Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Wygląd standardowej edycji bardzo dobrze się prezentuje. A co do naszych EK, to jak to będzie? Dostaniemy same dvd boxy z płytkami czy zapakowane w etui na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie - popatrzcie na to ze strony CDP.
2999 Edycji Kolekcjonerskich - niech z tego 2500 osób kupiło tylko jeden egzemplarz, reszta kupiła po 2 sztuki. Robi się nam z tego około 2700 dodatkowych przesyłek + bonusów żeby wynagrodzić graczom opóźnienie.
Niech przesyłka + bonus kosztuje CDP jakieś 10 zł za sztukę - chyba nie muszę podawać ile jest 2700 * 10zł :)
Niezłe straty. Jakby nie patrzyć miesięczna pensja kilku osób. Może wina nie leży po stronie CDP tylko po stronie firmy produkującej dodatki? Pewnie to wtedy ona zostanie obarczona kosztami. Tak czy inaczej są to duże pieniądze i pewnie ktoś za to odpowie - może i nawet z własnej kieszeni (wylaniem z pracy czy oddaniem koszów). Powiem tylko, że współczuje.
Niestety ale pewnie ludzie, którzy na razie się uczą i nie mieli okazji zobaczyć jak to jest w prawdziwym życiu tego nie zrozumieją i dalej będą narzekać i wyzywać CDP. Może kiedyś jak dostaną w końcu po dupie i zobaczą, że czasem jak człowiek się stara i wkłada w swoją pracę wszystkie siły a i tak z jakiegoś powodu coś się zawali to zrozumieją, że czasem nie da się wszystkiego przewidzieć i niestety ale popełnia się błędy - na tym w końcu polega to nasze egzystowanie.
Ze swojej strony dziękuję, że gra wpadnie w moje łapki wcześniej - jakoś przeżyję, że koszulkę założę na siebie tydzień później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta super Panowie (i podobno Panie) z CDP spie**zyli robote a zamawiający EK mają dostać po d*pie. Spodziewam się wysyłki przez poczte polską (zamawiałem kurierem) a ta jak zawsze zgubi/zniszczy przesyłke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bywa. A miałem taką nadzieję, że sobie pooglądam ArtBook i Bestiariusz już 23/24 :D.
Oby części, których nie dostanę od razu przysłali kurierem i to dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:37, WojtusioR napisał:

No cóż, bywa. A miałem taką nadzieję, że sobie pooglądam ArtBook i Bestiariusz już 23/24 :D.
Oby części, których nie dostanę od razu przysłali kurierem i to dość szybko


I w nienaruszonym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

wysylka dotyczy gry - czyli pakietu, ktory umieszczony jest powyzej na zdjeciach (za wyjatkiem gramowego rekawa, ktory jest w edycji gramowej podstawowej).
- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz koszt.
- mozliwosc laczenia i wysylki calosci, prosimy o bezposredni kontakt z nami w poniedzialek (mailem lub telefonicznie).

informacje, ktore przeslalismy w mailu sa rzeczywista przyczyna tej sytuacji. proces przygotowania tego wydania okazal sie znacznie bardziej skomplikowany niz zalozony plan i nikt z nas na pewno tego nie ukrywa. oczywiscie koncowa ocena pozostaje po Waszej stronie - tutaj rowniez nikt nie zaprzecza faktom, jak rowniez bezsensownie sie tlumaczy. jest to zwiazane z tym, ze na proces takiej produkcji skalda sie bardzo wiele elementow, ale to na ostatni z nich spada odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:36, Arturex1 napisał:

>A tak mogę spokojnie, bez nerwów czekać (jeszcze 2 -3 dni) na premierę.

A wiadomo już, czy to będą 2, czy 3 dni? Bo mam nadzieję, że 2 :D



Nie mam pojęcia. W zamówieniu jest napisane, że paczka zostanie dostarczona we wtorek lub środę. Czyli pewnie, przy odrobienie szczęścia, będziesz się mógł cieszyć Wiedźminem już za 2 dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Ek wiedźmina nie zamawiałem,kupie sobie zwykłą edycję...ale wiecie co Wam bym radził?
Poproście o możliwość zmiany sposobu płatności (jeśli ktoś płacił przelewem) na "przy odbiorze"... i płaćcie na raty. 100 zł za grę... a resztę za dodatki które przyjdą później. Jeśli będą przysyłane pojedynczo, to np. 20 zł za medalion, 20 zł za artbook, i tak dalej...
Jak CDP poczuje na własnej skórze jak to jest dostawać swoją należność "w ratach" to następnym razem nie spartoli takiej sprawy z zamówieniami.

P.S Post pisany jak najbardziej serio. Firma złamała warunki umowy. Cały zestaw EK miał być przed premierą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

- mozliwosc laczenia i wysylki calosci, prosimy o bezposredni kontakt z nami w poniedzialek
(mailem lub telefonicznie).


Adres BOK czy może jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony troche szkoda, że nie bedzie calosci razem. W koncu place za to wydanie pare groszy. Z drugiej strony - to co najwazniejsze, czyli sama gra przybedzie na czas ;-)
Mam tylko szczera nadzieje ze nie bedziemy musieli czekac na reszte gratow 2 tygodnie i ze nie przyjda pocztą polską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej niech oddadza te 200 zl :( zenada jescze nigdy nie czulem sie tak upokozony!! mam wiele wersji kolekcjonerskich i nigdy nie mialem zadnych klopotow z ich pozyskaniem az do momentu gdy zdecydowalem sie na wiedzmina z gram.pl szok:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:40, Arclight napisał:

> - mozliwosc laczenia i wysylki calosci, prosimy o bezposredni kontakt z nami w poniedzialek

> (mailem lub telefonicznie).

Adres BOK czy może jakiś inny?

dokladnie - najprosciej odpowiadajac na wczorajszego maila (tam jest poprawny adres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz
koszt.


Rozumiem, że kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować