Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Właśnie przeczytałem maila od CDP i nieco sie zirytowałem.
Za moją EK zapłąciłem z góry, już tydzień temu, wszystko było wporządku, nawet pojawiła się informacja, że moja przesyłka będzie wysłana jutro (w poniedziałek), podali nawet numer listu przewozowego.
I ciach. W niedziele mail w przeprosinami i wyjaśnieniami, że coś nie wyszło. Artbooka nie zdążyli wydać? Pudełka jeszcze nie ponumerowane? Gdzie tu jakiś problem? Arty, ktore w artbooku się znajdą powstały parę lat temu (gdy tworzono plany koncepcyjne gry), a to, że będzie 3000 pudełek z wersją EK też wiadome jest od dawna. Pudełka i artbooki można było przygotować ze sporym wyprzedzeniem, całe miesiące wstecz.
Narazie wyślą mi płyty z grą.
Ja mam szczerą nadzieję, że nie będą to same płyty chamsko wrzucone do jakiejś koperty, tylko przynajmniej jakos nam to zapakują (no, bo podstawowej wersji gry chyba nam nie przyślą, napisali, że "płyty z grą").

W moich oczach podknięcie jest dość znaczne. Czy nie miała to być największa polska premiera wszechczasów? Triumf rodzimych programistów? Produkt na miare największych tytułów zachodu?
A o kłopotach poinformowali mnie po 5 dniach od skasowania moich 200zł, na 1 dzień przed wysyłką...
Wiedzieli chyba o tych kłopotach wcześniej, mogli dać znać.

Pozostaje żyć nadzieją, że wszystkie elementy za które się zapłaciło w końcu, w nienaruszonym stanie w końcu do mnie kiedyś dotrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh już kolejny raz zawodzicie. Mam pytanko czy nie zapomnieliście o tym dodatkowym plakacie który miał być zadość uczynieniem za problemy z kupnem EK wtedy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:47, Xardas87 napisał:

to znaczy ,że jeśli chce dostać całości w jednej przesyłce to wystarczy że napisze do was na
adres e-mail . Czy lepiej będzie skątaktować sie telefonicznie .


No i jeszcze jedno, jakbyście planowali wysłać dodatki do EK pocztą polską, to czy jak ktoś poprosi o całość razem a zamawiał kurierem to dostanie całość kurierem czy Pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz

Formą taką jak wybrał klient czy Pocztą Polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

jest to zwiazane z tym, ze na
proces takiej produkcji skalda sie bardzo wiele elementow, ale to na ostatni z nich spada odpowiedzialnosc.


A czy moglbys sie odniesc do tego posta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=6522

W skrocie: w ulotce z Empiku jest informacja o tym, ze bedzie mozna nabyc EK Wiedzimna. Moje pytanie zatem jest takie: dlaczego klienci Empika beda mieli mozliwosc otrzymania od razu calego zestawu (bo przeciez w sklepie nie powiedza "a macie tu wersje podstawowa, zaplacie 200 PLN, a po dodatki zgloscie sie za dwa tygodnie"), a klienci, ktorzy zamowili gre w sklepie gram.pl maja czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnerwił mnie e-mail, ale cóż powinienem być wyrozumiały ... Mimo to mam nadzieję, że jakoś to wynagrodzicie DODATKOWO (np. bonusowe 100 wPLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie... mam nadzieję, że się cała ekipa wyspała :/

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

oczywiscie koncowa ocena pozostaje po Waszej stronie - tutaj rowniez nikt
nie zaprzecza faktom, jak rowniez bezsensownie sie tlumaczy.

Hmm... mamy robić ankietę, czy przez aklamację forumową uznamy, że klienci są niezadowoleni z postawy CDP? W związku z tym, ze raczej jesteśmy niezadowoleni chciałbym się dowiedzieć, czy będzie nam ten specyficznej jakości thriller rekompensowany? No i czy w końcu się dowiemy kto układał ów plan, który tak żałośnie poległ w starciu z ''niespodziewanie'' brutalną rzeczywistością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz koszt -w jakiej kolejności bedziecie wysyłać . To znaczy w kolejności numerów zamówień , czy w jakiś inny magiczny plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:49, Wojman napisał:


O proszę no ładnie CDP. Nam to karzecie czekać a Empikowi to od razu dajecie. Wstydzilibyście sie. Coraz bardziej tracicie w moich oczach. I nie niezasłaniający się tym że podpisaliście z nimi umowę której musicie dotrzymać, to wam nic nie da. Denerwujecie coraz bardziej waszych klientów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:46, Strider napisał:

I ciach. W niedziele mail w przeprosinami i wyjaśnieniami, że coś nie wyszło. Artbooka nie
zdążyli wydać? Pudełka jeszcze nie ponumerowane? Gdzie tu jakiś problem? Arty, ktore w artbooku
się znajdą powstały parę lat temu (gdy tworzono plany koncepcyjne gry), a to, że będzie 3000
pudełek z wersją EK też wiadome jest od dawna. Pudełka i artbooki można było przygotować ze
sporym wyprzedzeniem, całe miesiące wstecz.
Narazie wyślą mi płyty z grą.
Ja mam szczerą nadzieję, że nie będą to same płyty chamsko wrzucone do jakiejś koperty, tylko
przynajmniej jakos nam to zapakują (no, bo podstawowej wersji gry chyba nam nie przyślą, napisali,
że "płyty z grą").


przeczytaj prosze maila i informacje powyzej - a odpowiedz bedzie prosta. nie, nie same plyty z gra
a caly pakiet w etui.

Dnia 21.10.2007 o 10:46, Strider napisał:

W moich oczach podknięcie jest dość znaczne. Czy nie miała to być największa polska premiera
wszechczasów? Triumf rodzimych programistów? Produkt na miare największych tytułów zachodu?
A o kłopotach poinformowali mnie po 5 dniach od skasowania moich 200zł, na 1 dzień przed wysyłką...
Wiedzieli chyba o tych kłopotach wcześniej, mogli dać znać.


jest i nikt tym faktom nie zaprzecza. tutaj powiazanych jest kilka procesow, czesc zautomatyzowana,
jak platnosc, mailing z potwierdzeniem, logistyka - przygotowanie takiej wysylki zajmuje znacznie wiecej czasu,
do tego dochodza czynniki zewnetrzne, niezalezne od nas (jak chociazby dostarczenie elementow EK).
nie wszystko odbywa sie w tym samym czasie, niestety.

Dnia 21.10.2007 o 10:46, Strider napisał:

Pozostaje żyć nadzieją, że wszystkie elementy za które się zapłaciło w końcu, w nienaruszonym
stanie w końcu do mnie kiedyś dotrą.


tutaj rowniez prosze przeczytaj informacje powyzej. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moose a skad ta pewnosc ze zalozysz ja ttydzien pozniej? W mailu pisze tylko "zaraz po premierze"dokladnych ram czasowych nikt nie podal to zaraz moze byc rownie dobrze za miesiac... ( i jestem prawie ze pewny ze gdyby mail brzmial "dodatki zostana wyslane kurierem do tygodnia po premierze" wielu ludzi jakos by to przelknelo.. tyle ze nam nikt nie raczyl odpowiedziec nawet co dostaniemy 2 dni przed premiera?moze wcale nie edycje podstawowa tylko plytki w papierowych kopertach? ( " postanowilismy wyslac gre 2 dni przed premiera a dodatki pozniej")
Ja naprawde moge zrozumiec fakt ze cos moglo pojsc nie tak ale przydalyby sie przynajmniej jakies konkretne terminy i wyjasnienia bo pytan jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:56, Xeoo napisał:

Ja naprawde moge zrozumiec fakt ze cos moglo pojsc nie tak ale przydalyby sie przynajmniej
jakies konkretne terminy i wyjasnienia bo pytan jest wiele.


Zanim to napisałeś mogłeś przeczytać co napisał Tuddrussel Wyjaśnił co dostaniemy i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie o jednym - odpadnie nam radość z dostania wszystkiego za jednym razem, ale nic nie odbierze nam radości z posiadania tej wyjątkowej edycji, bo w końcu wszystko dostaniemy. jeśli zaszły jakieś trudności to ja osobiście wole dostać grę na czas, a resztę później, niż czekać na wysłanie całości.
jednego nie można zarzucić CDP, że nie oferuje nam emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:46, Krondar napisał:

Tylko dwa pytania:
1) Czy wysylka reszty gratow na wasz koszt bedzie kurierem?
2) Realny czas wysylki reszty to : tydzien? Dwa?
Pozdrawiam,
K


- tak, ale mozna to zmienic (czesc osob, ze wzgledu na mozliwosc odbioru wybiera poczte)
- jak napisalem powyzej sukcesywnie od wtorku, o rozpoczeciu wysylki poinformujemy na pewno mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:53, Xardas87 napisał:

- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz
koszt -w jakiej kolejności bedziecie wysyłać . To znaczy w kolejności numerów zamówień , czy
w jakiś inny magiczny plan


Pewnie na kogo wypadnie, na tego bęc. I wyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:45, Homeja napisał:

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę. Ja tam się nawet
nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy
do upadłego:P


Ależ oczywiście, że najpierw bym nacieszył oczy dodatkami, zobaczył czy koszulka dobrze leży:) i w ogóle...., a potem łaskawie uruchomiłbym (albo usiłowałbym uruchomić...:)) samą grę. Ba...dodatki powierzchownie można "obczaić" w trakcie instalacji gry, co zawsze robię gdy mam z takowymi do czynienia.

Trochu mnie zawiedli z tą Edycją Kolekcjonerską...nie po to zapłaciłem z góry 200 PLN, żeby martwić się o dojście aż dwóch przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować