Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

A co dostałeś już swoje EK?! O.o
Po co się skarżysz, póki jeszcze tego nie dostałeś. Możliwe, że wszystko będzie w 100% ok.


No i oby nie było wpadek, ale tam, liczyłbym na jakieś rekomendacje za wpadki. ;P

Samo wydanie podstawowe prezentuje się imho świetnie, w stosunku do innych wydań premierowych. ;)

EDIT: O w pierdu, już wiem o co biega...
No, CDP dałeś ciała, ale jeśli dorzucisz nasze forumowe nicki na opakowania EK, to jakoś się nie zawiodę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:52, Gol Galad napisał:

A co dostałeś już swoje EK?! O.o
Po co się skarżysz, póki jeszcze tego nie dostałeś. Możliwe, że wszystko będzie w 100% ok.


No i oby nie było wpadek, ale tam, liczyłbym na jakieś rekomendacje za wpadki. ;P

Samo wydanie podstawowe prezentuje się imho świetnie, w stosunku do innych wydań premierowych.
;)


Jak niby bedzie ok, jak wyraznie w mailu napisali, ze przysla ci plyty, a reszte moze kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie potknięcie, zwykłe upss... przepraszam nie wystarczy.

Osoba odpowiedzialna za całe to zamieszanie powinna "wylecieć dyscyplinarnie" z pracy, bo się do niej całkowicie nie nadaje.
Przez niekompetentnego pracownika, ucierpiał i to bardzo wizerunek całej firmy.
Taka wpadka wpływa zawsze niekożystnie w każdym biznesie jest niewskazane.
Zostanie to odegrane przez wszystkich że firma nawaliła a nie jakiś Czesiek...

Powinny polecieć głowy i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz juz dostales degrada za uzywanie przeklenstw. Teraz dostaniesz znowu degrad -1. Rozumiem zlosc, sam jestem zly, ale sa pewne rzeczy, ktore na forum nie sa tolerowane. A post ocenzurowalem.

UPDATE:
Aj sorry nie zuwazylem, ze degrada dostales przed chwila. W zwiazku z tym moja kara ulega anulowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, każdy ma tu swoje racje, i ci co się denerwują i ci którzy ich uspokajają. Trzeba wziąć głęboki oddech i tyle. I tak nic nie zrobimy. Ale czasami można sobie ponarzekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:51, Homeja napisał:

ciach

śmiem wątpić w to co mówisz. Po drugie widać, że nie rozumiesz o co nam chodzi, ja zamawiam cały zestaw i płacę 200 zł za cały zestaw(niektórzy więcej). Nie dość że premierę, przesuwali kilka razy, to jeszcze mam czekać na moje EK, które jest w częściach(!), bo ktoś czegoś nie dopatrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładne wydanie, bardzo mi się podoba i bardzo się cieszę że kupiłem podstawową. Ek jest moim zdaniem nieopłacalna przy tak wypasionej zwykłej wersji?? A tak w ogóle to jest bardziej wypasione niz np. Ek Obliviona (179 zł w dniu premiery), albo Ek Crysisa (139 zł) a kosztuje taniej (i to sporo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:58, knopfler napisał:

No bardzo ładne wydanie, bardzo mi się podoba i bardzo się cieszę że kupiłem podstawową. Ek
jest moim zdaniem nieopłacalna przy tak wypasionej zwykłej wersji?? A tak w ogóle to jest bardziej
wypasione niz np. Ek Obliviona (179 zł w dniu premiery), albo Ek Crysisa (139 zł) a kosztuje
taniej (i to sporo).


No z tym się zgodzę. Wersja "podstawowa" jest niesamowita:D Też cieszę się, że ją kupiłem :D Z tej strony gratulacje dla CDP. (Ale tylko z tej) :P. Szkoda tylko, że ArtBooka nie ma w podstawowej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest idealne. Z jednej strony mamy znakomitą zwykłą edycję, a z drugiej te problemy. No cóż, myślę, że Cd Projekt będzie chciał wyjść z twarzą z tej sytuacji i na pewno jakoś zrekompensuje nam tę drobną wpadkę. Zdaje mi się, że tak profesjonalna firma jak Cd Projekt dołączy coś extra do drugiej paczki, żeby wynagrodzić tą wpadkę. Kiedyś np jak mój kolega wysłał źle wytłoczone płyty z gorasul otrzymał za darmo grę z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:00, Matias20 napisał:

(...) drobną wpadkę.


To nie jest "drobna" wpadka. Nie przy grze, która to niby miała być największą premierą tego roku!
I CDP właśnie udowadnia, że "profesjonalną" firmą to oni nie są. Właśnie stracili zaufanie sporej grupy osób.
I nie wiem, czy je odzyskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:00, Matias20 napisał:

Nic nie jest idealne. Z jednej strony mamy znakomitą zwykłą edycję, a z drugiej te problemy.
No cóż, myślę, że Cd Projekt będzie chciał wyjść z twarzą z tej sytuacji i na pewno jakoś zrekompensuje
nam tę drobną wpadkę. Zdaje mi się, że tak profesjonalna firma jak Cd Projekt dołączy coś extra
do drugiej paczki, żeby wynagrodzić tą wpadkę. Kiedyś np jak mój kolega wysłał źle wytłoczone
płyty z gorasul otrzymał za darmo grę z EK.



To jest wyjscie z twarza? Drobna wpadka? Jakos szczerze watpie w ta rekompensate, chyba, ze faktycznie w postaci jakiejs naklejki. Miejmy nadzieje, ze pozostala czesc EK wysla kurierem. Tak poza tym, czemu nie ma zadnej wzmianki nawet na stronie glownej, tylko jakis mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:57, stanlee napisał:

śmiem wątpić w to co mówisz. Po drugie widać, że nie rozumiesz o co nam chodzi, ja zamawiam
cały zestaw i płacę 200 zł za cały zestaw(niektórzy więcej). Nie dość że premierę, przesuwali
kilka razy, to jeszcze mam czekać na moje EK, które jest w częściach(!), bo ktoś czegoś nie
dopatrzył.

Nie wiem czy wiesz, ale gry komputerowe są najbardziej złożonymi produktami na rynku i często przesunięcie premiery leży poza granicamy możliwości developera (wiem coś o tym jak szef projektu stoi nad głową i wrzeszczy, że wszystko miało być na wczoraj:)). Ludzie, którzy sie nie znają a wygłaszają swoje racje są po prostu żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w mailu pisza "wyslemy dodatki zaraz po premierze" jestem baaardzo ciekawy ile to zaraz bedzie trwalo.... jesli tydzien jakos przezyje ale ehh nadzieja matka glupich.. I ja takze mam nadzieje ze dostane przynajmniej podstawowa wersje wiedzmina albo wszystko procz pudelka i artbooka( podobno tylko z ich produkcja sa problemy?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:04, Shinn napisał:

Miejmy nadzieje, ze pozostala czesc EK wysla kurierem.


No podobno pocztą polską :/ Ktoś tak napisał. Co może pogorszyć stan przesyłki. Ogólnie mam nadzieję, że kurier nie zniszczy gry. Pod tym względem jestem straszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:51, Homeja napisał:

Ehh dzieciakczi jak niedostaniecie swojej EK to się popłaczecie? Baardzo doosłe zachowanie.
''Buuu, mamusiuuuu, ten cholernnyyy CDP spieerdoooolił sprawęęę, jaaa chceee EKaaa juuż teeeraz!''
Nie ma to jak zamawianie gry +18 przez 12-13 latków. Jak to mawiają żal.pl


Po pierwsze nie dzieciaczki, bo nic nie daje ci prawa byś mnie obrażał, a tak to odebrałem. Ty ukazałeś bardziej jakim jesteś dzieciaczkiem próbując komentarze jakoś podsumować, co wyszło ci dosyć nieudolnie! Zauważ że spora cześć krytyki, wypowiedzi jest utrzymana na poziomie z kulturą. Więc twoja wypowiedź jest nietrafna, tym bardziej że CDP przyznało się do błędu i dali ciała. EK zamówio0ne zostały 4 miesiące temu, mieli czas, nie dopilnowali terminów też rozumiem rozczarowanie innych.

Dnia 21.10.2007 o 09:51, Homeja napisał:

Akurat jest tak, że jestem animatorem i pracuję w Crytek''u i ci nieco wiem jakie moga być
przeboje związane z zbliżjącą się premierą. Praca po 20h i wiele, wiele innych rzeczy,


Jasssne:) Przykro mi, ale śmiem wątpić w to co piszesz:P :) To nie onet by bajki pisać, Poza tym jeśli w takim tonie wypowiadają się osoby z Crytek''u to tylko gratulować pracowników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:51, Homeja napisał:

Ehh dzieciakczi jak niedostaniecie swojej EK to się popłaczecie? Baardzo doosłe zachowanie.

''Buuu, mamusiuuuu, ten cholernnyyy CDP spieerdoooolił sprawęęę, jaaa chceee EKaaa juuż teeeraz!''
Nie ma to jak zamawianie gry +18 przez 12-13 latków. Jak to mawiają żal.pl

Akurat jest tak, że jestem animatorem i pracuję w Crytek''u i ci nieco wiem jakie moga być
przeboje związane z zbliżjącą się premierą. Praca po 20h i wiele, wiele innych rzeczy, które
MUSZĄ (podkreślenie by ja) być gotowo choćby nie wiem co. Co do spóźnienia EK, to napewno ktoś
za to beknie (nawet jeżeli miałoby to oznaczać zwolnienie sporej grupy ludzi)


Chłopie widać, że te dzieciaczki, które tu piszą są doroślejsze od ciebie, ponieważ w takiej sytuacji jaki teraz zaistniałe, wypowiadają się (dosyć) spokojnie i nie obrażają młodszych od siebie pisząc " AAAAAAA popłaczecie się ..."
PS. Może jeszcze robiłeś grafikę w Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować