Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 11:43, Wolus1 napisał:

> ale spokojniue przecież każdy z nas dostanie wszystkie dodatki do EK tylko w pózniejszym
terminie.a
> czy w EK też będzie etui????

Nie nie będzie, czytaj przyklejony post.



znaczy chcesz powiedzieć że nie dostaniemy dodatków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hagen, czytaj ze zrozumieniem, z tego co tam jest napisane, można wywnioskować, że nie dostaniemy tego ''rekawa'' - reszte dodatkow (w tym te z EK) - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:48, Arclight napisał:

Tak, jutro rano napisz maila na wysyłka[at]gram.pl z informacją, że chcesz wszystko w jednej
przesyłce.


Dzięki za odpowiedź. Jednak teraz mam dylemat. Olać sprawy rodzinne i zagrać w Wiedźmina już w tą środę, czy czekać ma cały zestaw. Jednak chyba lepiej jest dostać cały zestaw (czerpiąc z tego maksymalną ilość rodości :)). Może zagram w TW po premierze, ale będę miał pewność, że gra będzie w nienaruszonym stanie (żadnych połamanych zaczepów na instrukcje, powgniatanych obwolut itp.). I teraz mam pytanie (następne :)). Jeżeli wybiorę wysyłkę całości, to kiedy powinienem dostać przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:44, Tuddrussel napisał:

dokladnie - najprosciej odpowiadajac na wczorajszego maila (tam jest poprawny adres)


BTW od której jutro można tam do was dzwonić?

mogliście troche wczesniej poinformować o zaistniałym problemie a nie na dzień przed wysyłką? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:56, donaan napisał:

Czyli jest możliwa opcja by wysłać całą EK na raz ?


No to jak już edytowałeś to ja też edytuje info. Na górze jest odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:58, JaMES` napisał:

mailer zwrocil mi maila wyslanego pod wysylka@gram.pl


Dlatego warto wyslac maila pod podany adres mailowy (dok@gram.pl), ktory byl w liscie od CDP wczoraj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przepraszam, ale zadam to pytanie - koszt wysylki czego?

z tego co pamietam, to koszta wysyłki wynosiły 0zl tylko i wylacznie przy przedplacie na konto.

Nie podoba mi się to w jaki sposób osoby zamawiające EK zostały potraktowane. Najbardziej jednak boli chyba to, że powierzyło się zaufanie sklepowi, który niedość że niedotrzymał obietnicy, to pozowlił aby EK ukazało się wcześniej w EMPIKu w całości (bez znaczenia że będzie to kilka czy kilkanaście sztuk). Rozumiem że "pierszeństwo EMPIKu" to wybór mniejszego zła - gdyż jak mniemam opóźnienie wysyłki do nich mogłoby spowodować nałożenie kar finansowych.

Niemniej - przypominam wszystkim posiadającym dowody iż to właśnie dziś należy udać sie w okolice urn wyborcznych i niekierując się emocjami - oddać głos.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:01, Arturex1 napisał:

A no i mam jedno ważne pytanie : Czy mogę określić, o której mogą mi przywieźć paczkę z grą?
Bo np. do godziny 17 nie ma mnie w domu.


To już dostajesz numer przesyłki i baw się z kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:03, AirArtur napisał:

CZy mogę uzyskać odpowiedź na pytanie :

Dlaczego płacąc 200zł za EK nie otrzymamy dodatkowego etui tego z EP ??


Obejrzyj zdjecia na www.gram.pl/sklep.asp
Tam jest narysowane dużo większe i ładniejsze etui na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego problemu nie mam, bo i tak nie zagram przed premierą - nie będzie mnie w domu :P
Dodatki mają rozsyłać od najbliższego wtorku, czyli całe EK pewnie też jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować