Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

jeszcze jedno pytanie, a co z obiecanymi plakatami dla tych którzy zmówili grę w dniach 27-28.06.2007r ?

Z tego co pamiętam to w tych dniach serwis GRAM.PL był dość zapchany i pojawił się krótki not że dla wszystkich którzy zamówili gre w ciagu tych dni bonusowo będzie dorzucowny plakat, mam nadzieje że nikt sie z tgo nie wycofie i tak też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób gram.pl pozbyło się klienta, pierwszy i ostatni raz zamówiłem coś na gram.pl.
Mogliby wysłać grę ze wszystkimi dodatkami jakie mają w tej chwili, a resztę dosłać, a nie teraz dostaniecie wersje podstawową a dodatki kiedyś jak nam się zechce :] I mam nadzieję że jako.s wynagrodzą ludziom te niedogodności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla tych, którzy mówią, że marudzimy... Powiedzcie, jeśli ktoś nawala na całej linii, rekompensuje wam to naklejkami (?!) i plakatem... a potem ZNOWU nawala... nie bylibyście trochę wkurzeni? Poza tym 200 zł piechotą nie chodzi, a ja właściwie zapłacę za wydanie podstawowe 200zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:20, Kuwabara napisał:

Podsumujmy:
-Serwer w czerwcu sie spi***olil i nie mozna bylo zamowic.
-Dostalismy naklejki i plakat -_-
-Przelozenie premiery z wrzesnia na koniec pazdziernika.
-Cyrki ze statusem "wyslane".
-Teraz nie będzie elementów EK.
-Pewnie dostaniemy w rekompensatę kolejne naklejki a elementy EK rok po premierze.


Na liste mozna dodac jeszcze kilka innych wpadek. Moja ulubiona - po 24h od zamowienia EK Wiedzmina mialy byc wyslane mailem poszczegolne numery tych EK do nabywcow. Oczywiscie maili zadnych nie bylo. Byla za to lista, ktora i tak wystartowala co prawda, ale ze sporym opoznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:15, Homeja napisał:

Bo widzisz, czasami tak bywa, że producent dodatków leci sobie w kulki i ma gdzieś klienta.
Naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz w to co piszesz (dla mniej kumatych chodzi mi o to,
czy wierzy w to, że taka firma jak CDP zapomni o jakimkolwiek terminie)?

W takiej sytuacji rolą zleceniodawcy jest naciskać i wymóc na podwykonawcy dotrzymanie umowy. Jeśli tego nie zrobi to ponosi odpowiedzialność przed tym dla kogo pracuje, za to, że nie potrafi sobie dobrać odpowiednich współpracowników. W tej sytuacji mógł zawieść ktoś pracujący dla CDP, ale osoba pokrzywdzoną jest klient o którego CDP nie zadbało dobierając sobie nierzetelnych podwykonawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:34, stanlee napisał:

> poprawili byście dodatek do company of heroes który jest spartaczony (polonizacja)

Chciałem kupić, a co spartaczyli(dokładnie). Zresztą polonizacja WiCa była już cieniutka.

zapraszam do tematu o company of heroes - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:21, Selv napisał:

Jak dla mnie to świetne zabezpieczenie lub próba ograniczenia puszczania Wiedźmina na allegro
za 50-100% drożej.


A jak dla mnie - zenada. Dlaczego ja - uczciwy nabywca Edycj Kolekcjonerskiej mam miec trudnosci tylko dlatego, ze ktos odsprzedaje swoj egzemplarz na allegro czy w innym serwisie aukcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z kompetentnych moglby sie wypowiedziec w tym watku i poodpowiadac na wszystkie pytania dotyczace EK? zaczyna mnie juz to irytowac. narobiliscie burdelu, co jest tylko wasza wina, to powinniscie tu imo siedziec i sie tlumaczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi edycja podstawowa w zupełności wystarczy, a te zdjęcia są może nie najlepiej zrobione, ale w całości oddają piękno zawartości... Przecudny wiedźminek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem EK za dwie stówy i w sumie mogę kilka dni poczekać na dodatki, ale chcę wiedzieć jak długo będę musiał czekać! Tak naprawdę zirytowaliście mnie tym newsem. Dołączanie takiej informacji w formie malutkiego dopiska do głupawego newsa o zdjęciach edycji podstawowej to skandal! Niemal co godzinę wypuszczacie coraz to głupsze newsy o Wiedźminie, ale takie coś jak wypięcie się na trzy tysiące graczy, którzy płacą wam dwa razy więcej za grę nie zasługuje na własny nagłówek?
Kiedy raz po raz słyszy się jakie to bogate polskie wydania gier w porównaniu z zachodnimi rozpiera mnie duma, ale teraz wstyd mi za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, jestem uspokojony, napisze posta na trzeźwo...
Otóż Drogie CDP, jak można tłumaczyc się nie wyrobieniem z terminem, kiedy projekt EK mieliście już podczas pre-orderów? Była pokazana wizualizacja, wiec (mogę się mylic) mieliście to przygotowane, więc czemu zwlekaliście? EK jest tylko 2999 egzemplarzy więc to nie dużo. Jestem bardzo zażenowany tą sytuacją gdyż ZNOWU nie dopełniacie obietnic. Poza tym ludzie się pytają czy kupowaliśmy EK tylko dla dodatków... Po części tak, no bo inaczej oszczędzilibyśmy pieniądze kupujące edycję podstawową... CDP, która to już wpadka? Pamiętam wpadke z GW:N, wtedy dopiero się zdenerwowałem, bo zamówiłem pre-orderem, a inni kupili sobie w Empiku płacąc mniej odemnie i jeszcze mieli grę wcześniej... Żenua... Będe płacił za cały produkt (EK, za pobraniem) a dostanę grę bez dodatków... Mam nadzieje, że z tymi dodatkami, nie będzie jak z podkładką z Nightfalla (przyszła miesiąc po premierze, jeżeli nie dłużej)... Pracownikowi/om, którzy się tym zajmowali zarzucam BRAK PROFEZJONALIZMU! Wiedźmin to największa polska premiera, a wy żeście to zawalili... Cóż, trudno, każdy człowiek robi błędy, już poczekam....
Teraz garstka pytań do CDP:
- Co będzie wchodziło w skład pierwszej przesyłki?
- Czy waszą wpadkę zrekompensujecie Nam czymś?
- Kiedy macie zamiar wysłac dodatki?
- Czy do EK także dacie to ETUI na plyty? (chodzi mi o to czarne z logiem wilka bez napisów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie, że gdyby nie przesunięto premiery to od 14 września byśmy sobie grali w Wiedźmina i gdzieś tak pod koniec października ew. początek listopada dostalibyśmy elementy EK.
Czy CDP w końcu pofatyguje się, by odpowiedzieć na pytanie KIEDY zostaną nam dosłane elementy EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to Tobie jednak nie odpowiem ale zdaje sobie doskonale z tego, że nawet największe marudzenie, tupanie czy stwierdzanie `oszukali` nic nie da ;)
Taką CDP ma politykę, że przed każdą większą premierą pojawiają się niespodzianki bo wcześniejsza informacja jest zatajana do granic możliwości - by tylko można było groźnie tupnąć a wycofanie się było trudną decyzją. Gry i tak się rozejdą, a grożenie pięścią wygląda po prostu śmiesznie. Nie podoba się - zareaguj, a nie podskakuj jak wkurzony krasnoludek. Skoro ja zdaje sobie sprawę, że nie zareaguje nikt, CDP musi wiedzieć to jeszcze lepiej niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:30, Domaku napisał:

Teraz garstka pytań do CDP:
- Co będzie wchodziło w skład pierwszej przesyłki?
- Czy waszą wpadkę zrekompensujecie Nam czymś?
- Kiedy macie zamiar wysłac dodatki?
- Czy do EK także dacie to ETUI na plyty? (chodzi mi o to czarne z logiem wilka bez napisów)

I jeszcze jedno:
- kto jest za to odpowiedzialny i jakie poniesie konsekwencje (ewentualnie kiedy zostanie wystawiony na widok publiczny i ile dacie smoły i piór)?

@ Irexus

Dnia 21.10.2007 o 10:30, Domaku napisał:

Wiecie ... zdenerwowałem sie teraz ... GRAM.PL wyraziło w ten sposób brak szacunku dla klijętów ... aż mi ich > żal ;/

Klientów, czy pracowników CDP? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie standardowe wygląda świetnie. W sumie cieszę się, że nie kupiłem EK. Po pierwsze 2 stówy na grę to według mnie trochę za dużo, po drugie byłbym teraz - jak wszyscy, którzy zamówili edycję kolekcjonerską - niesamowicie wkurzony. A tak mogę spokojnie, bez nerwów czekać (jeszcze 2 -3 dni) na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować