Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Hmm szczerze to spodziewałem się że spapracie grę a nie kolejny Pre-Order, to już się zaczyna robić nudne. Oby nie jedno i drugie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:05, Homeja napisał:

ciach


Ale ja mówię, nie o premierze tylko o EK i sposobie jej wydania. Pogodził bym się z tygodniowym opóźnieniem, byle tylko doszło całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 10:07, Homeja napisał:


Ty ogólnie jesteś straszny :D


No to świadczy tylko o twojej kulturze. Żałosne... Dorosły Pan od Crysis się odezwał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:07, stanlee napisał:

Ale ja mówię, nie o premierze tylko o EK i sposobie jej wydania. Pogodził bym się z tygodniowym
opóźnieniem, byle tylko doszło całe.


To dlaczego jesteś taki bojowniczo nastawion CDP. Cała ta afera nie jest winą CDP, gdyż oni dali wszystko w odpowiednim czasie, winę ponosi producent tych pierdółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:00, Matias20 napisał:

Kiedyś np jak mój kolega wysłał źle wytłoczone płyty z gorasul otrzymał za darmo grę z EK.

Po pierwsze CDP dowiodło absolutnego braku profesjonalizmu lub czegokolwiek w tym guście. Studiuję medycynę i gdy już zajmę sie lekarskim fachem to nikogo nie będą interesowały tłumaczenia, ze nie zdążyłem przed operacją przynieść Ambu, bo mi się się nie chciało iść do magazynu, albo ktoś mi go nie doniósł. Brak profesjonalizmu = poważny błąd. W moim wypadku błąd ten kosztować może czyjeś życie i moją karierę. W tym wypadku kosztuje nasze nerwy, a CDP traci zaufanie klientów. Mogą to oczywiście próbować rekompensować, ale z każda godziną sytuacja wygląda dla nich coraz gorzej. Nie dość, że mail z informacjami o EK przychodzi za późno, to jeszcze od kilku godzin żaden z pracowników CDP nie raczył tu zajrzeć i zainteresować sie klientami! Nie jesteśmy jakimś bydłem, któremu rzuci się ochłap w postaci ''wyjaśnień i przeprosin'' w mailu, a my radośnie zaczniemy się uspokajać. Chcemy:
- konkretnych informacji o datach, rodzajach i zawartościach wysyłki,
- możliwościach łączenia i wysłania całości,
- informacji kto (konkretnie) i jak położył sprawę,
- rekompensaty za nerwy i stracony czas oraz de facto naruszenie umowy sprzedawca - klient po potwierdzeniu umowy.

I jak spróbują wcisnąć Worms Armageddon, to sie pofatyguję 1700km do Warszawy z Londynu i prezes będzie musiał przy mnie zjeść tą grę! ;P
A zatem: gdzie są ''niebiescy''?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:05, Homeja napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale gry komputerowe są najbardziej złożonymi produktami na rynku i często
przesunięcie premiery leży poza granicamy możliwości developera (wiem coś o tym jak szef projektu
stoi nad głową i wrzeszczy, że wszystko miało być na wczoraj:)).


Prawda. Z tym, ze jak wydawca wie kiedy ma premiere gry to zazwyczaj wczesniej przygotowuje pudelka i nie wysyla do klientow informacji, ze skoro dranie wiecej zaplacili za EK to niech sobie dluzej czekaja, bo nam sie pudelek do EK nie chialo przygotowac. Wolimy klienta masowego.

Dnia 21.10.2007 o 10:05, Homeja napisał:

Ludzie, którzy sie nie znają
a wygłaszają swoje racje są po prostu żałośni.


Kazdy ma prawo do wyglaszania swoich opini. A najzabawniejsze jest to, ze nie wiesz o co chodzi w tej sprawie i o co tak naprawde jest tu krytyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:10, Homeja napisał:

To dlaczego jesteś taki bojowniczo nastawion CDP. Cała ta afera nie jest winą CDP, gdyż oni
dali wszystko w odpowiednim czasie, winę ponosi producent tych pierdółek.


Bo to nie pierwszy raz, jak są takie problemy, po drugie to CDP, mogło wcześniej złożyć zamówienie na te jak to mówisz pierdółki, a zapewne zrobili to w ostatniej chwili. A i jakos nie wierzę że pracujesz w Cryteku, a i animator nie zajmuje się grafika z tego co wiem, wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:10, Homeja napisał:

To dlaczego jesteś taki bojowniczo nastawion CDP. Cała ta afera nie jest winą CDP, gdyż oni
dali wszystko w odpowiednim czasie, winę ponosi producent tych pierdółek.


Poczytaj prosze najpierw - dokladnie - ten watek. Ktos zaprezentowal maila jaki przyszedl od CDP. Poczytaj go dokladnie, wtedy zacznij wydawac osady i opinie kto jest winny, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mail mnie niezle zdenerwował place 200 zł wiec wymagam wydawca powinien pomyśleć o tym wcześniej a nie parę dni przed premierą zainteresować sie produkcja pudełek WG. mnie jest to lekceważenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to w wątku o wiedzminie ale napiszę i tutaj:

Dostaniecie grę później no trudno, ale zobaczcie jak utrudni to zabawę tym którzy kupili EK tylko z myślą o łatwym zysku i sprzedają ją `zaraz po premierze` na serwisach aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:11, Wojman napisał:

Prawda. Z tym, ze jak wydawca wie kiedy ma premiere gry to zazwyczaj wczesniej przygotowuje
pudelka i nie wysyla do klientow informacji, ze skoro dranie wiecej zaplacili za EK to niech
sobie dluzej czekaja, bo nam sie pudelek do EK nie chialo przygotowac. Wolimy klienta masowego.


Bo widzisz, czasami tak bywa, że producent dodatków leci sobie w kulki i ma gdzieś klienta. Naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz w to co piszesz (dla mniej kumatych chodzi mi o to, czy wierzy w to, że taka firma jak CDP zapomni o jakimkolwiek terminie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To etui to ma być jaskiś żart?
Dlaczego u góry nie jest złączone dwustronnie? (coś takiego, jak karton wycięty tylko z dołu, a u góry zostawiony.
Wygląda to źle. Cała reszta bosko ;)
Współczuję wszystkim zamawiającym EK, dobrze, że w ostatniej chwili z niego zrezygnowałem...
I będę się cieszył bogatymi dodatkami już za parę dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:15, Selv napisał:

Napisałem to w wątku o wiedzminie ale napiszę i tutaj:

Dostaniecie grę później no trudno, ale zobaczcie jak utrudni to zabawę tym którzy kupili EK
tylko z myślą o łatwym zysku i sprzedają ją `zaraz po premierze` na serwisach aukcyjnych.



Moznaby napisac trudno, gdyby to nie kosztowalo 199 zl i laskawie napisali o tym wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pięęęęknie :)
Najpierw przenosiny premiery (to rozumiem... chcieliście dopracować grę), potem problemy z serwerem (wynagrodzone "jakoś tam") a teraz jeszcze to :/

Nie mogliście wyprodukować wszystkich elementów? Kurde... mieliście przecież na to jakieś 3 miesiące! Przecież ludzie odpowiedzialni za produkcję są odpowiedzialni TYLKO za nią... Powinni wszystko przygotować... Nie uwierzę w to, że proces produkcyjny jakiegoś (czy kilku) elementu jest zbyt długi... Przecież żyjemy w czasach, gdzie wszystko (no... prawie wszystko) przygotowuje się masowo... tzn. wystarczy zaprojektować element - program - materiał - maszyna, która robi ten element odpowiednią ilość razy (mówiąc maszyna mam na myśli kilka maszyn...)

Dobra... i TO mogę zrozumieć, jeśli jakoś to wynagrodzicie i wszystkie elementy dotrą do nas w czasie krótszym niż 14 dni...

Ale co jest do jasnej Anielki z tym etui! Przecież to jest papier! A nie piękne etui (TWARDE) z materiałem! To już jest kpina... przecież taki "papierek" będzie podatny na zniszczenia, a właśnie od TEGO chcieliśmy uchronić nasze gry!... :/

Poza tym. Powiedzcie KTÓRE elementy są tworzone tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy:
-Serwer w czerwcu sie spi***olil i nie mozna bylo zamowic.
-Dostalismy naklejki i plakat -_-
-Przelozenie premiery z wrzesnia na koniec pazdziernika.
-Cyrki ze statusem "wyslane".
-Teraz nie będzie elementów EK.
-Pewnie dostaniemy w rekompensatę kolejne naklejki a elementy EK rok po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, przykro mi. Ja zamówiłem sobie podstawkę, ale i tak dostane 8 listopada - razem z Heroes Ludy Wschodu, zresztą rozumiem was. Sam bym chyba wyszedł z siebie. Bo niektórzy, zamawiali EK dla dodatków- dlaczego mają ich nie dostać? Inni by pocieszyć się różnymi bajerami, zanim ich komputer będzie w stanie spełnić wymagania gry - ja tak mam ;/ Z drugiej jednak strony gram.pl to nie fabryka pełna robotów. Tam pracują ludzie, fakt że to niekompetentne z ich strony, ale człowiek ma prawo sie pomylić! I jak sami podkreślacie projekt ten trwa 5 lat - więc mało osób było by wstanie wytrzymać to napięcie związane z - "wreszcie" - ukończeniem pracy, nad którą spędzili 1780 dni, od rano do nocy. Bądźcie wyrozumiali. Bo jeśli ktoś z was, nigdy nie zawiódł, niech pierwszy "rzuci kamieniem". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to świetne zabezpieczenie lub próba ograniczenia puszczania Wiedźmina na allegro za 50-100% drożej.
Marudzenie teraz już nic nie da, bo to CDP podaje warunki, zawsze możesz zrobić cancel, w kupowaniu przez internet możesz dokonać zwrotu produktu w 7 dni po zakupie i jeśli nie ruszyłeś opakowania w (przypadku programu ) więc nie ma problemu nawet z przedpłatą.

Możesz tylko wyciągnąć wnioski na przyszłosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować