Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 12:01, nemantis napisał:

z tego co pamietam, to koszta wysyłki wynosiły 0zl tylko i wylacznie przy przedplacie na konto.


Pamiec masz slaba. Podczas zamawiania EK Wiedzmina mozna bylo za 10 wPLN kupic specjalny zeton dzieki ktoremu przesylka jest za free. A gdybys dokladnie przeczytal maila od CDP to bys wiedzial, ze wszystkie elementy dodatkowe zostana przyslane na koszt CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę.. albo i nawet bardzo =/

> EDIT: Popieram skórzaną podkładkę jako dodatkową rekompensatę. :) Tylko nie zapomnijcie o tej pierwszej - plakacie + naklejce. ;)

Tak, też myślę, że to była by wystarczająca rekompensata.. Bo nie chciałbym - za opóźnienia w przesyłce dostać kolejnej naklejki, plakatu czy jakiegoś innego drobiazgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to ogólnie taka śmieszna sprawa.. czyli dostaniemy biedniejszą przesyłkę niż Ci co zamówili podstawową wersje :P (Na razie biedniejszą:) ale to etui akurat mi zwisa i powiewa :) niepotrzebne coś co przeszkadza wyjmować płytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-ciach-

Dnia 21.10.2007 o 11:50, Yorrickus napisał:

A POZA TYM, KTO TO SłYSZAł, żEBY O CZYMś TAKIM INFORMOWAć NAS NA DZIEń PRZED PLANOWANą WYSYłKą,
TOż TO JAKAś KPINA!!!!! I jeszcze decydować o tym, co dla nas lepsze, bez pytanie nas o zdanie.
Kupa tam, szkoda gadać.

To jest tak, jakbyś zamówił sobie samochód ze wszystkimi bajerami (skórzane siedzenia, alufelgi,
klimatronik itd.), a sprzedawca po wzięciu całej zapłaty powiedział Ci, że dodatków nie ma
i dał Tobie samochód bez skórzanych siedzeń i prosząc, żebyś na jakiś czas wstawił do środka
krzesło z kuchni. Acha, tego wypas radia też nie ma, ale daliby Tobie jako bonusik kabel umożliwiający
podłączenie standardowego radia, które zapewne masz u siebie w domu, do wejścia od zapalniczki.
I tak dalej.



mocno przesadzasz. Odwolujac sie do Twojego porownania. To tak jakby do tego samochodu za tydzien/dwa przyjechal monter i zamontowal Ci wszystkie dodatki, dorzucajac jeszcze od firmy klimatyzacje.
Wiec nie ma co dramatyzowac imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:05, Kafar napisał:

Ale to ogólnie taka śmieszna sprawa.. czyli dostaniemy biedniejszą przesyłkę niż Ci co zamówili
podstawową wersje :P (Na razie biedniejszą:)


No chyba nie, bo napisali, że będzie wszystko oprócz etui z EP, bo etui macie dostać inne, ale też od razu chyba. Tak ja to zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:05, Kafar napisał:

Ale to ogólnie taka śmieszna sprawa.. czyli dostaniemy biedniejszą przesyłkę niż Ci co zamówili
podstawową wersje :P (Na razie biedniejszą:) ale to etui akurat mi zwisa i powiewa :) niepotrzebne
coś co przeszkadza wyjmować płytki :)

Cicho nie psuj mi niedzielno-wyborczego poranka... ;P

[G. odmaszerowuje odpruć ''rękaw'' koszuli i kredką namalować na nim łeb wilka - czasu ma dość, zdąży przed przesyłką ;P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Aha, a ja głupi myślałem, że grę otrzymam jakieś 1,5 do 2. tygodni po premierze. :) Dzięki Arclight za odp. Uspokoiłeś mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:05, Kafar napisał:

Ale to ogólnie taka śmieszna sprawa.. czyli dostaniemy biedniejszą przesyłkę niż Ci co zamówili
podstawową wersje :P (Na razie biedniejszą:) ale to etui akurat mi zwisa i powiewa :) niepotrzebne
coś co przeszkadza wyjmować płytki :)


Nie taka znów śmieszna - jak zamawiałem EK, też musiałem walczyć z serwerem, za co dostałem rekompensatę w postaci plakatu i naklejki, teraz też oczekuję czegoś fajnego. Dwie wpadki z zamówieniami przedpremierowymi. No cóż - najważniejsze, żeby gra doszła 2 dni przed premierą w nienaruszonym stanie, a później - również nienaruszone dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:08, Lerten napisał:

Nie taka znów śmieszna - jak zamawiałem EK, też musiałem walczyć z serwerem, za co dostałem
rekompensatę w postaci plakatu i naklejki, teraz też oczekuję czegoś fajnego. Dwie wpadki z
zamówieniami przedpremierowymi. No cóż - najważniejsze, żeby gra doszła 2 dni przed premierą
w nienaruszonym stanie, a później - również nienaruszone dodatki.


Ale trzeba jedno zrozumieć. To nie zawinił, ani CD Projekt, ani gram.pl tylko firmy które CDP zlecił wydrukowanie i zrobienie dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podczas zamawiania EK Wiedzmina mozna bylo za 10 wPLN kupic specjalny zeton dzieki ktoremu przesylka jest za
> free. A gdybys dokladnie przeczytal maila od CDP to bys wiedzial, ze wszystkie elementy dodatkowe zostana
> przyslane na koszt CDP.

nie twórz prosze nadinterpretacji, bo nie chodzi mi tu o dosłanie elementów, ale o podstawową wysyłke w przypadku braku wPLN. Gdyby gram.pl kazało dopłacic za "dosłanie reszty elementów" - to uznałbym bym, iż mamy prima aprilis.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem EK ale zmieniłem na zwykłą. Dlaczego? Bo doszedłem do wniosku, że zależy mi na grze a nie na dodatkach. Koszulkę sobie kupię w przyszłości:-)
Ach już we wtorek albo w środę będę grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:10, Piotrbov napisał:

> Nie taka znów śmieszna - jak zamawiałem EK, też musiałem walczyć z serwerem, za co dostałem

> rekompensatę w postaci plakatu i naklejki, teraz też oczekuję czegoś fajnego. Dwie wpadki
z
> zamówieniami przedpremierowymi. No cóż - najważniejsze, żeby gra doszła 2 dni przed premierą

> w nienaruszonym stanie, a później - również nienaruszone dodatki.

Ale trzeba jedno zrozumieć. To nie zawinił, ani CD Projekt, ani gram.pl tylko firmy które CDP
zlecił wydrukowanie i zrobienie dodatków.


To prawda - ale wszelkie gromy spadają na pośrednika - w tym wypadku gram.pl i CDP (co jest zrozumiale). A poza tym - nie powiesz mi chyba, że źle przygotowane serwery do przyjęcia zamówień na EK Wiedźmina, nie były winą gram.pl

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:05, Sero21 napisał:

EDIT: Popieram skórzaną podkładkę jako dodatkową rekompensatę. :)


A ja nie, bo skorzana podkladke juz mam. :) Dla mnie moglby byc kufel z Wiedzminem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:13, Wojman napisał:

> EDIT: Popieram skórzaną podkładkę jako dodatkową rekompensatę. :)

A ja nie, bo skorzana podkladke juz mam. :) Dla mnie moglby byc kufel z Wiedzminem. :)


Też może być :) Albo figurka Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować