Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dobra ludzie mam pytanie.... dzisiaj dostałem Wiedźmina a gdy próbuje go uruchomic wyskakuje mi błąd iż nie posiadam oryginalnej płyty i żebym takową włożył do napędu..... Dzwoniłem do CDP i zrobiłem to co mówili a tu nic nie daje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie swojej doczekac nie moge... najpierw będe wpatrywac sie 2 godziny w pudełko (bo odbieram w pracy) a gdy dojade do domy wsadze płytke do napędu.... i bede grać , grać , grać , obiad, łazienka, grać , grać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:43, karolj napisał:

PS: Nie ma nigdzie listu z podziękowaniem za zakup EK, brak nr kolekcjonerki ( mam nadzieje
że będzie wytłoczone w pudle EK) więc pozostaje sobie w myślach podziękować za zakup, czar
prysł, a 40 wPLN''ów dodane do konta.


W kolekcjonerskiej wersji Herosów V było aż 55 wpln...Za taką cenę, takie nerwy przy zamawianiu i takie problemy z otrzymaniem towaru za który zapłaciliśmy - imo powinno być trochę więcej niż 40 wpln :/ Napisz jeszcze, jeśli możesz czy w zarejestrowanych grach wiedźmin widnieje jako EP czy EK. A co do mapy - do edycji kolekcjonerskiej miała być inna mapa drukowana na specjalnym papierze - jest o tym w jednym z pierwszych info o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:07, Binui napisał:

Dobra ludzie mam pytanie.... dzisiaj dostałem Wiedźmina a gdy próbuje go uruchomic wyskakuje
mi błąd iż nie posiadam oryginalnej płyty i żebym takową włożył do napędu..... Dzwoniłem do
CDP i zrobiłem to co mówili a tu nic nie daje..............

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851#u_7380
Czy nie uważasz, że temat z linka jest bardziej odpowiedni, by zgłosić taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:59, Tass napisał:

A czy forum dystrybutora nie jest odpowiednim miejscem do pisania ?


Osobiście preferuję załatwianie swoich spraw osobiście...:)

Niemniej jeżeli ktoś koniecznie chce się wyżalić na forum to niech przynajmniej zrobi to z sensem zamiast miauczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:06, Valkanis napisał:

Melduję, że pierwsza przesyłka z Edycji Kolekcjonerskiej dotarła!


Melduję, że przyznano pierwsze degrady za spam:

Valkanis i Qubus16 -1 do statusu.

Uzasadnienie w przypiętym poście, spam nie będzie tolerowany. Ja nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:10, Bartek 93 napisał:

A ja mam pytanie do tych którzy dostali pierwszą paczke EK: Macie prezenty (gratyfikacje za
padnięcie serwera) czyli naklejki i plakat??


Nie, tylko koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:12, boogie85 napisał:

> Melduję, że pierwsza przesyłka z Edycji Kolekcjonerskiej dotarła!

Melduję, że przyznano pierwsze degrady za spam:

Valkanis i Qubus16 -1 do statusu.

Uzasadnienie w przypiętym poście, spam nie będzie tolerowany. Ja nie żartuję.


Hej, zauważyłem informację dopiero po chwili i odpowiednio zmodyfikowałem post by nie był tylko spamem, nie mineło nawet od tego czasu 5 minut. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO to ma być? Dzwonie do kuriera, a ten mi mówi, że nie przywiezie dzisiaj paczki z powodu jakiegoś błędu ze strony CD Projektu! Wszystkie paczki z Wrocławia zostały cofnięte! Ludzie, nawet paczki nie umieją zaadresować poprawnie! Domagam się wyjaśnienia w tej sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja juz normalnie nie wyrobię. Wczoraj dostałam maila z informacją o wysłaniu przesyłki(tylko że jest to zamówienie które anulowałam tydzień temu!)więc sądziłam że to po prostu błąd systemu czy coś, ale teraz okazuje się, że mój numer nadania jest juz w bazie masterlinka!! Co to ma znaczyć?? Anulowałam te zamówienie przecież dlatego, że go nie chcę. Zamówiłam co innego i to ma przyjść dopiero jutro.

20071023123529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Krakowscy gracze mogą dzisiaj wyjść z domu i nie myśleć o tym, że kurier dotrze. Jak poinformowała mnie pani z DPD Polska wszystkie paczki z CD Projektu z powodu błędu nadawcy zostały wstrzymany i będą doręczane jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wrocławia? Buhehe, to może jednak dostanę to EK w całości w późniejszym terminie, skoro taki cyrk jest. W takim razie idę na wykład, nie czekam dłużej na kuriera ;)

edit: coś to wstrzymanie to chyba jednak jakaś ściema, dosłownie przed chwilą był u mnie kurier, więc skąd to info. W DOK DPD też muszą mieć niezły bajzel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:36, gulldi napisał:

Wszyscy Krakowscy gracze mogą dzisiaj wyjść z domu i nie myśleć o tym, że kurier dotrze. Jak
poinformowała mnie pani z DPD Polska wszystkie paczki z CD Projektu z powodu błędu nadawcy
zostały wstrzymany i będą doręczane jutro.

no chyba sobie żartują...
następna wpadka... zabraknie im rekompensat....
dzisiaj są 2 dni przed premięrą i było mi obiecywane że dzisiaj dostane swoje EK... i to w stanie takim jak EP czyli z mapą... tylko gdzie ona się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:41, the3ye napisał:

> Wszyscy Krakowscy gracze mogą dzisiaj wyjść z domu i nie myśleć o tym, że kurier dotrze.
Jak
> poinformowała mnie pani z DPD Polska wszystkie paczki z CD Projektu z powodu błędu nadawcy

> zostały wstrzymany i będą doręczane jutro.
no chyba sobie żartują...
następna wpadka... zabraknie im rekompensat....
dzisiaj są 2 dni przed premięrą i było mi obiecywane że dzisiaj dostane swoje EK... i to w
stanie takim jak EP czyli z mapą... tylko gdzie ona się podziała?


Jeżeli dobrze policzysz to jutro bedzie 2 dni przed premierą, nie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak kolosalny błąd ze strony CDP, mieliśmy dostać paczki dzień wcześniej niż było to przewidziane!! Ten kompromitujący całą ekipę potężny błąd został szybciutko naprawiony i przesyłki zostały wstrzymane :) To oczywiście ironia ale CDP coraz bardziej sobie leci w kulki :) Chyba jednak to wydarzenie jakim jest premiera wiedźmina na całym świecie ich przerosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować