowiedzialny za ten blamaż?
- czy można prosić o wysyłkę całości gdy będzie gotowa?
- czy kolejna wpadka będzie rekompensowana tym którzy EK zamówili?

Już prawie 10 ekipo gram.pl, pora wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wołałbym jednak poczekać te ileśtam czasu by móc dostać normalną wersje, jeśli płace tyle kasy za to wole dostać to w jednym kawałku, w sumie nawet spróbuje napisać maila do nich żeby tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i napisali że przyślą grę 23 -24 października. To prawda że we wtorek ją dostaniemy, czy tylko pic na wodę? bo nie wiem. Napisali, że JUŻ wysłali jutro. Ale jaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy ktoś odpowie na pytania Graffisa i na maile wysłane do redakcji. Sądzę że nie i to będzie gwoźdź do trumny EK Wiedźmina. A ja już nic więcej przez gram.pl nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ciekawi jak będzie wyglądała płatność. No bo przyjdzie sobie kurier z samą grą i zażąda 200 zł - no a ja będę zmuszony mu je dać chociaż to nie to co zamawiałem. :/ Ja jak potem reszta do mnie nie dojdzie to będzie nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:44, Arturex1 napisał:

A i napisali że przyślą grę 23 -24 października. To prawda że we wtorek ją dostaniemy, czy
tylko pic na wodę? bo nie wiem. Napisali, że JUŻ wysłali jutro. Ale jaja :D:D:D

Ja mam status wysłane 22 października od dnia 18 października ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:46, stanlee napisał:

Ciekawi mnie, czy ktoś odpowie na pytania Graffisa i na maile wysłane do redakcji. Sądzę że
nie i to będzie gwoźdź do trumny EK Wiedźmina. A ja już nic więcej przez gram.pl nie kupuje.



Odpowiedzą, ale jutro. Wątpię żeby chciało im się odpisywać na setki maili w niedzielę. Żałosne. Albo wszystkim Wam, zamawiającym EK wyślą tego samego maila z tłumaczeniem, którego nikt nie będzie chciał czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.10.2007 o 09:47, donaan napisał:

Ja mam status wysłane 22 października od dnia 18 października ;]


Acha, nie sprawdzałem wcześniej, teraz tak zerknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:43, Boskii napisał:

> Jeden plus: CDP opłaca drugą wysyłkę.

Plus? No ja tego nie uznaje jako plus tylko jako obowiązek CDP

Po tym co teraz odwalili można było się spodziewać wszystkiego. A poza tym źle się wyraziłem: PLUS bo nie MINUS. : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:45, Homeja napisał:

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę.


Juz tlumaczylem to wczoraj w watku o Wiedzminie. Chodzi o to, ze ja komputer, na ktorym bede mogl uruchomic gre bede mial jakis tydzien (jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem) PO premierze gry. Dlatego tak bardzo napalilem sie na dodatki, ktorych na razie nie ma. To po pierwsze. Po drugie to nie my robimy problem tylko CDP. Ja ze swojej strony dopialem wszystkich formalnosci, za Edycje Kolekcjonerska juz zaplacilem, gdy w srode dostalem ponowna prosbe o zaplate zadzwonilem do sklepu gram.pl, a tam uzyskalem informacje, ze pieniadze juz sa. Wrescie juz w piatek przy moim zamowieniu pojawila sie informacja, ze EK zostala wyslana. W poniedzialek. Ten, ktory bedzie jutro. Tak wiec we wtorek Wiedzmina powinienem miec. Zwroc uwage na fakt, ze ja zaplacilem za Edycje Kolekcjonerska gry Wiedzmin, wiec powinienem dostac to za co zaplacilem. Biorac zas pod uwage wczesniejsze obietnice skladane przez pracownikow CD Projekt nasze zale co do zaistnialej sytuacji sa zasadne. Zwroc tez uwage na fakt, iz mimo ze jestesmy strasznie zdenerwowani ta sytuacja to jednak zachowujemy kulture wypowiedzi, a winnych nie wyzywamy od takich i owakich. Jednak ze wzgledu na sytuacja jaka zaszla tym razem - jak juz wczesniej wspomnialem - zwykle przepraszam oraz plakat i naklejka nie wynagrodza zazenowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:47, Arturex1 napisał:

Odpowiedzą, ale jutro. Wątpię żeby chciało im się odpisywać na setki maili w niedzielę. Żałosne.
Albo wszystkim Wam, zamawiającym EK wyślą tego samego maila z tłumaczeniem, którego nikt nie
będzie chciał czytać.


jak dla mnie powinni, z powodu problemów, siedzieć na kompie dzisiaj i odpisywać na maile. W końcu jest to najważniejsza premiera od 5 lat, czy jakoś tam. Mam nadzieję, że rozpatrzą, każdego maila z osobna, po jak wszystkim wyślą to samo, to będie pokaz NIEPROFESJONALIZMU i miernoty gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie Drodzy Państwo. Mówicie tak, jakbyście kupowali Wiedźmina EK tylko dla dodatków. Fakt faktem gdybyśmy ich nie chcieli to nie zamawialibyśmy EK. Ale stało się. CD Projekt zasługuje na wybaczenie i traktowanie wszystkich ich pomyłek z przymrużeniem oka. Dlaczego? Bo dał nam gierkę jakiej jeszcze świat nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh dzieciakczi jak niedostaniecie swojej EK to się popłaczecie? Baardzo doosłe zachowanie.
''Buuu, mamusiuuuu, ten cholernnyyy CDP spieerdoooolił sprawęęę, jaaa chceee EKaaa juuż teeeraz!''
Nie ma to jak zamawianie gry +18 przez 12-13 latków. Jak to mawiają żal.pl

Akurat jest tak, że jestem animatorem i pracuję w Crytek''u i ci nieco wiem jakie moga być przeboje związane z zbliżjącą się premierą. Praca po 20h i wiele, wiele innych rzeczy, które MUSZĄ (podkreślenie by ja) być gotowo choćby nie wiem co. Co do spóźnienia EK, to napewno ktoś za to beknie (nawet jeżeli miałoby to oznaczać zwolnienie sporej grupy ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować