Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 11:29, Be-Yacz napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje ? xD, dzwonie do masterlinka i usłyszałem następującą

> informację:" wysyłka paczki została wstrzymana przez nadawcę i nie wiemy co się dzieje"

> WTF- dostać całej nie mogę, dostać samej gry nie mogę, co się dzieje ? xD widzę że nici
z tej
> gwarancji dostawy przed premierą...
HAHA ;)
Wiedziałem, że bez kaszanki się nie obejdzie :>


Nosz kurde :/ Co oni robią? Odwalają manianę na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem ze zawalili z EK , zrozumiałem ze nie podali nam zadnych informacji , ale ze wstrzymali wysyłki? przecież płacimy za to dostalismy gwarancje 2 dni przed premierą ! widze jak ekipa gram szanuje klientów ... przykro mi z tego pwoodu bo zawsze miałem o was dobre zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dostać gre, na dwa dni przed premierą. A dostajemy już o 3 dni wcześniej... Więc może teraz będzie akcja "Zatrzymaj paczkę" :P I reszta nacieszy się dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czy ktoś z ekipy Gram i CDP pamięta jeszcze o obiecanych oficjalnych przeprosinach i info na stronie głównej?? Liczą, że zapomnimy rzucając nam ochłap w postaci podstawowej wersji gry?? Ciekaw jestem - i tu pytanie do osób które już wiedźmina otrzymały - ile wpln jest za rejestrację gry i czy rejestruje się jako wersja kolekcjonerska czy zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra dość tego. Ileż można spamować. Ja też czekam na swoją EK i byłem wściekły gdy się dowiedziałem o najnowszym "systemie ratalnym", ale to nie upoważnia Was, do zalewania spamem forum, co my, modkowie, jesteśmy winni? :)


Proszę NIE kopiować info z track&trace, NIE informować kto ma już EK, kto na nią czeka, a do kogo kurier zadzwonił. Za powyższe treści będę wlepiał DEGRADY. Koniec samowolki.

Dyskusja powinna przenieść się do następujących wątków:

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851#u_7389

Wiedźmin - oficjalny temat Pomocy Technicznej http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29070#u_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:27, donaan napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje ? xD, dzwonie do masterlinka i usłyszałem następującą
informację:" wysyłka paczki została wstrzymana przez nadawcę i nie wiemy co się dzieje"
WTF- dostać całej nie mogę, dostać samej gry nie mogę, co się dzieje ? xD widzę że nici z tej
gwarancji dostawy przed premierą...

A wysyłałeś do nich maila że chcesz całość na raz?? Bo może dlatego wstrzymali że chcą wysłać Ci wszystko razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, jak te czarne pudełka od dvd koszmarnie wyglądają, kto głosował że nie chce digipacka?. A co do przesyłki w wersji EK, to nie jest to samo co EP, jak ktoś tu pisał. Zestaw nie zawiera mapy i rękawa. Z bonusów dorzucili tylko koszulke.
Co do "eleganckiego etui", to jest ono ubadziane klejem z folii na górnych brzegach i niestety czarna farba schodzi razem z folią, więc uważajcie zdzierając folie.

PS: Nie ma nigdzie listu z podziękowaniem za zakup EK, brak nr kolekcjonerki ( mam nadzieje że będzie wytłoczone w pudle EK) więc pozostaje sobie w myślach podziękować za zakup, czar prysł, a 40 wPLN'ów dodane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^BS!
Jedyną brakiem miał być brak rękawa. W opisie zawartości wyraźnie figuruje mapa gry. Ponawiam pytanie: czy Ci z was którzy otrzymali już Wieśmaca standardowej edycji również nie dostali map, czy dotyczy to tylko edycji kolekcjonerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa w EK chyba jest inna niż w EP i liczy sie jako bonus który przyślą później.Tak przynajmniej myślę ;]

I kiedy dostane mojego wiedźmina ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ale dostałem odpowiedz taką jak wszyscy, że nie można dostać wszystkiego razem ponieważ przesyłka została już nadana.... więc totalnie nie wiem co się dzieje :), wysłałem maila dostałem odpowiedz negatywną, teraz wstrzymana przesyłka... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:46, Qubus16 napisał:

Fora są od dyskutowania mamy do tego prawo :) mimo wszystko ciagle licze na to ze CDP stanie
ostatecznie na wysokosci zadania :)

Dnia 23.10.2007 o 11:46, Qubus16 napisał:

Proszę NIE kopiować info z track&trace, NIE informować kto ma już EK, kto na nią czeka, a do kogo kurier
zadzwonił. Za powyższe treści będę wlepiał DEGRADY. Koniec samowolki.


Czy jojczenie typu: "Moja przesyłka nie wyszła z sortowni! "Ja swoja mam!" "Do mnie kurier dzwonił" "Mnie nie było w domu" itd. nosi wedle Ciebie znamiona dyskusji to ja przepraszam :/

W wątku głównym Wiedźmina zaczyna się dyskusja o samej grze, opisywanie pierwszych wrażeń, niedociągnięć. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja mam potwierdzoną informację z gram.pl a''propos wstrzymywania przesyłek:

coś się potentegowało Masterlinkowi z numerami i przesyłek i czekali na nie od gram.pl. Teraz już wszystko powinno być w normie ;) Znaczą - znowu jadą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do boogie85 rozumiem cię moze to byc denerwujące dla ciebie no ale jakoś innym to nie przeszkadzam... nie lepiej to zostawic w spokoju przeciez nie można zabronic komuś komentowania , a ci co chcą dyskutowac to niech dyskutuja .... a nie było by tego całego zamieszania gdyby ktoś z góry (Gram , CDP ) napisał nam co sie dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:45, polish farmer napisał:

to na choloerę są fora jeżeli nie można dyskutować?


Dyskutować a nie spamować... Boogie wyjaśnił dokładnie co i jak to ja nie będę się powtarzał...

Jeżeli ktoś jest niezadowolony z obsługi niech pisze do odpowiednich instytucji, telefonuje albo i koczuje pod siedzibą - macie do tego prawo i powinniście z niego korzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu masz racje można by i tak ... tylko że nie dostajemy odpowiedzi nawet gdy piszemy a pozatym to ja chyba nie spamuje??? tylko wypowiadam sie na ten temat o którym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 11:57, Wodzasty napisał:


Jeżeli ktoś jest niezadowolony z obsługi niech pisze do odpowiednich instytucji, telefonuje
albo i koczuje pod siedzibą - macie do tego prawo i powinniście z niego korzystać....


A czy forum dystrybutora nie jest odpowiednim miejscem do pisania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że pierwsza przesyłka z Edycji Kolekcjonerskiej dotarła!
Szczęśliwców, co już posiadają swoją paczkę zapraszam na forum gry do wpisywania swoich pierwszych wrażeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować