Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Doskonale cię rozumiem:) Odpisałem ci tylko byś tak jak teraz pisał opanowany z kultura, nie używając zbędnych wulgaryzmów:)

ramiro cruiz CZY BĘDZIECIE WYSYŁAĆ WSZYSTKIE ELEMENTY EK RAZEM CZY ODDZIELNIE?

Już Tud napisał że wszystko w jednej paczce:) Przecież trzeba by mieć nierówno pod sufitem by coś wysyłać w środę potem w czwartek.. Pomyśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą gratyfikacją za szkody moralne z opóźnieniem wysyłki dodatków mogłaby być podkładka wiedźminowa (ta skórzana ma się rozumieć) albo chociaż to bonusowe etui co w podstawce, albo... (a wymyślcie coś fajnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:39, ramiro cruiz napisał:

PARE PYTAŃ DO CDP:
-OD KTÓREGO WTORKU ZACZYNACIE WYSYŁKĘ?
-ILE PRZESYŁEK MOŻNA WYSŁAĆ W JEDEN DZIEŃ?

Miło, że ktoś przeczytał mojego posta. Te dwa pytania sa najistotniejsze.

Dnia 21.10.2007 o 11:39, ramiro cruiz napisał:

-CZY BĘDZIECIE WYSYŁAĆ WSZYSTKIE ELEMENTY EK RAZEM CZY ODDZIELNIE (NP.MEDALION WE WTOREK, ART
BOOK I BESTIARIUSZ W ŚRODĘ)?

Chcą oddzielnie, ale jeśli chcesz razem, zadzwoń do nich jutro.

Dnia 21.10.2007 o 11:39, ramiro cruiz napisał:

Może to kogoś zdenerwować, że krzyczę, ale chciałbym, by mój post był zauważony.

Szkoda, że nie ma opcji zmiany rozmiaru czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:42, hagen321 napisał:

ale spokojniue przecież każdy z nas dostanie wszystkie dodatki do EK tylko w pózniejszym terminie.a
czy w EK też będzie etui????


Nie nie będzie, czytaj przyklejony post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładki jak ktoś wspomniał dobry pomysł;). Ale bez przesady, czy my, jak dajemy ciała w jakiejś sprawie, też staramy się zadośćuczynić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w Faq jest napisane, ze EK nie dostanie etui. Czemu jednak wcześniej Tuddrussel napisał:

"przeczytaj prosze maila i informacje powyzej - a odpowiedz bedzie prosta. nie, nie same plyty z gra
a caly pakiet w !!!!!!!!!!!etui!!!!!!!!."

Dlaczego są sprzeczne informacje, i dlaczego EK nie dostanie etui placac 200zl ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jestem zła, nie powiem :) Ale co zrobić?
Mam jednak naprawdę szczerą nadzieję, że MASTERLINK nie zawali sprawy. Szczerze mówiąc to właśnie tego najbardziej się obawiam. Obyście zadbali o porządne dostarczenie przesyłek w idealnym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam powiedzieć.... rok czekałem na poprawę, mówię sobie "sprawdzimy", po tym jak rok 2006 zakończył się wpadką z NeverWinter Nights 2 (poprzedzoną innymi)... Miały być wprowadzone od nowego roku nowe procedury i....?
Z dwóch złych rozwiązań wybrano to mniej złe, przynajmniej będzie można grać...

Jak CDP ma zamiar nas ugłaskać po tej wpadce... może jakaś smycz z Wiedźminem?

Jeszcze, aby tylko Masterlink nie zniszczył tych dodatków, jak będą rzucać na taśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:35, Wojman napisał:

Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, poczawszy od najblizszego wtorku.

Gdzie jest napisane, że Tudd miał na myśli najbliższy wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bardzo mnie zawiedliście! Tyle czekałem na Wiedźmina, a tu klops. :/ W związku z zaistniałą sytuacją mam jedno pytanie. Czy możliwe jest wysłanie całej EK w jednym zamówieniu? Wolałbym takie rozwiązanie, ponieważ w tą środę nikogo nie będzie u mnie w domu (sprawy rodzinne... :/), a poza tym wolę cieszyć się całą kolekcjonerką, nie jej częścią. :/ Jeżeli już odpowiedziano na podobne pytanie to przepraszam. Wrodzone lenistwo nie pozwala mi przeczytać całego wątku od początku. :)

EDIT: Popieram skórzaną podkładkę jako dodatkową rekompensatę. :) Tylko nie zapomnijcie o tej pierwszej - plakacie + naklejce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:43, Taschon napisał:

> PARE PYTAŃ DO CDP:
> -OD KTÓREGO WTORKU ZACZYNACIE WYSYŁKĘ?
> -ILE PRZESYŁEK MOŻNA WYSŁAĆ W JEDEN DZIEŃ?
Miło, że ktoś przeczytał mojego posta. Te dwa pytania sa najistotniejsze.
> -CZY BĘDZIECIE WYSYŁAĆ WSZYSTKIE ELEMENTY EK RAZEM CZY ODDZIELNIE (NP.MEDALION WE WTOREK,
ART
> BOOK I BESTIARIUSZ W ŚRODĘ)?

Chcą oddzielnie, ale jeśli chcesz razem, zadzwoń do nich jutro.
> Może to kogoś zdenerwować, że krzyczę, ale chciałbym, by mój post był zauważony.
Szkoda, że nie ma opcji zmiany rozmiaru czcionki.


Taschon źle zrozumiałeś moje ostatnie pytanie. Wiem, że gra i elementy EK będą rozsyłane oddzielnie, ale chodzi mi o to, czy reszta elementów EK są wysyłane razem czy oddzielnie.
PS. Dzięki, że pofatygowałeś się odpowiedzieć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:47, Lex napisał:

Nie no, bardzo mnie zawiedliście! Tyle czekałem na Wiedźmina, a tu klops. :/ W związku z zaistniałą
sytuacją mam jedno pytanie. Czy możliwe jest wysłanie całej EK w jednym zamówieniu? Wolałbym
takie rozwiązanie, ponieważ w tą środę nikogo nie będzie u mnie w domu (sprawy rodzinne...
:/), a poza tym wolę cieszyć się całą kolekcjonerką, nie jej częścią. :/ Jeżeli już odpowiedziano
na podobne pytanie to przepraszam. Wrodzone lenistwo nie pozwala mi przeczytać całego wątku
od początku. :)


Podpisuję się pod pytaniem Lex''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:41, Stwór napisał:

Doskonale cię rozumiem:) Odpisałem ci tylko byś tak jak teraz pisał opanowany z kultura, nie
używając zbędnych wulgaryzmów:)

Bez przesady, wulgaryzmów, zbędnych lub koniecznych, nie było. Do tej pory ;P
Zastanawia mnie jednak cisza w tym temacie... czyżby jednak była nadzieja? Cóż brak natychmiastowej odmowy należy uznać, za dobry znak :)

EDIT:
Och jej, jak pięknie. Jest sticky! No to ok, jest gratyfka, teraz tylko cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam narzekać nie będę wiem że dla Koneserów EK to jest jakiś problem ale ja się ciesze tym że ta gra w ogóle wychodzi i że będę miał zaszczyt w nią pograć...a tak nawiasem mówiąc (Normalny pakiet z grą będzie po 100zł,tak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:47, ramiro cruiz napisał:

Taschon źle zrozumiałeś moje ostatnie pytanie.

Nie. Po prostu nie doczytałem :P.

Dnia 21.10.2007 o 11:47, ramiro cruiz napisał:

PS. Dzięki, że pofatygowałeś się odpowiedzieć. ;]

No problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:51, Homeja napisał:

Ehh dzieciakczi jak niedostaniecie swojej EK to się popłaczecie? Baardzo doosłe zachowanie.

''Buuu, mamusiuuuu, ten cholernnyyy CDP spieerdoooolił sprawęęę, jaaa chceee EKaaa juuż teeeraz!''
Nie ma to jak zamawianie gry +18 przez 12-13 latków. Jak to mawiają żal.pl

Akurat jest tak, że jestem animatorem i pracuję w Crytek''u i ci nieco wiem jakie moga być
przeboje związane z zbliżjącą się premierą. Praca po 20h i wiele, wiele innych rzeczy, które
MUSZĄ (podkreślenie by ja) być gotowo choćby nie wiem co. Co do spóźnienia EK, to napewno ktoś
za to beknie (nawet jeżeli miałoby to oznaczać zwolnienie sporej grupy ludzi)


Czytając Twojego posta, można wywnioskować, że to Ty masz 12 lat, dorwałeś się do kompa z dostępem do sieci i wypisujesz banialuki, wymyślając przy tym bajeczki, że pracujesz dla Crytek''a.
Wyobraź sobie, że my za same dodatki płacimy około 100 złotych, więc jakby nie patrzeć równowartość Edycji Podstawowej. Co więcej płacąc za Edycję Kolekcjonerską z góry, byliśmy pewni, że wszystkie elementy tejże dojdą w jednej przesyłce.

A POZA TYM, KTO TO SłYSZAł, żEBY O CZYMś TAKIM INFORMOWAć NAS NA DZIEń PRZED PLANOWANą WYSYłKą, TOż TO JAKAś KPINA!!!!! I jeszcze decydować o tym, co dla nas lepsze, bez pytanie nas o zdanie. Kupa tam, szkoda gadać.

To jest tak, jakbyś zamówił sobie samochód ze wszystkimi bajerami (skórzane siedzenia, alufelgi, klimatronik itd.), a sprzedawca po wzięciu całej zapłaty powiedział Ci, że dodatków nie ma i dał Tobie samochód bez skórzanych siedzeń i prosząc, żebyś na jakiś czas wstawił do środka krzesło z kuchni. Acha, tego wypas radia też nie ma, ale daliby Tobie jako bonusik kabel umożliwiający podłączenie standardowego radia, które zapewne masz u siebie w domu, do wejścia od zapalniczki. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować