Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 19:10, Tepest napisał:

CHCEMY DIGIPACKÓW A NIE ZWYKŁYCH PUDEŁEK W EK!!!


Rowniez podpisuje sie pod tym - ide o zaklad, ze gawiedz (wowczas w liczbie bodaj 2-3 osob) oredujaca na przelomie czerwca/lipca o zwykle wydanie w EK, nie ma tak naprawde pojecia, co to wydanie luksusowe digipackowe (takie mial np. Oblivion, a i wlasciciele edycji rozszerzonej Wladcy Pierscieni Jacksona moga sie nim poszczycic, nie wspominajac, ze to standard przy porzadnych wydaniach plyt z muzyka), a i przy Wiedzminie mozna bylo sie spodziewac, ze nie bedzie zabezpieczen typu koniecznosci ciaglego wkladania i wyjmowania plyty, ktore sa i tak bardzo rzadkie na niniwie gier komputerowych. Ale coz, to byla niezla wymowka dla CDP, zeby nie informujac o tym oficjalnie zaoszczedzic sobie na opakowaniach, zalosne :(
Z tego co pamietam, CDP zapewnial, ze wszystko w EK bedzie mialo podwyzszona jakosc - jakos mi sie nie widzi, ze te standardowe, wolajace o pomste swoja obecnoscia w EK, nawet nie slimy (a ludzilam sie, ze chociaz zrobia z tego przyzwoite przezroczyste pojedyncze slimy, jak przy wydaniach muzycznych), a najzywklejsze pudelka mialy cos wspolnego z podwyzszona jakoscia :(
Co do opoznien, rzeczywiscie irytujaca wtopa, ale z doswiadczenia przypominam, ze byl tzw. czas kampanii wyborczej i dla drukarn, badz producentow niektorych gadzetow priorytetem sa partie, i nie ma zadnych wyjatkow.
I jeszcze raz - bardzo ladnie prosze o digipack zamiast tych "zadoscuczyniajacych gadzetow", dla mnie chociaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:08, zolenderek napisał:

Ja na przykład wolałbym poczekać i otrzymać komplet.


To przeczytaj przypiety post. Albo wypowiedzi pracownika CDP, ktore byly w tym watku. Wiedzialbys, ze istnieje mozliwosc otrzymania calego kompletu w jedenej przesylce, tyle tylko ze na ten zestaw bedziesz musial jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

teraz podpisy pod digipakiem nic nie dadza (nie ma czasu na produkcje) w sumie juz nie bylo czasu na zmiane pudelka (na CD/DVD) gdy ruszal preorder na EK (gdy rzucilem moj pomysl Pudelka "szufladkowego")

Wiec gdy juz wtedy nie mozna bylo nic zmienic to jakim cudem CDP nie wyrobilo sie z elementami ? Chinskie dzieci nie zdazyly wyrzezbic "medalionow" ? czy moze skleic Artbookow ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:48, marilla napisał:

> CHCEMY DIGIPACKÓW A NIE ZWYKŁYCH PUDEŁEK W EK!!!

Rowniez podpisuje sie pod tym - ide o zaklad, ze gawiedz (wowczas w liczbie bodaj 2-3 osob)
oredujaca na przelomie czerwca/lipca o zwykle wydanie w EK, nie ma tak naprawde pojecia, co
to wydanie luksusowe digipackowe (takie mial np. Oblivion, a i wlasciciele edycji rozszerzonej
Wladcy Pierscieni Jacksona moga sie nim poszczycic, nie wspominajac, ze to standard przy porzadnych
wydaniach plyt z muzyka), a i przy Wiedzminie mozna bylo sie spodziewac, ze nie bedzie zabezpieczen
typu koniecznosci ciaglego wkladania i wyjmowania plyty, ktore sa i tak bardzo rzadkie na niniwie
gier komputerowych. Ale coz, to byla niezla wymowka dla CDP, zeby nie informujac o tym oficjalnie
zaoszczedzic sobie na opakowaniach, zalosne :(
Z tego co pamietam, CDP zapewnial, ze wszystko w EK bedzie mialo podwyzszona jakosc - jakos
mi sie nie widzi, ze te standardowe, wolajace o pomste swoja obecnoscia w EK, nawet nie slimy
(a ludzilam sie, ze chociaz zrobia z tego przyzwoite przezroczyste pojedyncze slimy, jak przy
wydaniach muzycznych), a najzywklejsze pudelka mialy cos wspolnego z podwyzszona jakoscia :(
Co do opoznien, rzeczywiscie irytujaca wtopa, ale z doswiadczenia przypominam, ze byl tzw.
czas kampanii wyborczej i dla drukarn, badz producentow niektorych gadzetow priorytetem sa
partie, i nie ma zadnych wyjatkow.
I jeszcze raz - bardzo ladnie prosze o digipack zamiast tych "zadoscuczyniajacych gadzetow",
dla mnie chociaz :)



Nie no teraz to juz przesadzacie. Przecież jest wyraźnie powiedziane, że nie będzie digipacka, tylko te 3 osobne slimy, z pomysłu na temat digipacka już dawno zrezygnowano, więc jak możecie teraz oczekiwać, że specjalnie dla was wyprodukują takie opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:10, Tepest napisał:

CHCEMY DIGIPACKÓW A NIE ZWYKŁYCH PUDEŁEK W EK!!!


Nie będę cham i podpiszę się również, ponieważ digipack jest imho dużo ładniejszy, klimatyczny i wyróżniający się, ja opakowanie płyt wydania kolekcjonerskiego ma być wyróżniające się. Kioskowe pudełka macie panowie w 150 innych grach stojących na waszej półce - wersjach kioskowych, jak to już zostało ładnie określone. Co do wytrzymałości, to jeśli EK nie jest od tego żeby obchodzić się z nią jak ze starą Motorolą - jeśli nie będziecie nią rzucać po ścianach, a nie wątpię, że nie będziecie, nic się z nią nie stanie przez dłuuuugi czas. Poza tym, jak mawia mój kolega, digipacki są w pytkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to możemy sobie wołać o digipacki i tak naszych próźb nikt nie wysłucha. Ja nawet nie zauważyłem kiedy zmienili digi na zwykłe plastyki ;|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff... juz sie balem ze cos zlego sie dzieje z moja EK :P najwazniejsze zeby doszla w przyszlym tygodniu :> bo akurat kumpel do Polski leci to mi ja przywiezie :D :] a co do dodatkow to moze tez sie zalapie na nie ;) a jak nie to na gwiazdke odbiore.
pozdrowienia dla kapanych w goracej wodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zdrowy rozum, nie chodzilo mi bynajmniej o masowa zmiane opakowan, bo CDP, mimo wielu glosow, w tym mojego w czerwcu/lipcu, wypielo sie na to od dluzszego czasu i zrobilo swoje za zamknietymi wlasciwie drzwiami, a zartobliwa prosbe wyludzenia od ktoregos z niebieskich jednego z probnie wyprodukowanych w czerwcu egzemplarzy digipacka, a takie sa z cala pewnoscia :)
Jestem dlan gotowa zrezygnowac z tych przeprosinowych gadzetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tą całą sytuacją zmieszany :|
Przed chiwilą przeczytałem tego newsa i maila którego otrzymałem. Jak mam być szczery, to wcale nie byłem zaskoczony że coś się spieprzy... :/
Nie dość że zmieniło się trochę wydanie, to jeszcze opóźnienie, ale na szczęście w Ich winy...
Ja mam jeszcze pytanie:
CZY JAK DOSTANE PRZESYŁKĘ TO ZAPŁACĘ 199 ,- ZA SAMĄ GRĘ?? <jeżeli bym nie dostał całego zestawu>

i jeszcze dla tych wszystkich, co są za DIGIPACKIEM to pierwszy wygląd EK.../zdjęcie znalezione na Allegro/
Ja też za nim jestem :)

20071021201732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:57, Ali G napisał:

>ciach

teraz podpisy pod digipakiem nic nie dadza (nie ma czasu na produkcje) w sumie juz nie bylo
czasu na zmiane pudelka (na CD/DVD) gdy ruszal preorder na EK (gdy rzucilem moj pomysl Pudelka
"szufladkowego")

Wiec gdy juz wtedy nie mozna bylo nic zmienic to jakim cudem CDP nie wyrobilo sie z elementami
? Chinskie dzieci nie zdazyly wyrzezbic "medalionow" ? czy moze skleic Artbookow ? ;]


CZeść

Niestety Ali masz racje. Nie ma czasu na zminę opakowania dla płyt w Wiedźminie. Bardzo wielu gramowiczów opowiedziało sie za innymi opakowaniami i tak juz zostanie.

Co do "chińskich dzieci" to powiem że elemety które opóźniły wysylke były produkowane w Polsce. Medialiony były juz dawno gotowe.

Niestyty decydujaca dla daty była "jakość" produktów. Gdyby były gorszej jakości nic by sie nie "spóźniło" Proces przygotowania (jego czasochłonność) okazał sie dłuższy niż wszyscy przypuszczali - jest w tym oczywiście Nasza wina, ale na niektóre rzeczy/wypadki przy produkcji - nawet niebiescy nic nie poradzą.

informację że nasz producent nie zdąży z przygotowaniem otrzymaliśmy pod koniec tygodnia. Do piątku wiele osób walczyło o przyspiesznie niektórych procesów ale już nie dało sie wiele zrobić.

Stąd informacja o "dzielonej" wysyłce w weekend.

Pamiętajcie że dla nas jest to równiez absolutnie niekomfortowa sytuacja. Po pierwsze naraziliśmy sie na wasz "gniew" po drugie poniesiemy bardzo wysokie, dodatkowe koszty wysyłek.

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy od Was, w których jesteście wyrozumiali. Niestety duże produkcje wiążą sie z wiekszym ryzykiem produkcyjnym (szczególnie w okresie wyborów parlamentarnych)

Przeprosiliśmy za to i obiecaliśmy rekompensatę. Nic więcej nie mozemy już zrobić.

Małym posieszeniem dla wszystkich przyszłych posiadaczy Wiedźmina jest to, że otrzymaja najbardziej "wypasione" wersje standardowe i kolekcjonerskie na świecie. A to juz przeciez cos ? Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy będą wysyłane te dodatki????? i czy trzeba będzie płacic od razu pęlną cene i czy fakture można dostac tylko jeżeli bierze się na firme czy normalnie a jeżeli na firme to dostaniemy paragon w środe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..///ciach/////....

Dnia 21.10.2007 o 20:19, SzaacH napisał:

Przeprosiliśmy za to i obiecaliśmy rekompensatę. Nic więcej nie mozemy już zrobić.

Małym posieszeniem dla wszystkich przyszłych posiadaczy Wiedźmina jest to, że otrzymaja najbardziej
"wypasione" wersje standardowe i kolekcjonerskie na świecie. A to juz przeciez cos ? Prawda?



Ok spoko itd. ale małe pytanie bo już wysłałem maila by jednak gra została do mnie wysłana dopiero po skompletowaniu wszystkich dodatków i teraz moje pytanie czy dużo brakuje tych dodatków ?? i czy rzeczywiście we wtorek przyszły zostanie już wysłane całe EK czy jeszcze potrzeba będzie czekać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy byłaby możliwość aby owe digipacki pojawiły się kiedyś do kupienia w gramowym sklepie? Myślę, że znalazłoby się wielu chętnych... nawet na zamówienie...
Oj żałuję, że wczesniej nie zareagowałem na bezzasadne uwagi forumowiczy na temat jakości i praktyczności owych opakowań:/
Czekamy na dalesze informacje, oby gra była warta nerwów ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować