Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 11:05, Tuddrussel napisał:

zlecilismy, aby w naszych edycjach nie bylo naklejek z certyfikatem.


O, pierwsza pocieszająca wiadomość :) A czy mógłbyś rozwiać wątpliwości co poniektórych. We wtorek 23 będą rozsyłane dodatki, czy 30? I czy będą jakieś mejle komu już wysłaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam widzę że odpowiedź była tylko mi się strona nie odświeżyła... ok dla mnie wszystko już jest jasna i w sumie się nie martwię... bo nieszczęścia chodzą po ludziach i to się zdarza... i tak wierzę w CDP a tak naprawdę to najważniejsza jestprzezcież sama gra ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czas uspokoić trochę formę wypowiedzi i nerwy drodzy gramowicze. CDP czy to ze swojej winy, czy z winy podwykonawców zawiodło nasze oczekiwania (moje również, sam czekam na tą EK od początku miesiąca). Nie ma jednak powodów, by od razu ich tak piętnować. Dajcie im szanse na odzyskanie silnej pozycji w swoich oczach. Niech odpowiedzą na kilka pytań.
1. Jak będziecie wysyłać elementy EK, kurierem, pocztą, czy zgodnie z pierwotnym zamówieniem całego zestawu przez klienta? Dla tych którzy nie czytali wcześniejszych wypowiedzi proszę o zaznaczenie, że wysyłacie na swój koszt.
2. Czy planujecie jakąś gratyfikacje, za poniesione szkody "psychiczne" :) swoich klientów. Jeżeli tak, to jakie dokładnie?
3. Czy ta skandaliczna informacja, że w empiku będzie można kupić EK w całości jest prawdziwa. Jeżeli tak, to dlaczego tak się stało i co się dzieje z waszym programem lojalnościowym, który był do tej pory bez zarzutu.
Jeżeli rzeczywiście w empiku będzie ta EK, to w jaki sposób zamierzacie wyrównać te stratę i nerwy swoim klientom.

Na koniec muszę zaznaczyć, że sam nikogo nie potępiam. Zdążają się różne problemy, nie wszystkie do przeskoczenia. Informuje jednak, że nikt nie lubi czuć się gorszy i oszukany. Dla tego mam nadzieje, że CDP "uczyni zadość" swoim klientom, a my dalej będziemy mogli traktować was jak firmę bezkonkurencyjną w całej Polsce i sporej części europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:03, Bartek 93 napisał:

> - jak napisalem powyzej sukcesywnie od wtorku, o rozpoczeciu wysylki poinformujemy na
pewno
> mailem
Hmm... od wtorku... po kolei numerami czy "na chybił trafił"??


w tej chwili, tej informacji nie moge sprawdzic, najpewniej jutro bedziemy mogli ja podac,
jak przypuszczam bedzie to zgodnie z numeracja, ale te informacje jeszcze potwierdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:07, Strider napisał:

A tak ni z gruszki, ni z pietruszki, ma ktoś może na podorędziu link z listą nicków i numerów
EK które im przysługują? Jakoś przegapiłem, gdy były podawane, a maila z moim numerem nie dostałem,
koniec końców nie wiem nawet jaki numer mam.

Proszę bardzo: http://wiedzmin.gram.pl/lista.html. Gratuluję numeru 1424.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie mamy co narzekać. Gry wydawane przez inne firmy w edycji podstawowej mają tylko płytkę i instrukcje. A w CDP prawie zawsze są jakieś bajery. Dlatego i tak ich uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:11, Tuddrussel napisał:

> > - jak napisalem powyzej sukcesywnie od wtorku, o rozpoczeciu wysylki poinformujemy
na
> pewno
> > mailem
> Hmm... od wtorku... po kolei numerami czy "na chybił trafił"??

w tej chwili, tej informacji nie moge sprawdzic, najpewniej jutro bedziemy mogli ja podac,
jak przypuszczam bedzie to zgodnie z numeracja, ale te informacje jeszcze potwierdzimy.

Aha:) To mam spore sznase na dostanie w przyszłym tygodniu:D numerek 270
A właśnie "sukcesywnie" czyli około ile dziennie (wiem głupie pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie, mam Athlona 2000+, Ati Radeon 9600XT 256MB, 1024 RAM. Zamawiać czy nie? Boje się że nie pókdzie mi. Dodam że na tym sprzęcie (i odpowiedniej optymalizacji mojej windy) przeszedłem Gothica 3 na średnio niskich detalach. A na jednej stronce czytałem że twórcy mówili że minimalne wymagania są trochę zawyżone, bo testowali też grę np. na Athlonie 1700+ i stwierdzili że da sie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:09, Wojman napisał:

> rozumiem, ze ta informacja jest zastanawiajaca - ok, z tym, ze wysylke trzeba przygotowac
znacznie
> wczesniej niz dostarczyc do sklepu na wystawe te kilka egzemplarzy EK - najwaznieszy jest
czas.

Informacja jest tym bardziej zastanawiajaca... jesli pod uwage wezmie sie fakt, ze na gram.pl
byly newsy z informacja o tym, ze naklad EK Wiedzimna zostal wyprzedany. Co wiecej sami (pracownicy
CDP) jeszcze nie tak dawno zarzekaliscie sie, ze EK Wiedzmina po za zamowieniem w sklepie gram.pl
nie bedzie mozna nabyc w sprzedazy detalicznej.

Miałem właśnie o to zapytać, chyba ktoś tu w kulki leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:03, Tuddrussel napisał:

rozumiem, ze ta informacja jest zastanawiajaca - ok, z tym, ze wysylke trzeba przygotowac znacznie
wczesniej niz dostarczyc do sklepu na wystawe te kilka egzemplarzy EK - najwaznieszy jest czas.

To jest po prostu skandal. Wy sobie z nas robicie jaja. Przecież nie po to zamawiam EK w waszym sklepie, żebyście ją najpierw wysyłali po sklepach, a klientów okłamywali, że niby nie zdążyliście, bo takie mają być te nasze odpicowane. Powiedz po prostu kto za to wyleci z roboty, bo nie wyobrażam sobie, by taka postawa wobec klienta, takie chamstwo z waszej strony, po prostu mogło przejść bez echa.Wiedzieliście, ile będzie potrzebnych tych wersji, pomijam już to, że miał to być exclussive, a nie rzecz z Empiku, wiedzieliście ile czasu potrzeba na to, by je przygotować, czego dowodem jest to, że Empik swoje dostanie, a nas sie olewa i pomiata w taki sposób.
Co zamierzacie zrobić, dać, dodać by zrekompensować nam, waszym klientom, to że zachowujecie się jak absolutnie niekompetentny i nieprzyjazny klientowi sprzedawca?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ochotę na EK ale w ostateczności zdecydowałem sie na wersje podstawową, która i tak jest świetna. Dostałem maila, że wysyłka nastąpi w poniedziałek, co mnie niezmiernie cieszy. Czekam z niecierpliwością na RPG roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:16, Necromancer napisał:

Ja miałem ochotę na EK ale w ostateczności zdecydowałem sie na wersje podstawową, która i tak
jest świetna. Dostałem maila, że wysyłka nastąpi w poniedziałek, co mnie niezmiernie cieszy.
Czekam z niecierpliwością na RPG roku!!


W pełni się z tobą zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niewyrozumiali

Oni przecież nie cieszą się z tego, że coś poszło nie tak
Prcowali kilka lat nad tą grą i dla nich też ciosem byłaa taka wpadka
jesteśmy ludźmi, każdy moze się pomylić
bądźcie trochę bardziej wyrozumiali
to nie jest fajne jak najpierw przez kilka lat wypoiadacie się pozytywnie a jedna wpadka przekreśla cały projekt
przecież nie potrzebujecie dodatków aby odpalić grę
przecież gra jest tu najważniejsza a wy o tym zapominacie

Do CDP:
Podziwiam Was, że potraficie przyznać się do błędu
Nie przejmujcie się tymi obraźliwymi postami
Jeżeli gra będzie dobra to każdy o tym zdażeniu zapomni

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:16, Necromancer napisał:

Ja miałem ochotę na EK ale w ostateczności zdecydowałem sie na wersje podstawową, która i tak
jest świetna. Dostałem maila, że wysyłka nastąpi w poniedziałek, co mnie niezmiernie cieszy.
Czekam z niecierpliwością na RPG roku!!


EK jest dla tych którzy mają kasę i są miłośnikami wiedźmina... Mnie na coś takiego nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno... jaka jest pewność, że elementy EK na 100% dotrą? Czy CDP będzie sprawdzał, czy kurier dostarczył przesyłkę? Głupio by było dostać za 200 zł grę uboższą niż edycja o 100 zł tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować