Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 20:29, SzaacH napisał:

chętnie bym powiedział ale .... nie wiem :). Na pewno jutro damy jakieś info w tej sprawie.
TAk jak napisałem powyżej do piątku walczylismy o produkcje na czas. Nikt nie dopuszczał do
siebie myśli o opóźnieniu wysyłek. Dlatego też nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tym temacie.


Wiec jak wytlumacysz fakt, ze dla Empikow Edycja Kolekcjonerska gry Wiedzmin jakos jest skompletowana? I wrescie dlaczego wbrew zapowiedziom, ze te edycje bedzie mozna kupic tylko w sklepie gram.pl pojawia sie ona w sprzedazy w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:02, SzaacH napisał:

Hummm myślałem ze ta sprawa jest wyjasniona. poniżej link do EK:


Ja o tym wiem. Chodziło mi o to, że w pierwszej "części" EK dostaniemy samą grę, a więc to samo co w edycji podstawowej bez rękawa. Ale nie to było istotą mojego wpisu. Zależy mi na odpowiedzi na pytanie:

Dnia 21.10.2007 o 21:02, SzaacH napisał:

Czy dostarczenie drugiej części EK, a więc wszystkiego poza grą, będzie w jakiś sposób monitorowane
przez CDP?


Chodzi mi o to, czy CDP w jakiś sposób dopilnuje dostarczenia drugiej "części" EK do naszych domów? Głupio by było, gdyby paczka zaginęła gdzieś w Polsce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:50, SzaacH napisał:

BTW: A ty jaką wersję kupiłeś?

Jak można Alego pytać jaką wersję kupił... Jak jest wybór to on kupuje EK zawsze.

Jaka jest różnica w dniach jeżeli chciałbym cały pakiet razem, czy to 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej naprawdę myślałam, że skoro pojawił się na forum ktoś z CDP to może po to aby wyjaśnić pewne sprawy - ale nie, będzie trzeba jutro tracić czas i dzwonić do DOKu... w dodatku pewnie okaże się, że moja paczka i tak już nie mogę zdecydować jaką metodą chcę otrzymać EK.

EDIT: PONAWIAM PYTANIE PRZEDMÓWCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:41, SzaacH napisał:

Ale tak jak zapowiedziałem, być może umieścimy kilka elementów
o których wspomincie w sklepie.

Dla chętnych


No ja mysle ze w asortymencie sklepu znajdzie sie tak wychwalana (niemal jak reklama :P) przez Mike''a skórzana podkladka pod mysz ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:51, Wojman napisał:

I wrescie dlaczego wbrew zapowiedziom, ze te edycje bedzie mozna kupic tylko w sklepie gram.pl
pojawia sie ona w sprzedazy w sklepie.

Była mowa o tym w czerwcu, że po jednym dwóch egzemplarzach trafi do większych sklepów znanych sieci (empiki, MM...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:50, SzaacH napisał:

Ali - ale o co komon - :))

Przecież gołym okiem widać jakie sa różnice pomiedzy EK a standardem. JEśłi ktoś nie miał szczęścia
lub kasy kupił standard i też ma cos minimalnei innego dla siebie. a to chyba dobrze.

BTW: A ty jaką wersję kupiłeś?


Kolekcjonuje EK wiec nie podstawowa :P

dla mnie EK to podstawowa plus wszystko dodatkowe ,place wiecej wiec wymagam wiecej i to troche glupio wyglada ze dostaje i tak pewnie zafoliowana edycje podstawowa w pudle edycji kolekcjonerskiej ,ale bez rekawa ;]

no dobra nasi politycy nie umarli za Nicee to ja nie umre za rekaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:53, Paranoja napisał:

Jej naprawdę myślałam, że skoro pojawił się na forum ktoś z CDP to może po to aby wyjaśnić
pewne sprawy - ale nie, będzie trzeba jutro tracić czas i dzwonić do DOKu... w dodatku pewnie
okaże się, że moja paczka i tak już nie mogę zdecydować jaką metodą chcę otrzymać EK.


Hmm ja teraz też już zbaraniałem i nie wiem czy dobrym był pomysł wysyłanie mila by wysłali wiedźmina jak będę mieli wszystkie dodatki ;s.

zdało by sie by SaacH napisał czy we wtorek przyszły zostanie już wysłana całe EK dla tych co chcą w taki sposób je otrzymać czy będą musieli czekać dłużej ?? ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:56, TTBoS napisał:

> Jej naprawdę myślałam, że skoro pojawił się na forum ktoś z CDP to może po to aby wyjaśnić

> pewne sprawy - ale nie, będzie trzeba jutro tracić czas i dzwonić do DOKu... w dodatku
pewnie
> okaże się, że moja paczka i tak już nie mogę zdecydować jaką metodą chcę otrzymać EK.


Hmm ja teraz też już zbaraniałem i nie wiem czy dobrym był pomysł wysyłanie mila by wysłali
wiedźmina jak będę mieli wszystkie dodatki ;s.

zdało by sie by SaacH napisał czy we wtorek przyszły zostanie już wysłana całe EK dla
tych co chcą w taki sposób je otrzymać czy będą musieli czekać dłużej ?? ;s


Okej, jeżeli dostanę gwarancję, że gra zostanie wysłana w przyszły wtorek i dojdzie kurierem w ciągu jednego dnia czyli będę ją mieć w środę 31go, to zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Ale panowie, naprawdę, teraz jak już schrzaniliście sprawę to chociaż jakieś konkrety podajcie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman siedzisz w Gramie a nie wiesz co sie dzieje ... Przecież była mowa nawet 2 czy 3 strony w tył , że EK było przewidziane dla większych sklepów po pare sztuk na glowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:51, Wojman napisał:

> chętnie bym powiedział ale .... nie wiem :). Na pewno jutro damy jakieś info w tej sprawie.

> TAk jak napisałem powyżej do piątku walczylismy o produkcje na czas. Nikt nie dopuszczał
do
> siebie myśli o opóźnieniu wysyłek. Dlatego też nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tym
temacie.

Wiec jak wytlumacysz fakt, ze dla Empikow Edycja Kolekcjonerska gry Wiedzmin jakos jest skompletowana?
I wrescie dlaczego wbrew zapowiedziom, ze te edycje bedzie mozna kupic tylko w sklepie gram.pl
pojawia sie ona w sprzedazy w sklepie.


No jeszcze nie jest skompletowana i bedzie do kupienia dopiero na premiere czyli od 26.X
Sytuacja skomplikowała sie dopiero teraz, bo przy wcześniejszej wysyłce dla gramowiczów (tak jak było planowane) nikt by nie interesował sie EK z Empik. (no chyba, że ci którzy jej nie kupili w sklepie gram)

jest jeszcze druga sprawa. Zakładając że mam jakąś niewielką pulę kolekcjonerek do kogo mam je wysłać w pierszej kolejności? Ciężko jest podjac taką decyzję, kto dostanie z Gram.pl a kto nie... Stąd decyzja by potraktowac wszystich tak samo (choć w dalszym ciągu niekomfortowo) i wysłać w pierwszej kolejności samą grę a potem dostać elemeny EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam co teraz zrobią ci co wystawili EK na allegro za 400zeta ;]
z podpisem że dostanie się dwa dni przed premierą, ciekawe czy będzie o tej sprawie głośno w mediach elektronicznych, bo bym się nie ździwił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stąd decyzja by potraktowac wszystich tak samo (choć w dalszym ciągu niekomfortowo)

Dnia 21.10.2007 o 22:00, SzaacH napisał:

i wysłać w pierwszej kolejności samą grę a potem dostać elemeny EK.


To znaczy? Całościowa przesyłka jest dostępna? Czy tylko wybór ''ratalny''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:00, SzaacH napisał:

jest jeszcze druga sprawa. Zakładając że mam jakąś niewielką pulę kolekcjonerek do kogo mam
je wysłać w pierszej kolejności?


Po kolei zgodnie z listą numerów EK ? :P byłoby najprościej ,a cyferki nie kłamią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:01, zdunek napisał:

a ja się zastanawiam co teraz zrobią ci co wystawili EK na allegro za 400zeta ;]
z podpisem że dostanie się dwa dni przed premierą, ciekawe czy będzie o tej sprawie głośno
w mediach elektronicznych, bo bym się nie ździwił ;]



Jeden już sie zgasił ;] pytał sie czy od numeracji zależy to czy dostanie gre wcześniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:56, TTBoS napisał:

> Jej naprawdę myślałam, że skoro pojawił się na forum ktoś z CDP to może po to aby wyjaśnić

> pewne sprawy - ale nie, będzie trzeba jutro tracić czas i dzwonić do DOKu... w dodatku
pewnie
> okaże się, że moja paczka i tak już nie mogę zdecydować jaką metodą chcę otrzymać EK.


Hmm ja teraz też już zbaraniałem i nie wiem czy dobrym był pomysł wysyłanie mila by wysłali
wiedźmina jak będę mieli wszystkie dodatki ;s.

zdało by sie by SaacH napisał czy we wtorek przyszły zostanie już wysłana całe EK dla
tych co chcą w taki sposób je otrzymać czy będą musieli czekać dłużej ?? ;s


no tego nie napisałem :)

Napisałem że info jak i co będzie wysyłane bedzie wysłane najszybciej jak sie da.

Do do pytań: Myślę że tak czy inaczej warto skontaktowac sie z BOK gram.pl bo ja nie pracuję w gramie :) i moge jednak czegoś nie wiedzieć (szvzególnie jeśli chodzi o szczególy techniczne wysyłek z gram.pl)

Jestem jednak pewny ze Tudd lub ktoś inny z niebieskich Gramków, udzieli wam jutro szczególowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. napisałeś że ten album(??) lub cośtam, się suszy i "odpoczywa", czyli są szanse że wszyscy zamawiający EK''a będą mieli pełen zestaw już w najbliższym tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować