Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 17:06, Lord Ariel napisał:

TTBoS-> Trochę się boję za wszystko zapłacić od razu jak dostanę grę nawet jeśli będzie
do tego faktura.Obawiam się, że wezmą kasę, a dodatków nie przyślą.


Nie ma takiej możliwości prawa konsumenta są w takich sytuacjach bardzo rygorystyczne dla sprzedającego czyli w tym wypadku CDP :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama nadzieje że dodatki otrzymamy najpózniej w następnym tygodniu a co do płatności to hyba nie ma problemu . nawet jeśli się nie ma paragonu a ma się w statusie zamówienia wysłane to cd projekt będzie pamiętał o nas i wyśle wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:42, Bartek 93 napisał:

Hmm.. nie będę się wdawał w szczeniacką kłótnie kilku użytkowników z jednym %#$%@ (no co karzdy
to może interpretować jak chce :P)

Ja też. I w dodatku niektórym przydałby się słownik (ludzie, jak można napisać "sęsie"?)

Dnia 21.10.2007 o 16:42, Bartek 93 napisał:

CDP wcale nie brakuje kasy!

W to nie wątpie ;)

Dnia 21.10.2007 o 16:42, Bartek 93 napisał:

Po prostu firma produkująca im któryś z bajerków się troszkę spóźniła i pakowanie i się troche
sypło

Troszkę się spóźniła? Zawalila raczej do potęgi "n-tej" :/

Dnia 21.10.2007 o 16:42, Bartek 93 napisał:

Niebiescy ładnie przeprosili i obiecują rekompensate

Naprawdę nie wiem, dlaczego większość z Was zadowala się takim czymś. Zamawianie EK to była rzeź - odpuściłem sobie i zamówiłem w nocy, ale i tak z niego zrezygnowałem (bo to co chcę - soundtrack i mapa - jest w wydaniu podstawowym) pare dni temu.
CDP dowaliło, jednak jakoś to naprawili. Teraz kolejna już gigantyczna wtopa. Bez przesady...

Dnia 21.10.2007 o 16:42, Bartek 93 napisał:

A bajery zaczną wysyłać już we wtroek

Najwcześniej. Najpóźniej po premierze. Więc jest różnica prawie tygodnia.

Dnia 21.10.2007 o 16:42, Bartek 93 napisał:

I nikt niczego nie straci (poza CDP) na tym

Ach... Czyli graczy zirytowanych już tym wszystkim nie liczymy?;>
BTW: Może CDP zamiast spamować na gram.pl nowymi fascynującymi wpisami o Wiedźminie zrobiłaby to EK na czas :/
Mamy bardzo ładną stronę Wiedźmina, więc nie wiem po co o każdej drobnostce informować.
Mimo, że czekam na Wiedźmina bardzo, to irytuje mnie to.
CDP potężnie Wiedźmina reklamuje, a nawet nie potrafi wysłać swojej gry w całości w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się boję i napiszę maila żeby mi całe Ek naraz przesłali.Wolę trochę poczekać i dostać to za co zapłaciłem niż, później żałować (niekompletne bonusy ,zniszczone itd.)
Wujcio Dobra Rada radzi używaj funkcji odpowiedź :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:46, Irexus napisał:

Dobra przepraszamy juz nie bedziemy sie kłucić ;]

Ale tak na poważnie to CDP ładnie sie zachował ja nic do nich nie mam . Przeprosili , obiecali
cos dorzucić wiec jest oki ;]

Pozdro for all !!


Ładnie? Zamiast ostrzec nas o tym, że mogą wystąpić jakieś problemy z dostawą tak z dwa tygodnie temu, zanim musieliśmy potwierdzić zamówienie i w niektórych przypadkach (na przykład w moim) zapłacić z góry te 200 zeta (i tym samym dać potencjalnym kupcom szansę na zmianę zdania co do zakupu tej edycji), to ni stąd ni zowąd piszą jakiegoś ogólnikowego maila na dzień przed planowaną wysyłką. Co więcej, gdy potwierdziliśmy już zamówienie, to też byliśmy zapewniani, że EK będzie wysyłana planowo, tj. pięć dni przed premierą. Na stronie z zamówieniami już od kilku dobrych dni mam, że przesyłka jest już praktycznie wysłana - więc sorry, ale według mnie zachowali się wyjątkowo nieprofesjonalnie, bo na pewno w sytuacji zorientowali się nieco wcześniej, niż na dwa dni przed premierą.
Daj spokój, to tak jak dostać z liścia w twarz. Ale co zrobić, mam nadzieję, że wysyłanie dodatków, nie mówiąc już o samej grze, pójdzie w miarę bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

Ja też. I w dodatku niektórym przydałby się słownik (ludzie, jak można napisać "sęsie"?)

:)

Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

W to nie wątpie ;)

A adresat wątpi :)

Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

Troszkę się spóźniła? Zawalila raczej do potęgi "n-tej" :/

No wiesz skoro wysyłka zacznie się we wtorek czyli dzień po wysyłce 1 kawałka:)

Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

Naprawdę nie wiem, dlaczego większość z Was zadowala się takim czymś. Zamawianie EK to była
rzeź - odpuściłem sobie i zamówiłem w nocy, ale i tak z niego zrezygnowałem (bo to co chcę
- soundtrack i mapa - jest w wydaniu podstawowym) pare dni temu.
CDP dowaliło, jednak jakoś to naprawili. Teraz kolejna już gigantyczna wtopa. Bez przesady...

No wiesz... mi akurat nie zleży czy dostene bajery jutro czy zadwa tygodnie, dla mnie najważniejsza jest gra, a kolejny, nawet niewielki bajerek jest przyjemny:D

Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

Najwcześniej. Najpóźniej po premierze. Więc jest różnica prawie tygodnia.

E... zaczną wysyłać pierwsze paczki we wtorek, kiedy ostatnie wyślą, niewiadomo

Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

Ach... Czyli graczy zirytowanych już tym wszystkim nie liczymy?;>

Ech tam, chodziło mi o strate materialną ( napisał że go oszukali i stracił 200zł)

Dnia 21.10.2007 o 17:19, Oskar24 napisał:

BTW: Może CDP zamiast spamować na gram.pl nowymi fascynującymi wpisami o Wiedźminie zrobiłaby
to EK na czas :/
Mamy bardzo ładną stronę Wiedźmina, więc nie wiem po co o każdej drobnostce informować.
Mimo, że czekam na Wiedźmina bardzo, to irytuje mnie to.
CDP potężnie Wiedźmina reklamuje, a nawet nie potrafi wysłać swojej gry w całości w terminie...

No wiesz... reklama a wysyłka to dwa rożne dziły, więc karzdy wykonuje swoje zadanie, to troche jak winić ministra budownictwa za niedopilnowanie wysłania dopłat dla rolników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać na Mike''a lub Tudda (albo kogoś innego, kto ma wiedzę na ten temat).
Sama wpadka pokazała brak profesjonalizmu, ale brak obecności i aktywności jakiegokolwiek pracownika CDP/Gram.pl w tak trudnej sytuacji imo jest skandalem. Nawet weekend. Fakt, Tudd się wypowiedział, ale wszystkiego nie wyjaśnił. Niektóre pytania zignorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:29, donaan napisał:

Jeszcze jedno, emaila wysyłać na dok@gram.pl czy na wysylka@gram.pl ?


Na dok@gram.pl

Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry, prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i tel. 22 519 69 69).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam jeszcze jedno pytanie, na które tutaj nie widziałem odpowiedzi.
Czy jeżeli w zamówieniu od ok dobrych kilku dni mam status wysłane, to jest szansa na to że jednak otrzymam całość EK? Czy jednak każde zamówienie będzie niekompletne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:30, Mychaa napisał:

To ja zadam jeszcze jedno pytanie, na które tutaj nie widziałem odpowiedzi.
Czy jeżeli w zamówieniu od ok dobrych kilku dni mam status wysłane, to jest szansa na to
że jednak otrzymam całość EK? Czy jednak każde zamówienie będzie niekompletne?

Każdy tak ma, wszyscy dostaną niepełną wersje, chyba że zażyczysz sobie dostać później w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:31, donaan napisał:

> To ja zadam jeszcze jedno pytanie, na które tutaj nie widziałem odpowiedzi.
> Czy jeżeli w zamówieniu od ok dobrych kilku dni mam status wysłane, to jest szansa
na to
> że jednak otrzymam całość EK? Czy jednak każde zamówienie będzie niekompletne?

Każdy tak ma, wszyscy dostaną niepełną wersje, chyba że zażyczysz sobie dostać później w całości.

To w takim razie dlaczego ja dostałem maila z wiadomością że moje zamówienie będzie niekompletne, a dziewczyna nie dostała takiego maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TTBoS-> Doskonale o tym wiem(przynajmniej ja), ale wysłałem z pytaniami już 2 maile i co, nico bo CD-Projekt chyba dzisiaj baluje, a nie odpowiada. W ogóle nie wiem po co to podali ten adres e- mailowy. Pełen nieprofesjonalizm, oczekiwałem coś więcej po firmie, która podobno jest najlepsza w branży gier w Polsce.Pozdrawiam wszystkich, którzy uważaja tak samo a z tego co widzę to sporo osób się wpienia i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia, ale jest jasno powiedziane że nie wyrobili się z produkcją. Skoro powinni wysyłać po numerkach, a jednak coś by wyprodukowali i powysyłali kilka całych w co wątpię to bym nie dostał takiego maila ponieważ jak zamawiałem miałem numer 32 (widać mnie jako anulowane zamówienie, nie mam pojęcia dlaczego, kolejny błąd..). Więc wnioskuje że najprawdopodobniej że ona dostanie maila jutro.

Lord Ariel-> widziałeś kogoś w pracy w niedziele wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taka sytuacja się wydarzyła, ale skoro tak wyszło należy cieszyć się że ma się możliwość dostania GRY (bo ona jest najważniejsza a nie jakieś albumy, karty itd.) przed premierą. Dla tych którzy czują się oszukani/nabici w butelkę itd. mam jeden apel - zacznijcie myśleć jak ludzie dorośli. Bo życie ma to do siebie że jest nieprzewidywalne i czasami pewne sytuację są układają się nie tak jak powinny. Poza tym weźcie pod uwagę presje z jaką dystrybutor musi się zmierzyć (moment przełomowy w historii polskiej rozrywki multimedialnej). Na koniec dodam tylko że szkoda iż tak się stało, ale serdecznie dziękuje że zamiast uciekania od odpowiedzialności potraficie uderzyć się w pierś i przyznać do błędu i wysłać GRĘ na czas, bo to w końcu ona jest najważniejsza (w każdym razie na pewno dla tych którzy tak jak ja czekają już ładnych parę lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować